Jesteś głupi jak ty. Bardziej się nie da. Myślisz, że masz tyle na koncie baranie :D Albo inaczej - chcesz żebyśmy tak myśleli.
    Pozdrawiam twoich rodziców. Żal mi ich, że za dziecko mają takiego ułoma...

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Łatwiej byłoby opowiedzieć ten mecz w serialu, niż w filmie. Nie to miejsce i czas, żeby się tego podejmować. Kto nie widział, niech obejrzy z odtworzenia, a kto widział, niech próbuje ochłonąć. Obejrzeliśmy fantastyczne, prowadzone w szybkim tempie spotkanie, w którym walka toczyła się przez okrągłe 100 minut (z doliczeniami). Arsenal mógł poczuć się pokrzywdzony kilkoma decyzjami sędziego, które mogłyby sprawić, że wynik byłby bardziej wyrównany, niż 6:3. Cóż, walka w Premier League toczy się dalej, od teraz w jeszcze bardziej zacięty i wyrównany sposób. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 5

Yaya Toure spokojnie do prawej strony, Szczęsny nie robi wiele, żeby temu zapobiec.

• GOOOOOOL

90. min. + 5

6:3! Yaya Toure!

• 90. min. + 4

Ostatnie natarcie City! Milner wpada w pole karne, Szczęsny go powstrzymuje niezgodnie z przepisamy i mamy karny oraz żółtą kartkę.

Wrzutka w pole karne z prawej strony, Mertesacker uderza głową, a może nawet w zamieszaniu zostaje nabity i trafia do bramki z paru metrów.

• GOOOOOOL

90. min. + 4

5:3! Mertesacker!

• 90. min. + 3

Bedtner znów nad linią obrony City, podanie do Walcotta, ale uprzedził go w ostatniej chwili Pantilimon.

• 90. min. + 2

Pantilimon rzuca się do słupka i wybija piłkę na róg po kapitalnym uderzeniu z dystansu. Rzut rożny, przez chwilę w polu karnym gospodarzy jest gorąco, ale udaje się wybić piłkę.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza pięć minut.

Jeden z bohaterów spotkania, Samir Nasri, schodzi z boiska. Zastępuje go Javi Garcia.

• 89. min.

5:3? Nie! Gracze Arsenalu zdążyli się już nacieszyć z kolejnego gola, ale sędzia odgwizdał spalonego, który, dla odmiany, tym razem miał miejsce.

• 88. min.

City nacierało, nacierało i w końcu wbiło piątą bramkę. Nasri tym razem zrezygnował z uderzenia, podał do Fernardinho, który przelobował Pantilimona i strzelił siódmego gola w tym spotkaniu.

• 88. min.

5:2! City dobija Kanonierów!

• 88. min.

Nasri jest wściekły, że znowu mu się nie udało. Aż wyśmiał go trener.

• 87. min.

Nasri znowu biegnie środkiem, w polu karnym odgrywa na prawo, za duże zamieszanie, piłka zostaje jednak ocalona przez gospodarzy, dostaje ją w środku pola karnego Nasri, który jest niepilnowany i uderza. Ponad stadionem.

• 84. min.

Kolejna bomba Fernardinho z dystansu, tym razem Szczęsny z najwyższym trudem broni, ale piłka i tak wychodzi na rzut rożny, po którym City rozpoczyna atak pozycyjny. Piłka trafia na lewą stronę, dośrodkowanie Milnera, ale za mocne. Od bramki Sczęsny.

• 84. min.

Nasri biegnie z piłką środkiem a pole siłowe wokół niego każe graczom Arsenalu się odsuwać. Pole siłowe znika dopiero w polu karnym Arsenalu, ale tam Nasri delikatnymi zwodami mija dwóch rywali i gdy strzela zostaje zablokowane przez trzeciego. I znowu ma pecha do kornera, bo piłka jeszcze się o niego ociera i opuszcza boisko.

• 82. min.

Kolejny atak City rozpoczyna, a jakże, Toure. po chwili prostopadłe podanie do Negredo, który znalazł się oko w oko ze Szczęsnym sporo przed polem karnym. Ostatecznie Polak odważnie nabiegł na piłkę i wybił ją klatką piersiową.