Czy ktoś strzeli w Primera Division więcej goli niż Leo Messi?
Tak
Nie

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Krychowiak z najlepszymi notami w zespole

Grzegorz Krychowiak zebrał najlepsze noty w zespole Sevilli za przegrany mecz z Barceloną (1:5) w 12. kolejce La Liga. Od początku sezonu hiszpańskie media są zachwycone występami polskiego pomocnika. Krychowiak zbiera świetne noty od tamtejszych mediów i jest jednym z trzech piłkarzy Sevilli, którzy wystąpili w każdym z dotychczasowych 12 spotkań ligowych.

Primera Division. Barcelona zweryfikuje Krychowiaka

Będąca w przeciętnej formie Barcelona sprawdzi w sobotę o godz. 20 na Camp Nou aspiracje Sevilli. Dla Grzegorza Krychowiaka to kolejny z gatunku najpoważniejszych egzaminów. Relacja z meczu w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

• KONIEC

Sevilla po przerwie wyrównała, ale potem mieliśmy już tylko teatr jednego aktora. Messi zdobył hat-tricka dzięki czemu wyprzedził Terro Zarrę i został najlepszym strzelcem w historii Primera Division z 253 golami na koncie. Całe spotkanie w barwach Sevilli rozegrał Grzegorz Krychowiak, który przez cały mecz walczył ośrodek pola, ale wraz ze swoimi kolegami z zespołu nie rozegrał najlepszego meczu.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Jeszcze jedna szansa dla Barcelony, ale Pareja w ostatniej chwili wykonał bardzo dobry wślizg i wygarnął piłkę rywalowi.

Pique wyprowadzał kontratak swojego zespołu i zapowiadało się, że będzie groźnie pod bramką Beto, ale Hiszpan za mocno podawał do Suareza i Urugwajczyk nie zdołał dogonić piłki.

• 88. min.

Rafinha wyjął różdżkę a Neymar i Messi zaczarowali. Strzał okazał się jednak zbyt słaby, by Beto nie zauważył wystającej z rękawa Messiego linki.

• 86. min.

Messi dostał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na indywidualną akcję. Mijał z łatwością rywali, ale piłka mu za daleko uciekła i opuściła boisko.

• 85. min.

Neymar też by sobie coś jeszcze strzelił. No to próbuje. I tak nic się nie dzieje... Beto łapie.

• 83. min.

Przerzut piłki na lewą stronę do Adriano, a ten odegrał do Neymara, który złamał akcję do środka i zagrywał w pole karne do Messiego. Piłka ostatecznie nie trafiła do Argentyńczyka, bo uprzedzili go defensorzy Sevilli i wybili piłkę z własnego pola karnego.

• 81. min.

Zmiana w Barcelonie. Albę zastąpił Adriano.

• 80. min.

Długa piłka na prawej stronie do Pedro, ale mimo jego dużej szybkości zdołał go zatrzymać Grzegorz Krychowiak, który wybił piłkę na aut dając czas swojemu zespołowi na cofnięcie się do defensywy.

• 78. min.

Messi zbiega do środka, unikając nóg rywali, odgrywa odwróconemu plecami do bramki Neymarowi, Brazylijczyk odgrywa mu w mgnieniu oka i wtedy Argentyńczyk kompletuje hat-tricka.

• GOOOOOOL

78. min.

5:1! Messi!

• 76. min.

Kolejna zmiana w składzie Barcelony. Boisko opuszcza Xavi, a w jego miejsce wchodzi Rafinha.

• 75. min.

Messi uczcił swój rekord breakdance'em.

• 74. min.

Zmiana w Barcelonie. Pedro za Suareza. W międzyczasie, Katalończycy marnują doskonałą bramkową okazję.

• 73. min.

Barcelona wyszła z kontratakiem trzech na dwóch. Messi rozegrał w pole karne do Neymara, a Brazylijczyk zagrał wzdłuż bramki i Messi wpakował piłkę do pustej bramki. Koledzy z drużyny ruszyli z gratulacjami w stronę Argentyńczyka bo dzięki temu trafieniu został najlepszym strzelcem w historii Primera Division.

• GOOOOOOL

73. min.

4:1! Messi!

• 71. min.

Vitolo przewraca się tuż przed polem karnym, goście nieśmiało zgłaszają rzut karny. Sędzia, widząc ich nieśmiałość, nawet tego nie rozważa.

• 69. min.

Kapitalna wymiana piłki Suareza z Albą. Wreszcie Urugwajczyk zagrał nad obrońcami w pole karne Sevilli, a Alba oddał strzał bez przyjęcia, ale nie trafił w bramkę.

• 67. min.

Gol roztoczył nad meczem aurę spotkania rozstrzygniętego. Gospodarze klepią piłkę w środku pola, wszyscy zastanawiają się, która godzina.