Old Trafford

Bolton

Odśwież
36
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »">Zobacz bramki z meczów Premier League na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Już w 4. minucie było groźnie pod bramką Boltonu. Świetne podanie do Welbecka z głębi pola, ten w sytuacji sam na sam, uderzył jednak prosto w Bogdana. W 16. minucie po rzucie rożnym piłka spadła na głowę Rooneya, ten uderzył, a piłkę z linii bramkowej wybił Davies. Pięć minut później sędzia podyktował rzut karny po faulu na Welbecku. Bogdan jednak obronił we wspaniałym stylu strzał Rooneya. W doliczonym czasie gry gospodarze dopięli jednak swego. Zamieszanie w polu karnym, jedno uderzenie zostało zablokowane, piłka trafiła do Scholesa, a ten bez problemów pokonał bramkarza Boltonu.

Druga połowa zaczęła się od groźnej sytuacji dla Boltonu. Piłka trafiła do Daviesa, ten wpadł w pole karne, minął Ferdinanda, wycofał piłkę do N'Goga, a ten... uderzył kilkanaście metrów nad bramką, mimo że stał od niej oddalony o 8 metrów. W 61. minucie Valencia wpadł w pole karne z prawej strony, zagrał po ziemi na środek, piłka trafiła do Rooneya, który z czterech metrów nie trafił do pustej bramki. W 74. minucie było już 2:0. Rooney ładnie odegrał piłkę do Welbecka, ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Bogdana. Dziewięć minut później na 3:0 sprytnym uderzeniem z 20 metrów wynik podwyższył Carrick.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +4 Koniec meczu!

90. min. +3 Strzał oddał jeszcze Tuncay. Wysoko nad bramką.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

87. min. Z boiska schodzi Pietrow. Za niego wchodzi Tuncay.

83. min. Carrick gol! Sprytne uderzenie z 20 metrów, bramkarz był zasłonięty przez obrońcę i nie zobaczył lecącej po ziemi w kierunku rogu bramki piłki.

79. min. Bolton stracił nadzieję na punkty. Przy piłce cały czas utrzymują się Czerwone Diabły.

75. min. No i Welbeck opuścił boisko. Za niego Hernandez.

74. min. 2:0! Rooney ładnie odegrał piłkę do Welbecka, ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Bogdana. W tej jednej akcji ucierpieli obaj napastnicy Manchesteru.

70. min. Scholes schodzi z boiska. Za niego inny weteran Giggs.

69. min. Steinsson po rzucie rożnym uderza głową lobem, Lindegaard bezradny, ale piłkę z linii bramkowej wybija Rafael!

67. min. Do głosu zaczynają dochodzić goście. Kolejny rzut rożny dla nich. Nic z tego nie wynika.

63. min. Groźnie też po drugiej stronie, z woleja uderzał Petrov, ale piłkę po strzale zablokował jeden z obrońców.

61. min. Jak Rooney tego nie trafił?! Valencia wpadł w pole karne z prawej strony, zagrał po ziemi na środek, piłka trafiła do Rooneya, który z czterech metrów nie trafił do pustej bramki!

56. min. Groźna sytuacja Manchesteru. Sam na sam wychodził Welbeck, ale dogonił go Davies i w ostatniej chwili wybił piłkę na aut.

53. min. Scholes, trafiają dzisiaj do siatki, strzelił bramkę w 18. swoim sezonie w Premier League. Lepszy jest tylko Ryan Giggs, który trafił w 20 sezonach.

50. min. Świetna okazja Boltonu. Błąd Manchesteru, piłka trafiła do Daviesa, ten wpadł w pole karne, minął Ferdinanda, wycofał piłkę do N'Goga, a ten... uderzył kilkanaście metrów nad bramką, mimo że stał od niej oddalony o 8 metrów.

46. min. Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu zespołach.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Gol dla Manchesteru! Zamieszanie w polu karnym, jedno uderzenie zablokowane, piłka jednak trafia do Scholesa, a ten bez problemów pokonuje Bogdana.

44. min. Evra przewraca się w polu karnym, sędzie nie reaguje. Słusznie.

39. min. Teraz na strzał z 17 metrów zdecydował się Rooney. Bogdan wyciągnął się jak struna i piłkę wybił do boku. Okazało się jednak, że niepotrzebnie. Strzał był minimalnie niecelnie.

34. min. Gospodarze nadal nie mogą sforsować defensywy Boltonu.

31. min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Boltonu, ale piłka w rękach Lindegaarda.

27. min. No i teraz w podobny sposób próbował Scholes i podobnie nieudanie.

25. min. Próba ataku Boltonu. Z dystansu Eagles, ale uderzył z nieprzygotowanej pozycji, wysoko nad bramką.

22. min. Nie ma gola! Bogdan we wspaniałym stylu broni strzał Rooneya!

21. min. Rzut karny dla Manchesteru! Welbeck sfaulowany przez Knighta.

16. min. Rzut rożny dla Manchesteru, piłka spada na głowę Rooneya, ten uderza, a piłkę z linii bramkowej wybija Davies!

11. min. Czerwone Diabły nadal dominują. Szybkie akcje w środku pola, dużo gorzej jest jednak w pobliżu pola karnego Boltonu.

7. min. Rooney w pole karne do Valencia, ten zakręcił jednym z obrońców, podał w pole karne, w ostatniej chwili piłkę wybija Knight.

4. min. Groźnie pod bramką Boltonu. Świetne podanie do Welbecka, ten w sytuacji sam na sam, uderzył jednak prosto w Bogdana. Piłka wychodzi na rzut rożny.

1. min. Początek meczu!