(20)
Valencia
(7)

Liczba oddanych głosów: 27

Koniec meczu! Barcelona pokonuje Valencię i zbliża się do Realu Madryt na dwa punkty. Trzeba jednak przypomnieć, że "Królewscy" mają do rozegrania jeden mecz zaległy. Walka o mistrzostwo Hiszpanii trwa w najlepsze.

• GOOOOOOL

89. min.

Piękna indywidualna akcja Neymara i idealne podanie do Andre Gomesa. Barcelona dobija Valencię i już na pewno zgarnia komplet punktów!

• 85. min.

Messi minął trzech piłkarzy, zatrzymał się dopiero na czwartym. Kibice na Camp Nou pod wrażeniem dryblingu Argentyńczyka.

• 83. min.

Luis Suarez trafił z rzutu wolnego prosto w mur.

• 78. min.

Barcelona bawi się z defensywą Valencii. To powinien być gol, ale zamiast strzału mieliśmy tylko kilka efektownych podań.

• 70. min.

Tempo gry na Camp Nou trochę spadło. Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, a Valencia czeka na kontratak.

• 66. min.

Rafinha mocno i w środek bramki. Pewna interwencja Diego Alvesa.

• 61. min.

Suarez dostał świetne podanie z głębi pola, ale z trudnej sytuacji uderzył w boczną siatkę.

• 55. min.

I goście mieli swoją szansę! Imponująca szybkość Munira nie wystarczyła jednak na Gerarda Pique. Dobra interwencja środkowego obrońcy Barcelony.

• GOOOOOOL

53. min.

Messi nie myli się w takich sytuacjach! Argentyńczyk wyprowadza Barcelonę na prowadzenie. Czy Valencia będzie w stanie odpowiedzieć?

• 49. min.

To nie będzie łatwa połowa dla Valencii. Dominacja gospodarzy nie podlega dyskusji.

Gramy! W ataku Barcelona.

• Szalone tempo, mnóstwo akcji i cztery gole! Na takie mecze czekamy. Drugiej połowy po prostu nie można przegapić.

• 45. min. + 1

I koniec pierwszej połowy! Wielkie widowisko w pierwszej połowie na Camp Nou

• GOOOOOOL

45. min. + 1

Co tu się dzieje?! Barcelona traci gola w przewadze! Munir wykorzystał błąd defensywy i mamy remis! Co za mecz! Co za historia!

• GOOOOOOL

45. min.

Leo Messi w sam środek bramki i Barcelona odwraca losy meczu jeszcze w pierwszej połowie!

• PILNE

44. min.

Rzut karny dla Barcelony i czerwona kartka dla Mangali!

• 38. min.

Barcelona nie schodzi z połowy Valencii.

• GOOOOOOL

35. min.

Co za odpowiedź Barcelony! Suarez i mamy remis! Urugwajczyk ładnym, mierzonym strzałem pokonał Diego Alvesa.

• GOOOOOOL

30. min.

Valencia prowadzi na Camp Nou! Mangala idealnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego i uciszył kibiców Dumy Katalonii