05.05.2014, godzina 21:00

Crystal Palace

3 3

Po spotkaniu

Premier League. Liverpool prowadził 3:0, ale nie wygrał z Crystal Palace. Koniec marzeń o tytule?

Niesamowite rzeczy działy się w poniedziałkowy wieczór na londyńskim stadionie Selhurst Park, gdzie Crystal Palace podejmował walczący o pierwszy od 24 lat tytuł mistrza Anglii Liverpool. ?The Reds? prowadzili już bowiem 3:0, ale w samej końcówce stracili trzy gole i ostatecznie mecz zakończył się remisem. Jeśli w środę Manchester City wygra z Aston Villą, to na kolejkę przed końcem będzie miał dwa punkty przewagi nad Liverpoolem.

Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał
Komentarze (20)
  • irasiad69

Oceniono 21 razy 19

Crystal Palace musi teraz czuć prawie to samo, co Liverpool w Istambule, tyle, że potrzebowali na to 9 minut!!!
    Tydzień cudów, a zaczęło się tydzień temu właśnie od Liverpool'u z Chelsea...

• rafal2121

Oceniono 57 razy 15

Liczę bardzo na Liverpool mam nadzieje że strzelą oni dziś co najmniej 6-7 goli a co tam jestem optymistą

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu!!! Liverpool wraca na fotel lidera, ale mimo to "The Reds" są po tym meczu załamani! Stracili bowiem zwycięstwo prowadząc 3:0 i tym samym już w środę Manchester City może być samodzielnym liderem jeśli pokona Aston Villę!

• 90. min. + 4

Goście mają kolejny rzut rożny, ale Gerrard przerzuca wszystkich w polu karnym. Piłka wraca jednak pod bramkę, a tam w ogromnym zamieszaniu z ofiarnością obrońcy blokują strzał Mosesa i mimo ogromnej presji Liverpoolu, wciąż jest remis!!

• 90. min. + 1

Liverpool na połowie rywala, chce wykorzystać 5 minut doliczonego czasu gry na odzyskanie prowadzenia, ale gospodarze czyhają na kontrę!!

• GOOOOOOL

88. min.

Drugi gol zmiennika Gayle'a, który dostał podanie od Murraya uciekł Lucasowi Leivie i pokonał bramkarza Liverpoolu!!! Co za końcówka beniaminka, który brutalnie obchodzi się z kandydatem do mistrzostwa Anglii!

• 84. min.

Liverpool miał powiększać przewagę nad rywalem i odrabiać niekorzystny bilans bramkowy względem City, a tymczasem Crystal Palace walczy o remis!

• GOOOOOOL

81. min.

I mamy gola kontaktowego dla gospodarzy!! Bolasie świetnie ucieka lewym skrzydłem, centruje do Gayle'a, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonuje Mignoleta!!

• GOOOOOOL

79. min.

Gol dla Crystal Palace! Delaney dostanie świetne podanie z daleka i decyduje się na potężne uderzenie zza pola karnego. Piłka odbija się jeszcze od pleców próbującego blokować Johnsona i wpada do bramki tuż przy słupku

• 77. min.

Dobre podanie w uliczkę do Suareza, jednak pod jego nogi doskonale wchodzi Speroni, który wybiera piłkę Urugwajczykowi

• 76. min.

Była okazja na zdobycia czwartego gola po tym jak Sturridge przejął podanie rywala i podał do Sterlinga. Jego strzał jednak zablokowany przez obrońcę

• 67. min.

W taki oto sposób Johnson próbował skopiować bramkę Sturridge'a jednak bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć i wybił piłkę na róg

• 66. min.

Sturridge efektownie próbował podać w polu karnym do biegnącego za jego plecami Suareza, jednak po tym jak "żonglerką" zagrywał piłkę do Urugwajczyka, podanie przeciął obrońca

• 63. min.

Martin Skrtel już w pierwszej połowie był ostrzegany przez arbitra, że gra zbyt ostro, teraz jednak Słowak się doczekał i za faul na rywalu ogląda żółty kartonik

• 60. min.

Liverpool jest teraz wirtualnym liderem jednak przy założeniu, że City wygra w środę z Aston Villą, to "The Reds" tracą do "Obywateli" sześć goli więc wciąż będą chcieli zwiększyć swój dorobek bramkowy w Londynie

• GOOOOOOL

55. min.

Liverpool idzie za ciosem!! Błyskawiczne przejęcie piłki i szybki atak zakończony prostopadłym podaniem Sturridge'a do Surareza. Ten robi zwód i płaskim strzałem pokonuje bramkarza!

• GOOOOOOL

53. min.

Gol dla Liverpoolu! Gerrard z daleka do Sturridge, ten błyskawicznie przyspiesza na linii pola karnego, ucieka obrońcom, strzela, a piłka odbija się od nóg jednego z defensorów. To myli bramkarza Crystal Palace i uniemożliwia mu skuteczną interwencję. 2:0!

• 51. min.

Ależ blisko gola na 2:0!!! Najpierw Sturridge strzela technicznie zza pola karnego, Speroni mógł minimalnie musnąć piłkę, która odbija się od słupka. Do futbolówki dopada Suarez, który zamiast zaliczyć dobitkę przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką!

• Surez domagał się odgwizdania rzutu karnego, gdy upadł na linii pola karnego po starciu z rywalem. Sędzia nie dopatrzył się tu jednak przewinienia i Urugwajczyk ogląda żółtą kartkę

• 48. min.

Piłkarze Crystal Palace próbują wyrównać stan meczu, ale wyraźnie brakuje im dokładności we wrzutkach w okolicach pola karnego rywali

Gramy!

• Tak cieszyli się gracze Liverpoolu po zdobycia gola dającego prowadzenie. Zobaczymy, czy tak samo szczęśliwi będą po ostatnim gwizdku. Za chwilę dalsza część meczu