Espanyol Barcelona
(3)

Liczba oddanych głosów: 17

• KONIEC

I to by było na tyle w naszej relacji. Mistrz Hiszpanii pokazał wyższość i wyśmienitą formę na koniec roku. Podsumowanie meczu już za chwilę pojawi się na Sport.pl, dziękuję za udział i zapraszam na łamy portalu!

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Neymar z Messim mogli raz jeszcze rozłożyć wszystkich na łopatki, ale zawiodło wykończenie.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza pięć minut.

Sergi Roberto posłał znakomitą piłkę do Messiego na linię środkową, Argentyńczyk świetnie odegrał do środka i Suarez mógł strzelać, ale jakby coś go tknęło i postanowił jeszcze technicznie zagrać w pole karne do czujnego Messiego. Cudowne podanie, Messi jednym dotknięciem pakuje piłkę do siatki. Cudo!

• GOOOOOOL

90. min.

4:1! Messi!

• 86. min.

Messi do Neymara, który z powrotem do Messiego, a ten uderza, jak zwykle, w jakiś przedziwny sposób, pod dziwnym kątem. Ale i tak obok słupka.

• 82. min.

Messi rozegrał atak z Neymarem, wystawiał się Suarez, ale Brazylijczyk faktycznie był na spalonym, gdy dostawał piłkę od Argentyńczyka.

• 79. min.

Świetnie zgrana piłki do Davida Lopeza w polu karnym, a strzelec zdobywa bramkę cudownym wolejem niemal w samo okienko!

• GOOOOOOL

79. min.

3:1! David Lopez!

• 75. min.

Zmiana w Barcelonie. Busquetsa zastąpił Umtiti.

• 74. min.

Jordi Alba leży na murawie, bo mocno oberwał od wykonującego wślizg rywala. Chyba będzie jednak w stanie kontynuować grę.

• 73. min.

Prześliczny rajd Neymara. Wpadając w pole karne, minął dwóch rywali, ale potem musiał odgrywać, by nie stracić piłki. Zrobił to nieco na oślep i nie trafił do żadnego z kolegów.

• 71. min.

Co ciekawe, wygląda na to, że do końca meczu nie będzie już wcale nudno - Barca ma ochotę na więcej.

• 68. min.

Gospodarze po raz kolejny zatańczyli z przeciwnikami, Messi znowu zaczarował, a Alba wykańczał. Bramkarz chyba jednak odrobinkę się nie popisał.

• GOOOOOOL

68. min.

3:0! Alba!

• 67. min.

Kolejny gol Urugwajczyka, ale co wyrabia Messi! Najpierw Iniesta ślicznie dryblował, ale oddał piłkę, zanim został sfaulowany. Potem Messi zaczął mijać rywali jak tyczki, założył siatkę, uderzył, bramkarz wypluł, Suarez dobił!