podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Manchester drugim Evertonem, a Moyes bez sojuszników

Manchester United pod wodzą Davida Moyesa po 29 meczach ma 48 punktów i zajmuje dopiero siódme miejsce w lidze. O mistrzostwie ?Czerwone Diabły? mogą już zapomnieć - na czołową czwórkę szanse mają już czysto matematyczne, a dorobek punktowy mają dokładnie taki sam, jaki na tym etapie poprzedniego sezonu miał Everton. Prowadzony właśnie przez Moyesa.

Premier League. Przewrót w angielskim scenariuszu

Nic tak nie wpływa na rywalizację legend i potęg, jak nagła zmiana ról bohaterów. W niedzielę na Old Trafford po prawie ćwierćwieczu mogą odwrócić się i ukształtować przyszłe losy Manchesteru United i Liverpoolu. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 14.30.

• KONIEC

To nie jest sezon Manchesteru United, to nie był dzień Manchesteru United. Korzystając z dwóch karnych, które były, nie korzystając z jednego karnego, którego nie było i dorzucając bramkę Suareza, która była, zdecydowanie lepszy w szlagierze Premier League Liverpool pokonał zespół Davida Moyesa. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejną już za pół godziny - Tottenham zagra z Arsenalem!

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

Rooney uderza z rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego. Niby nie najgorzej, ale jednak nad bramką.

• 90. min. + 3

Welbeck pędzi z piłką przed polem karnym Liverpoolu, Lucas rzuca mu się pod nogi, Cleverley atakuje go od góry i wspólnymi siłami powalają napastnika United na ziemię. Zdaniem sędziego więcej pracy wykonał przy tym chyba zawodnik Liverpoolu, bo dyktuje rzut wolny.

• 90. min. + 2

Ostatnia zmiana. Lekko zdezorientowany Sturridge w końcu znajduje drogę do wyjścia, zastępuje go Aspas.

• 90. min. + 1

Jeszcze jedna akcja Liverpoolu, ale tym razem po rozegraniu przed polem karnym Henderson litościwie uderza prosto w De Geę.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 89. min.

Suarez był bliski zorganizowania kontrataku Manchesteru, bo za wszelką cenę chciał przeprowadzić akcję sam, mimo że miał wielu dobrze ustawionych kolegów. Kontry nie było, ale strzału na bramkę MU też nie.

• 88. min.

Liverpool spokojnie sobie rozgrywa piłkę przed polem karnym Man Utd, obrońcy ograniczają się do oglądania jak rywale grają w piłkę. W końcu Coutinho przyjmuje podanie przed polem karnym, odwraca się i mocno uderza. De Gea rzuca się, ale nie sięga. Piłka leci obok słupka.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w Manchesterze. Ferdinand za Matę. Moyes przyjmuje wariant defensywny?

• 86. min.

Zmiana w Liverpoolu. Za Gerrarda wchodzi Lucas.

• 84. min.

Sturridge znakomicie wypuścił idealnie wybiegającego przed obrońców Suareza, który doskonale skleił piłkę, zatrzymał się przed bramkarzem, przymierzył i spokojnie uderzył obok niego, tuż przy słupku.

• GOOOOOOL

84. min.

0:3! Suarez!

• 83. min.

Super okazja dla Liverpoolu i kapitalna interwencja De Gei! Dalekie prostopadłe podanie, Suarez ogrywa Phila Jonesa jak dziecko i wychodzi sam na sam z De Geą. Mocno strzela w długi róg, ale Hiszpan fantastycznie odbija piłkę.

• 82. min.

Rooney świetnie wrzuca do van Persie'ego, który wybiega przed obrońców i z ostrego kąta uderza... prosto przed siebie? Powtórka pokazuje jeszcze, że był na spalonym.

• 81. min.

Kolejna akcja Liverpoolu, podanie w pole karne i kolejny raz Sturridge się przewraca. Sędzia mówi, że nic nie było, tymczasem tym razem Carrick faktycznie napastnika Liverpoolu podciął.

• 80. min.

O komentarz balibyśmy się poprosić Aleksa Fergusona:

• 79. min.

Coutinho lekko wykłada Suarezowi, który uderza z ostrego kąta. Bardzo mocno, stanowczo nad poprzeczką.

• 78. min.

Nie ma gola, nie ma oryginalnego hat tricka! Gerrard z karnego trafia w słupek.

• 77. min.

RZUT KARNY DLA LIVERPOOLU PO RAZ TRZECI! CZERWONA KARTKA DLA VIDICIA! Druga żółta za skoszenie w polu karnym uciekającego Sturridge'a. Na żywo wydaje się, że to prawda, choć Vidić stanowczo protestuje. Powtórka pokazuje, że Sturridge zanurkował! Przy stanie 2:0 dla Liverpoolu!