Liverpool
(20)

Liczba oddanych głosów: 30

• 90. min. + 4

KONIEC MECZU! Stoke miało jeszcze szansę po rzucie rożnym, ale Mignolet zrehabilitował się za błąd przy trzeciej bramce. Liverpool po świetnym meczu wygrywa 5:3 i wraca na czwarte miejsce w tabeli.

4 minuty dolicza sędzia.

• 89. min.

Crouch trafia w słupek! Za chwilę, po drugiej stronie boiska, swoją szansę marnuje Suarez.

• 87. min.

OPIS BRAMKI: Kapitalne dośrodkowanie Suareza do Sturridge, Butland poradził sobie jednak z jego strzałem. Sturridge przejął jednak piłkę i przytomnie dobił swoje uderzenie. Piąty gol dla Liverpoolu i chyba koniec marzeń Stoke.

• GOOOOOOL

87. min.

Liverpool momentalnie odpowiada! Sturridge!

• 85. min.

OPIS BRAMKI: Tym razem to Walters górą - pomocnik Stoke dostał świetne prostopadłe podanie, zwodem ''na zamach'' minął obrońcę i uderzył po ziemi w kierunku bramki. Piłka przeleciała pod rękawicą Mignoleta. Niby sytuacja sam na sam, ale bramkarz Liverpoolu powinien to obronić. Będą emocje!

• GOOOOOOL

85. min.

Jest kontaktowy gol dla Stoke! Walters!

• 83. min.

Świetny refleks Mignoleta po strzale głową Waltersa. Zostało około 10 minut.

• 79. min.

Stoke z uporem atakuje i próbuje zdobyć kontaktową bramkę, brakuje jednak ostatniego podania.

• 71. min.

OPIS BRAMKI: Sturridge, który cztery minuty wcześniej pojawił się na boisku przebiegł z piłką trzydzieści metrów i w decydującym momencie oddał piłkę Urugwajczykowi. Ten nie zwykł marnować takich okazji - Liverpool prowadzi już 4:2, dla Suareza to 22. bramka w sezonie.

• GOOOOOOL

71. min.

Gol dla Liverpoolu! Druga bramka Suareza!

• 67. min.

Sterling próbował zaskoczyć bramkarza Stoke z dystansu. Za lekko i w środek bramki.

• 60. min.

Stoke w natarciu - gospodarze od kilku minut przebywają na połowie rywala. Liverpool czeka na kontry.

• 53. min.

Powtórki pokazują, że tuż przed tym jak Sterling upadł w polu karnym, przy przejmowaniu piłki pomagał sobie ręką. Rzut karny też jest co najmniej wątpliwy.

• 53. min.

Adam faulowany przez Cissokho tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka dla obrońcy Liverpoolu.

• GOOOOOOL

51. min.

Gerard wyprowadza Liverpool na prowadzenie. Butland rzucił się w prawo, kapitan Liverpoolu uderzył w lewo. Stoke znowu musi gonić.

• 49. min.

Rzut karny dla '"The Reds''! Sterling faulowany w polu karnym przez Wilsona.

• 47. min.

Adam znowu próbował strzelać sprzed pola karnego, tym razem jednak miał dużo mniej czasu niż w 45 minucie. Piłka minęła bramkę o dobre kilka metrów.

Początek drugiej połowy. Od środka zaczął Liverpool.

• 45. min. + 4

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Świetny mecz na Britannia Stadium w Stoke - gdy Ryan Shawcross szybko podarował Liverpoolowi dwa gole, wydawało się, że goście już mogą doliczyć do swojego konta trzy punkty. Wtedy Crouch ładnym strzałem głową zdobył bramkę kontaktową. Tuż przed zejściem na przerwę wyrównał Charlie Adam. Druga połówka zapowiada się bardzo emocjonująco. Wracamy za 15 minut.