(15)

Liczba oddanych głosów: 28

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Druga połowa zdecydowanie lepsza od pierwszej, ale nie zmienia to faktu, że goli nie zobaczyliśmy, więc hit odrobinę rozczarował. Liverpool był drużyną lepszą, ale nie potrafił znaleźć sposobu na fantastycznie dysponowanego Davida de Geę. To wszystko na dziś. Dziękujemy za uwagę.

• 90. min. + 3

Koniec! Bezbramkowy remis na Anfield Road w hicie ligi angielskiej.

• 90. min. + 2

Chyba nic tu się już nie wydarzy.

• 90. min. + 1

Manchester próbował utrzymywać się przy piłce na połowie Liverpoolu, ale piłkę szybko stracił, narażając się na kontrę. Fellaini zagrożenie oddalił taktycznym faulem, za który obejrzał żółtą kartkę.

• 89. min.

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 86. min.

Druga połowa zdecydowanie ze wskazaniem na Liverpool. Drużyna Jose Mourinho próbuje wyprowadzać kontry, ale niewiele z nich wynika.

• 83. min.

Podwójna zmiana w Liverpoolu: schodzą Firmino i Milner, zastępują ich Origi i Moreno.

• 80. min.

Firmino w polu karnym, ma przed sobą jedynie de Geę, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wślizgiem wybija mu Valencia!

• 76. min.

Jose Mourinho dokonuje zmiany: Rooney za Rashforda.

• 74. min.

Firmino wychodzi na sytuację sam na sam z de Geą i znowu górą Hiszpan! Okazuje się, że wcześniej Firmino był na spalonym, więc nawet gdyby piłkę w bramce umieścił, gol nie zostałby uznany. Co nie umniejsza świetnej interwencji golkipera Manchesteru.

• 70. min.

Powinno być 1:0 dla Liverpoolu! Coutinho biegł z piłką wzdłuż linii szesnastego metra, po czym huknął potężnie w okolice okienka. Ponownie kapitalnym refleksem popisał się David de Gea. Tylko Hiszpanowi Czerwone Diabły zawdzięczają fakt, że jeszcze dziś nie przegrywają.

• 66. min.

Juergen Klopp nie jest do końca zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

• 63. min.

Lallana wywalczył rzut rożny. Korner nic jednak gospodarzom nie przyniósł, bo chwilę po dośrodkowaniu z narożnika boiska w polu karnym zbyt ostro łokciami pracował Firmino.

• 59. min.

Lallana zaznacza swoją obecność na boisku. Jego mocny strzał sprzed pola karnego pozostawia jednak sporo do życzenia. De Gea spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

• 55. min.

Kapitalne prostopadłe podanie między nogami Fellainiego do Emre Cana. Niemiec zakręcił obrońcami w polu karnym i uderzył płasko po ziemi. Już wydawało się, że piłka zmierza do siatki, ale wyciągnął się jak struna de Gea i wciąż jest 0:0.

• 52. min.

Pogba bardzo łatwo poradził sobie na skrzydle z Hendersonem. Mając mnóstwo miejsca, dośrodkował na długi słupek, gdzie czekał Ibrahimović. Centrostrzał Szweda poszybował daleko od bramki.

• 48. min.

Błąd Kariusa, a w jego wyniku Ibrahimović ma przed sobą pustę bramkę. W górę jednak wędruje chorągiewka sędziego liniowego. Szwed był na pozycji spalonej.

Wracamy na Anfield Road i zaczynamy drugą, oby ciekawszą połowę!

• PRZERWA

Pierwsze 45 minut trochę rozczarowało. Podopiecznym Jose Mourinho i Juergena Kloppa nie można odmówić ambicji, bo nogi nikt tutaj nie cofa, ale niestety czysto piłkarskiej jakości zdecydowanie brakuje. Może po zmianie stron będzie lepiej.