Premier League. Manchester City przygotowuje wielką inwestycję w Suareza

Jak donosi niedzielne wydanie najbardziej prestiżowego dziennika w Wielkiej Brytanii - "The Times", Manchester City jest gotowy na "wielką inwestycję" w postaci wykupienia Luisa Suareza z Liverpoolu. Urugwajska gwiazda "The Reds" miałaby zmienić klub tego lata i zastąpić w drużynie Manuela Pellegriniego Sergio Aguero i Edina Dżeko.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Liverpool wygrał na wyjeździe z West Hamem 2:1. Dwie bramki z rzutów karnych dla "The Reds" zdobył Steven Gerrard. Dla West Hamu trafienie po kontrowersyjnym zagraniu Carrolla zaliczył Demel. Liverpool z dorobkiem 74 punktów jest liderem Premier League.

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• 87. min.

Sterling popisał się prostopadłym podaniem w stronę Suareza. Urugwajczyk był naciskany, ale udało mu się oddać strzał, jednak trafił prosto w Adriana.

• 86. min.

Żółta kartka dla Armero.

• 85. min.

Daniel Sturridge siada na ławce, a jego miejsce na murawie zajmuje Kolo Toure.

• 84. min.

Mohamed Diame opuszcza boisko i zmienia go Carlton Cole.

• 83. min.

Suarez w poprzeczkę! Ładna akcja Liverpool'u.

• 81. min.

Sturridge dostał podanie od Lucasa i zdecydował się na strzał. Uderzył mocno, celnie, ale w bramkarza.

• 80. min.

Antonio Nocerino dostaje żółtą kartkę.

• 77. min.

Matthew Taylor schodzi z boiska, a zmienia go Matthew Jarvis.

• 74. min.

Luis Suarez sugerował arbitrowi, że powinien być kolejny rzut karny dla jego drużyny po zagraniu ręką Demela.

• 71. min.

Gerrard zamienia rzut karny na bramkę. A tak celebruje swojego drugiego gola w tym spotkaniu...

• GOOOOOOL

70. min.

GOOOOOL! Gerrard!

• 69. min.

Sędzia dyktuje rzut karny dla Liverpool'u po tym zagraniu...

• 67. min.

Kevin Nolan opuszcza murawę, a zastępuje go Antonio Nocerino.

• 65. min.

Daniel Sturridge przedarł się przed pole karne, ale jego strzał był mocno niecelny.

• 62. min.

Ależ okazja West Hamu! Carroll po dośrodkowaniu trafia w poprzeczkę.

• 60. min.

Zawodnicy West Hamu zepchnięci do defensywy. Z prawej strony centrował Johnson, ale obrońcy gospodarzy wybili futbolówkę z pola karnego.