podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Skromna wygrana Barcelony w derbach

FC Barcelona po przeciętnym w swoim wykonaniu meczu wygrała z Espanyolem 1:0. Gol z rzutu karnego strzelił będący ostatnio w świetnej formie Leo Messi. Mistrzowie Hiszpanii, przynajmniej do wieczornych meczów, są liderami Primera Division.

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

• 90. min. + 2

Ależ interwencja Lopeza! Sanchez próbował go przelobować, ale bramkarz broni!

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 89. min.

Sanchez w dobrej sytuacji i Lopez broni!

• 88. min.

Barcelona nie próbuje wykorzystać nieobecności nominalnego bramkarza i nie strzela z dystansu.

• 85. min.

A na bramce Javi Lopez.

• 83. min.

Czerwona kartka dla Casilli! Zagrał ręką poza polem karnym! A Espanyol wykorzystał już wszystkie zmiany.

• 80. min.

Wcześniej Iniesta zmienił Pedro, teraz schodzi Neymar, a za niego Sanchez.

• 80. min.

Niespodziewane uderzenie Neymara zza pola karnego. Cassila z problemami, ale głównie dlatego, że był rykoszet.

• GOOOOOOL

77. min.

Messi spokojnie trafia do siatki!

• 75. min.

Karny dla Barcelony! Ręka Javiego Lopeza!

• 75. min.

Poprzeczka! Fabregas z pięciu metrów!

• 74. min.

Akcja po drugiej stronie, ale strzał Simao zbyt lekki

• 73. min.

Olbrzymie zamieszanie pod bramką Espanyolu! Strzelał Pedro i Messi, ale gospodarze bronią się całą drużyną i blokują kolejne uderzenia.

• 70. min.

Szybka akcja Barcelona, podanie na skrzydło do Neymara, ale dośrodkowanie zablokowane.

• 65. min.

Dani Alves miał świetną sytuacje, ale świetnie zachował się też Sidnei, który w ostatniej chwili zablokował strzał.

• 63. min.

Kontra Barcelony zatrzymana w środku boiska po faulu na Messim.

• 60. min.

Fuentes mógł być w dobrej sytuacji, dostał piłkę w pole karne. Złe przyjęcie i obrońcy zdążyli doskoczyć do niego.

• 55. min.

Espanyol gra bardzo agresywnie, Barcelona ma problemy z konstruowaniem akcji jeszcze na własnej połowie.