• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu

• 90. min. + 3

Courtois pobiegł pod bramkę rywali, jednak nie zdołał pomóc przy rzucie rożnym. Wracając kopnął piłkarza Espanyolu, który pędził na bramkę i obejrzał za to "żółtko"

• 90. min. + 1

Sergio Garcia długo holuje piłkę pod bramkę rywali, jednak z bardzo bliska uderza bardzo niecelnie i wciąż mamy 1:0

• 89. min.

Cristian Rodriguez uderza mocno zza pola karnego, a strzał był tak niecelny, że piłkę mógł złapać któryś z kibiców siedzących w górnych rzędach Stadionu Olimpijskiego

• 84. min.

Abraham dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry, gdy wybił piłkę chcącemu rozegrać rzut wolny rywalowi

• 81. min.

Do końca zostało już tylko dziesięć minut, jednak nie zapowiada się na zmianę rezultatu. Atletico niby wciąż prowadzi grę, jednak nie jest w stanie przebić się pod pole karne rywali

• 72. min.

Dwie zmiany dokonane przez trenera gospodarzy, by utrzymać korzystny wynik. Za Lanzarotego wchodzi Alex, a w miejsce Pizziego wchodzi Stuani

• 68. min.

Świetne podanie na wolne pole do Diego Costy, ten jednak mimo że był prawie sam przed bramkarzem, strzelił tuż obok słupka!

• 66. min.

Atletico trafia do bramki po rzucie wolnym, ale sędzia nie uznaje bramki! Mario Suarez zbyt szybko wyszedł przed szereg i mimo, że głową trafił do siatki, to liniowy podnosi chorągiewkę

• 54. min.

OPIS: Samobój Cortouisa po wrzutce z lewej strony! O centymetry z piłką minął się Garcia, jednak interweniujący bramkarz musnął futbolówkę końcówką buta i skierował ją do bramki tuż przy słupku

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Espanyolu!

• 47. min.

Courtois dwukrotnie broni Atletico przed utratą bramki! Za każdy razem świetnie broni strzały Lanzarote'go, choć ta pierwsza okazja była zdecydowanie lepsza

• 47. min.

Trwa już druga połowa. Jak na razie bez groźnych akcji

• 45. min. + 1

Diego Costa długo holował piłkę mimo asysty obrońcy, ale gdy w końcu udało mu się uwolnić z jego opieki, to strzelił z bliska bardzo niecelnie. Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę

• 42. min.

Kolejna żółta kartka tym razem dla Javiego Lopeza, który ramieniem zatrzymał piłkę zagrywaną w głębi pola. Trochę na wyrost

• 40. min.

Simao pędzi z kontrą lewym skrzydłem, jednak tam wycina go będący bardzo dziś aktywny Koke. Za to zagranie ogląda żółtą kartkę

• 39. min.

Co a okazja dla Atletico!!! Świetna wrzutka w pole karne z prawego skrzydła, a tam technicznym strzałem piętką popisał się Koke. Piłka jednak odbiła się od słupka, a bramkarz zdążył tylko odprowadzić ją wzrokiem

• 37. min.

Rzut wolny dla Espanyolu, jednak po dalekiej wrzutce w pole karne strzał głową Lopeza bardzo niecelny i piłka szybuje nad poprzeczką

• 31. min.

Rzut rożny dla Atletico, po którym bliski strzelenia bezpośrednio z kornera był Koke. Bramkarz jednak wypiąstkował piłkę, a dobitki próbował Villa. Strzelił jednak daleko w trybuny, a że poszturchał się jeszcze z Hectorem Moreno, to obaj obejrzeli żółte kartoniki

• 28. min.

Jedno z niewielu zagrożeń, jakie Atletico stworzyło pod bramką rywali. Choć ciężko to nazwać zagrożeniem, gdyż rzut wolny bity w pole karne zakończony główką obrońcy i piłka ląduje w rękach Casilli