Leganes
(7)

Liczba oddanych głosów: 33

• KONIEC

Barcelona uratowała zwycięstwo, ale przed gniewem kibiców nie zdołała się obronić. Co będzie dalej? Trzeba chyba czekać na kolejne mecze zespołu. To by było na tyle w relacji, lada moment na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie. Dziękuję za uwagę, miłego poniedziałku!

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Co za okazja! 18 metrów, tuż obok słupka! Ter Stegen raczej by tego nie sięgnął.

Messi uderza w okienko. Bramkarz nie ma szans.

2:1! Messi!

• 89. min.

Rzut karny dla Barcelony! Bardzo głupie wejście zawodnika Leganes w mijającego go Neymara. To nie była dobra decyzja.

• 86. min.

Czas ucieka. A na murawie leży bramkarz gości. Po starciu z Neymarem.

• 81. min.

Nerwowe ruchy na ławce i na boisku. Barcelona zdenerwowana.

• 76. min.

Z Barceloną od kilku dni przebywa... brytyjski magik o pseudonimie Dynamo! Towarzyszy piłkarzom w treningach, robi notatki... Czyżby miał przywrócić klubowi magię? Dzisiaj się nie udaje, mimo że iluzjonista jest na meczu.

• 71. min.

Sergi Roberto stracił piłkę pod własną bramką (i wyglądał potem na zdruzgotanego), ale trudno powiedzieć czy nie doszło do przewinienia. Potem tylko szybkie podanie od zmiennika do zmiennika i Lopez pakuje piłkę do siatki między nogami kiepsko interweniującego bramkarza!

• GOOOOOOL

71. min.

1:1! Unai Lopez!

• 69. min.

I znowu kontratak, i już wydawało się, że gracz Leganes zdoła oddać strzał w sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili piłkę wytrącił mu wracający obrońca.

• 64. min.

Gwizdy na Camp Nou. Kibice nie są chyba zachwyceni tym, co dostarczają im ostatnio piłkarze.

• 59. min.

Kontry Leganes są naprawdę groźne, ale zawodnicy gości kompletnie nie potrafią ich wykończyć.

• 54. min.

Umtiti dzisiaj nieźle w kreacji, ale właśnie popełnił błąd w obronie. Mogło być groźnie, ale rywal nie skorzystał. Uderzył średnio, obrońcy zdążyli wrócić...