(308)

Liczba oddanych głosów: 609

Wi�cej o wydarzeniu

Barcelona - Real Madryt. Zinedine Zidane o teoriach spiskowych: Nie wierzę...

- Nie wierzę, że sędzia będzie faworyzował jeden lub drugi klub - powiedział przed El Clasico Zinedine Zidane, szkoleniowiec Realu Madryt. Hiszpańska prasa już podgrzewa atmosferę przed sobotnim hitem i obawia się, że sędzia może zepsuć widowisko. Mecz Barcelona - Real Madryt w sobotę o 16:15. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE.

• koniec

Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1 w hicie ligi hiszpańskiej. Katalończycy rozegrali świetną drugą połowę i po golu Luisa Suareza długo prowadzili. Zwycięstwo Katalończykom wyrwał z rąk w doliczonym czasie gry Sergio Ramos. Po 14 kolejkach Królewscy zajmują 1. miejsce w tabeli i mają sześć "oczek" przewagi nad drugą Barceloną.

• 90. min. + 3

Koniec!

Coś nieprawdopodobnego! Ostatni stały fragment gry w tym meczu - dla Barcelony. Dośrodkowanie na dziesiąty metr, Navas piąstkuje piłkę przed pole karne, a tam jeden z graczy Barcelony główkuje mocno w kierunku bramki. Futbolówka zmierza pod poprzeczkę i na linii wybija ją Casemiro. Potem dobitka, zamieszanie i ktoś w tym popłochu wykopuje w końcu daleko piłkę.

• 90. min. + 1

Rzut wolny dla Realu. Centra przed bramkę, Ramos uciekł Mascherano i z bliska skierował głową piłkę do siatki! Na niego kibice Realu zawsze mogą liczyć w kluczowych momentach.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!!

• 89. min.

Ronaldo główkuje z bliska i piłkę na linii bramkowej zatrzymuje Alba!

• 87. min.

Przycisnął Real. Z prawej strony boiska dośrodkowywał Carvajal. Głową strzelał Ramos - nad poprzeczką.

• 85. min.

Zaskakująca zmiana w Realu: Mariano za Kovacicia.

• 82. min.

Real w ataku pozycyjnym. Barcelona zostawia teraz więcej miejsca rywalom.

• 81. min.

Ależ ruszył Asensio! Minął dwóch przeciwników i zatrzymał się dopiero na faulującym go Busquetsie. Żółta kartka dla piłkarza Barcelony.

• 78. min.

Trwa oblężenie bramki Realu. Podanie - nie przesadzając, palce lizać - Iniesty do Messiego. Argentyńczyk uderzył płasko w kierunku dalszego słupka, ale niecelnie.

• 76. min.

Asensio pojawia się w miejsce Benzemy. Zmiana również w Barcelonie - Turan za Gomesa.

• 73. min.

Suarez wbiega na pełnej szybkości w wyskakującego do piłki obrońcę. Varane pada na murawę z grymasem bólu na twarzy, a Suarez dostaje żółtą kartkę.

• 71. min.

Od momentu strzelenia bramki Barcelona nabrała wiatru w żagle. Zdecydowanie przeważają Katalończycy, Real jakby opadł z sił.

• 69. min.

Casemiro wszedł przed chwilą na boisko w miejsce Isco. Zinedine Zidane reaguje na boiskowe wydarzenia.

• 68. min.

Mogło być 2:0! Neymar uderzył o centymetry nad poprzeczką.

• 66. min.

Popisał się teraz ładnym zagraniem Neymar, który przeniósł piłkę piętą nad rywalem. Camp Nou nagrodziło Brazylijczyka burzą braw.

• 63. min.

W drugiej połowie Real ma duże problemy z rozmontowaniem defensywy Barcelony. Królewscy grają cały czas w poprzek boiska, bez pomysłu.

• 60. min.

Kibice z Katalonii skandowali głośno "Iniesta, Iniesta" i doczekali się. Hiszpan wchodzi na boisko w miejsce Rakiticia.

• 58. min.

Benzema przed bramką już przymierzał się do strzału, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu spod nóg Alba. Kluczowa interwencja Hiszpana.