podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Van Persie kontuzjowany

W meczu 27. kolejki Premier League doznał kontuzji po zderzeniu z kamerą. W 41. minucie zmienił go Daniel Welbeck. - Boli go biodro - poinformował media po meczu Alex Ferguson. Manchester United prowadzi w tabeli ligi angielskiej 15 punktami przed drugim Manchesterem City.

Premier League. Manchester United lepszy od QPR

Manchester United w meczu 27. kolejki pokonał QPR 2:0 i umocnił się na pozycji lidera Premier League. Bramki zdobyli Rafael da Silva i Ryan Giggs. Klub z Manchesteru nad drugą drużyną w tabeli ligi prowadzi 15 punktami.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec spotkania. Manchester United wygrywa 2:0 i umacnia się na fotelu lidera Premier League. Manchester City drugi w tabeli wyprzedza o 15 punktów.

• 90. min. + 1

Arbiter przedłużył drugą połowę o 3 minuty.

Uderzenie głową Samba uderza głową. Nogą broni strzał De Gea, ale sędzia wcale nie zamierza podykyować rzutu rożnego QPR. Od bramki zacznie golkiper gości.

• 88. min.

QPR przed jedną z ostatnich szans. Kolejny strzał z dystansu zablokowany przez obrońców Manchesteru.

• 83. min.

Znowu Giggs!! Valencia podaje do niepilnowanego Giggsa, a ten zauważywszy, że bramkarz gospodarzy wyszedł na przedpole, próbuje loba. Piłka uderza w poprzeczkę. Zaraz poprawia Nani, ale niecelnie.

• GOOOOOOL

80. min.

Giggs! Dwójkowa akcja z Welbeckiem. Walijczyk wbiega w pole karne, dostaje podanie i strzałem z ostrego kąta pokonuje Cesara!

• 80. min.

Welbeck przed okazją zdobycia bramki. Anglik wpada w pole karne, przekłada sobie piłkę na prawą nogę i gdy przymierza się do strzału, Junior Hoilett popisuje się wspaniałym wślizgiem.

• 76. min.

Rooney podaje do Naniego. Portugalczyk ma problem z opanowaniem piłki i "ląduje" w narożniku boiska. Zagrywa do wbiegającego Evry, ten oddaje do Rooneya w polu karnym. Napastnik United uderza wprost w obrońców.

• 73. min.

Kolejna zmiana w QPR. Townsend opuszcza boisko. Hoilett na murawę.

• GOOOOOOL

68. min.

Tymczasem na Emirates Stadium Wojciech Szczęsny wpuścił bramkę po błędzie. Relacja z meczu Arsenalu z Aston Villą

• 68. min.

W drużynie Manchesteru Younga zmienił Valencia.

• 65. min.

Remy! Ależ uderzenie. Francuz dostaje piłkę, schodzi do środka i bardzo mocno uderza prawą nogą. Świetna obrona De Gei.

• 62. min.

Zmiana w QPR. Zamorę zmienił Remy. Rooney w Manchesterze United wchodzi za Hernandeza.

• 60. min.

Taarabt pada na granicy pola karnego. Kibice domagają się faulu. Według sędziego interwencja Carricka była zgodna z przepisami.

• 57. min.

Rafael faulowany przez Hilla. Rzut wolny wykonuje Giggs, niewiele brakowało, a piłki sięgnąłby Vidić. Od bramki zacznie Cesar.

• 54. min.

Świetna gra obrońców Manchesteru. QPR nie mogą przedrzeć się w pole karne gości.

• 52. min.

Hernandez schodzi do środka i uderza. Wprost w ręce Julio Cesara.

Kto nie widział bramki Rafaela z pierwszej połowy, może zobaczyć ją tutaj

• 50. min.

Szybka akcja Manchesteru United. Hernandez do Evry, Evra dośrodkowuje, ale za wysoko. Piłka kończy w rękach Cesara. W drużynie gospodarzy w przerwie na boisko wszedł Jenas za Estebana Granero.