Real Madryt
(312)

Liczba oddanych głosów: 408

• 90. min. + 3

Koniec meczu! To nie był idealny występ ''Królewskich'', ale najważniejsze, że strata do Barcelony i Osasuny zmalała do trzech punktów. Dziś bohaterem jest Pepe, autor jedynego gola. Dziękujemy za udział w relacji.

Espanyol właśnie zmarnował ostatnią szansę na strzelenie gola. Lopez próbował strzelać z trudnej pozycji, nie trafił w bramkę.

Trzy minuty doliczył sędzia.

• 89. min.

Nie pamiętamy tak słabego meczu Ronaldo - dziś nie udaje mu się nic - przed chwilą zmarnował stuprocentową szansę, jaką normalnie wykorzystałby z zawiązanymi oczami. Espanyol wciąż w grze.

• 84. min.

Arbiter nie pokazał żółtej kartki Modriciowi, pokazał za to Cordobie, choć ten dość przypadkowo faulował Ramosa.

• 80. min.

Po dużym błędzie obrony Ronaldo wychodzi sam na sam z Cassilą - uderza mocno, ale bramkarz Espanyolu kapitalnie broni. Portugalczyk łapie się za głowę, mógł podać podążającemu za akcją Jese, który przed chwilą pojawił się na boisku.

• 78. min.

Modrić ostro faluje Sancheza, a ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia jest dla niego łaskawy.

• 72. min.

Real wciąż ma piłkę i atakuje, choć w ostatnich minutach już nie tak dynamicznie. Przed chwilą złe dośrodkowanie Carvajala, Casilla łapie piłkę.

• 66. min.

To nie jest dzień Ronaldo. Di Maria uruchomił go pięknym, 50-metrowym podaniem, Portugalczyk dobrze przyjął piłkę, ale nie potrafił wykończyć akcji. Źle trafił w piłkę, a ta minęła bramkę o dwa metry.

• 63. min.

Goście bardzo chcą zdobyć drugą bramkę. Tym razem indywidualna akcja Ronaldo, ale bramkarz Espanyolu znowu łapie piłkę.

• 62. min.

Ramos wygrał pojedynek główkowy po rzucie rożnym, ale jego strzał był za lekki. Casilla broni.

• 62. min.

Bale aktywny na prawej stronie, brakuje jednak ostatniego podania. Tylko rzut rożny.

• 55. min.

OPIS BRAMKI: Modrić dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony, a niepilnowany Pepe pokonał Casillę. Fatalny błąd w kryciu Espanyolu.

• GOOOOOOL

55. min.

Gol dla Realu! Pepe!

• 54. min.

Espanyol próbuje oddalić grę od własnego pola karnego. Stuani dryblował w środku pola i oddał strzał - zbyt lekki, by zagrozić Lopezowi.

• 52. min.

''Królewscy'' podkręcają tempo - Bale wpadł w pole karne, ale jego podanie wzdłuż bramki nie dotarło do Benzemy.

• 51. min.

Real długo rozgrywa akcje - każda przechodzi przez Modricia, który przed chwilą chciał kapitalnym zagraniem zewnętrzną częścią stopy chciał uruchomić Benzemę. Minimalnie za mocne zagranie.

• 45. min.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Sędzia nie doliczył ani minuty. Real przeważa, ale nie potrafi strzelić gola. Czy zrobi to po przerwie? Wracamy za 15 minut.