Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

• KONIEC

Tym samym kończymy relację na żywo, Liverpool zasłużenie wygrywa z Southamptonem 3:0 i wskakuje na drugie miejsce w Premier League ustępując miejsca jedynie londyńskiej Chelsea, która jest na najlepszej drodze do tytułu. Podopieczni Brendana Rodgersa po raz kolejny pokazują jednak, że ani myślą odpuszczać i do końca mogą się liczyć w walce o najważniejsze trofeum w Anglii.

• 90. min. + 3

Gerrard pewnie wykorzystuje jedenastke i piłkarze Liverpoolu już na pewno wrócą na Anfield z trzema punktami.

Rzut karny dla Liverpoolu!

• 90. min. + 2

Brendan Rodgers pewny trzech punktów wygląda na zniecierpliwionego i czeka na końcowy gwizdek...

Cztery minuty doliczone.

• 86. min.

Zaostrza się spotkanie, cztery minuty do końca i żadna ze stron nie wygląda na zespół z pomysłem na zmianę wyniku.

• 84. min.

Wanyama brzydko fauluje Suareza w środku boiska i dostaje żółtą kartkę.

• 82. min.

Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry bardzo głębokie na głowę Fonte, ale dobrze zdejmuje mu ją Glen Johnson.

• 81. min.

Brzydki faul Aggera w środku boiska.

• 78. min.

Gospodarze mają problem z przebiciem się na trzydziestym metrze przez defensywę Liverpoolu.

• 75. min.

Liverpool przejmuje inicjatywę, kolejna szansa Suareza, tym razem Suarez decyduje się na indywidualne wykończenie akcji i... strzela obok bramki.

• 73. min.

Gerrard w swoim stylu uderza po ziemi, z dystansu, ale kapitalną interwencją popisuje się Artur Boruc.

• 71. min.

Suarez zabiera piłkę Fonte, pędzi w kierunku bramki, ale ostatecznie decyduje się podać do Sturridge'a, jednak zostaje zablokowany. Kapitalna okazja dla gości, która mogła już rozstrzygnąć spotkanie...

• 68. min.

Kolejna akcja Liverpoolu, Sturridge dostaje piłkę w polu karnym, mija Boruca, ale kat był już zbyt ostry by oddać celny strzał.

• 65. min.

Twardy mecz w Southamptonie, czy gospodarze powalczą jeszcze choćby o remis?

• 65. min.

Southampton znowu podkręcił tempo gry, ale nie wystarcza to na dobrze zorganizowany Liverpool. Gospodarze próbują gry kombinacyjnej, próbują dośrodkowań, ale każda próba jest przerywana w kluczowym momencie.

• 61. min.

Rzut wolny dla Southamptonu, ale dośrodkowanie zbyt głębokie i nie było mowy o stworzeniu zagrożenia dla bramki Mignoleta.