Liverpool po kolejnym kapitalnym występie Suareza pokonuje Cardiff i awansuje na fotel lidera Premier League.

Bez większego zagrożenia. Koniec spotkania!

• 89. min.

Rzut rożny dla Liverpoolu...

• 89. min.

Kolejna szansa Suareza, Urugwajczyk dostaje piłkę w polu karnym, ale dobra interwencja bramkarza powoduje, że nie zobaczymy dziś hat tricka w wykonaniu najskuteczniejszego piłkarza w tym sezonie.

• 83. min.

Zmiana u gospodarzy. Agger wchodzi za Coutinho.

• 82. min.

Suarez strzela z dystansu, ale tym razem niecelnie

• 81. min.

Spokojniejszy okres gry na Anfield Road. Liverpool wyraźnie chce już dowieźć do końca korzystny rezultat, a Cardiff nie ma pomysłu na strzelenie kontaktowej bramki.

• 75. min.

Sterling sam na sam z bramkarzem, za mocno wypuszcza sobie piłkę, ta odbija się do Suareza, ale Urugwajczyk uderza w słupek.

• 72. min.

Żółta kartka dla Sterlinga za niepotrzebny wślizg koło linii bocznej.

• 70. min.

Cardiff przejmuje inicjatywę. Dośrodkowanie, Kelly blokuje, mamy rzut rożny.

• 68. min.

Cardiff stara się grać pressingiem i już w okolicach linii środkowej przejmować piłkę. Nie zdaje to jednak egzaminu, Piłkarze Liverpoolu z łatwością przebijają się przez ten mur i wyprowadzają kolejne akcje.

• 64. min.

Niepotrzebny faul z lewej strony boiska. Szansa na dośrodkowanie dla gości, ale wykorzystana w fatalny sposób.

• 59. min.

Mocne dośrodkowanie, w polu karnym najlepiej znalazł się Mutch, który niepilnowany głową skierował piłkę do siatki obok bezradnego Mignoleta

• 59. min.

Jest gol dla Cardiff!

• 56. min.

Zmiany, zmiany. Jedna w ekipie Liverpoolu: Kelly za Flangana. Dwie u gości: Kim za Medela i Campbell za Odemwingie

• 53. min.

Rzut wolny z okolic środka boiska dla Cardiff, dośrodkowanie, ale pewna interwencja Skrtela, który wykopuje piłkę z pola karnego.

• Drybling Coutinho przed polem karnym, w końcu pomocnik uderza z dystansu, ale piłka mija bramkę o kilkadziesiąt centymetrów.

• Pierwsza akcja drugiej części gry kończy się wywalczeniem rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu piłka trafia do Sterlinga, ale ten uderza obok bramki.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Suarez znów zdominował wydarzenia na boisku. Urugwajczyk strzelił dwie bramki, mógł trzecią, ale oddał piłkę Sterlingowi. Nic nie wskazuje na to, by Cardiff miało jakiekolwiek szanse na wywiezienie z Anfield Road choćby punktu.