White Hart Lane

Wolverhampton

Odśwież
40
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »">Zobacz bramki z meczów Premier League na Z Czuba.tv »

Cóż z tego, że Tottenham był drużyną lepszą, utrzymywał się przy piłce, strzelał z dystansu, więcej biegał i generalnie prezentował się okazalej, skoro do siatki nie trafił więcej razy niż niżej notowany rywal.

Cofnięte Wolverhampton wytrzymywało napór gospodarzy i od czasu do czasu wyprowadzało groźne kontry - jedna z nich, w 22. minucie, zakończyła się rzutem rożnym, po którym piłkę do bramki na raty wpakował Fletcher.

Tottenham musiał straty odrabiać, ale nie potrafił stworzyć stuprocentowej sytuacji. Gola strzelił po strzale Modricia z dystansu w 51. minucie, a i tak musi być wdzięczny bramkarzowi gości, który piłkę powinien odbić.

Po tej akcji gospodarze praktycznie nie schodzili z połowy Wolverhampton, ale nie grzeszyli kreatywnością i już do końca meczu bili głową w mur i przebić go nie zdołali. A żałować powinni tym bardziej, że w przypadku zainkasowania trzech punktów dogoniliby w tabeli prowadzący Manchester City.

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:

Druga połowa:

90. min. +6 Koniec meczu.

90. min. +5 Bale przestrzelił o dwa metry.

90. min. +4 Rzut wolny dla Tottenhamu.

90. min. +1 Sędzia przedłużył mecz o pięć minut.

90. min. Zamieszanie w polu karnym, wreszcie sędzia przerwał grę i zarządził rzut sędziowski.

87. min. Przed chwilą dobre podanie w pole karne nie zakończyło się bramką, bo dwóch graczy Tottenhamu nie krzyknęło sobie, który powinien strzelać i ostatecznie nie zrobił tego żaden.

84. min. Modrić strzelał z 30 metrów, pomylił się nieznacznie.

82. min. Zamieszanie po rzucie rożnym pod bramką gości, ale ci znów radzą sobie w defensywie.

81. min. Tottenham atakuje coraz większą liczbą graczy, tym samym narażając się na kontrataki.

78. min. Hennessey instynktownie nogami broni potężny strzał Defoe.

75. min. Kwadrans do końca meczu - Tottenham nie może pozwolić sobie na stratę punktów.

69. min. Wciąż bardzo dobre tempo meczu, wciąż w natarciu gospodarze, ale od kilku minut nie potrafią stworzyć groźnej okazji.

65. min. Van der Vaart przestrzelił o pół metra z rzutu wolnego.

61. min. Wolverhampton przetrzymało napór.

56. min. Tottenham idzie za ciosem, ma ogromną przewagę.

53. min. Tym razem Hennessey się popisał - obronił strzał piętą Adebayora.

51. min. GOL dla Tottenhamu! Modrić zdecydował się na strzał z dystansu, uderzył mocno i płasko z około 20 metrów, ale Hennessey mimo wszystko nie powinien przepuścić lecącej wcale nie w róg bramki piłki.

49. min. Rewanż gości, ale na posterunku Friedel, który obronił strzał z 10 metrów.

48. min. Dobra akcja gospodarzy, wycofanie piłki na środek pola karnego do Bale'a, który fatalnie spudłował.

46. min. Początek drugiej połowy.

Pierwsza połowa:

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Van der Vaart zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z... 40 metrów. Bardzo optymistycznie, ale nieskutecznie.

44. min. Adebayor pakuje piłkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. I miał rację.

43. min. Wszystko, co potrafi wymyślić Tottenham, to słabe strzały z dystansu. Tak jak ten Kaboula sprzed chwili.

40. min. Tottenham gra bardzo nieefektywnie. Długo rozgrywa piłkę, podaje wszerz boiska, rozciąga grę na skrzydła, ale nic z tego nie wynika.

36. min. Bardzo groźna kontra gości, zakończona kiksem Johnsona, który w dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił.

32. min. Strzał Modricia z woleja z 16 metrów, ale w środek bramki. Tottenham nie potrafi sforsować defensywy przyjezdnych.

27. min. Sytuacja wraca do normy - Tottenham atakuje, goście się bronią.

24. min. Już chwilę później Bale miał okazję do wyrównania, ale przestrzelił.

22. min. GOL dla Wolverhampton! Niespodzianka! Goście pawie nie atakowali, zrobili jeden wypad i wywalczyli rzut rożny. Ostre dośrodkowanie w środek pola karnego dotarło do Fletchera, który strzelił głową, a po chwili dobił nogą swoje uderzenie i dał prowadzenie gościom.

20. min. Ostatnie kilka minut to dominacja gospodarzy.

16. min. Van der Vaart dostał piłką od kolegi z zespołu na tyle mocno, że była potrzebna interwencja służb medycznych. Ale już wszystko w porządku.

10. min. Tottenham ma przewagę, piłkarze Wolverhampton zamknięci na własnej połowie.

5. min. Modric bliski zdobycia gola, ale jego strzał z dystansu minął bramkę rywali.