Celta Vigo
(7)

Liczba oddanych głosów: 61

• KONIEC

Koniec! Barcelona rozgromiła Celtę 5:0 i wróciła na pozycję lidera ligi hiszpańskiej.

• 86. min.

Aj, przekombinowali Katalończycy, Messi podał w uliczkę do Iniesty, ten odegrał do Rafinhi, potem jeszcze dwa kolejne podania jak po sznurku między rywalami, aż w końcu strata. Mogli co najmniej dwa razy kończyć tę akcję strzałem piłkarze Luisa Enrique.

• 81. min.

Luis Suarez wychodzi na sytuację sam na sam, ale ma ostry kąt. Podcina piłkę obok Alvareza, ale i obok bramki Celty. Było blisko.

• 76. min.

Barcelona kontroluje mecz, dominuje, szuka kolejnych bramek. Dziś to drużyna kompletna.

• 71. min.

Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy: schodzi Neymar, na boisku pojawia się Denis Suarez.

• 67. min.

Zmiana w Barcelonie: Iniesta pojawia się w miejsce Sergiego Roberto.

• 65. min.

Niemal identyczna bramka jak pierwsza. Messi znowu zbiegł z futbolówką do środka, prowadził ją wzdłuż szesnastego metra i płaskim plasowanym strzałem pokonał bezradnego Alvareza.

• GOOOOOOL

64. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Barcelona po raz piąty!!!

• 61. min.

Umtiti musnął piłkę dograną ze skrzydła od Messiego i z bliska umieścił futbolówkę w siatce. Nokaut!

• GOOOOOOL

60. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kolejne trafienie Barcelony!!!

• 58. min.

Jak pokazały powtórki, trzecia bramka dla Barcelony nie powinna zostać uznana. Rakitić w chwili zagrania Rafinhi był na pozycji spalonej.

• 56. min.

Messi podaje w pole karne do Rafinhi, ten przyjmuje niedokładnie piłkę, ale robi to na tyle korzystnie dla swoich kolegów, że przypadkowo wystawia ją do strzału Rakiticiowi. Chorwat uderza między nogami Alvareza i podwyższa prowadzenie gospodarzy.

• GOOOOOOL

55. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Barcelona prowadzi już 3:0!!!

• 49. min.

Zamieszanie pod bramką Celty, uderza Sergio Roberto, ale gdzieś na linii strzału znajduje się obrońca Celty.

Gramy!

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi do przerwy z Celtą Vigo 2:0 po golach Messiego i Neymara. Pełna dominacja Dumy Katalonii.

• 42. min.

Barcelona nie forsuje tempa w końcówce, Celta chce po prostu nie stracić kolejnej bramki.

• 39. min.

Druga bramka wisiała w powietrzu, cytując klasyka, i w końcu stała się faktem. Messi do Neymara, a ten pięknie podciął piłkę nad bramkarzem. Szykuje się kolejny pogrom na Camp Nou.

• GOOOOOOL

38. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Barcelony!!!

• 34. min.

Nie mają żadnego pomysłu na Barcelonę dzisiaj goście. Wyprowadzenie piłki z własnej połowy stanowi dla nich ogromny problem, wysoko grający piłkarze Luisa Enrique błyskawicznie odzyskują futbolówkę.