Manchester United
(30)

Liczba oddanych głosów: 52

• 90. min. + 4

Zlatan Ibrahimović zagrał tak, jak wszyscy oczekiwali. Był pewny siebie, zdobył piękną bramkę. Po pierwszym meczu sezonu ci, którzy zapowiadali trudne zderzenie z Premier League, muszą na razie się schować.

Koniec meczu. Manchester wygrywa 3-1. Nie było to porywające spotkanie, ale kibiców United będzie cieszyć dobra skuteczność zespołu. Świetnie też zaprezentowała się para stoperów Bailly-Blind. Obaj byli pewni, obaj bardzo skuteczni. Bournemouth? Szarża w samej końcówce nie wystarczyła. Były momenty, gdy mogli sobie stworzyć sytuacje, ale nie potrafili. Najlepszym zawodnikiem zespołu Eddiego Howe'a był Artur Boruc, co świadczy o tym, jak radzili sobie jego piłkarze.

Chwilę później podobna sytuacja, De Gea dwoił się i troił by powstrzymać najpierw szarżującego Kinga, a potem strzelającego Gradela. Ale wciąż 3-1.

Ależ obronił De Gea. Piłka kotłuje się w polu karnym, pada pod nogi Surmana, ale świetnie broni hiszpański bramkarz.

• 90. min. + 3

Na koniec meczu rzut rożny dla Bournemouth.

• 90. min. + 1

Depay próbował coś zdziałać mimo tych kilku minut, minął prawego obrońcę, ale kopnął niecelnie. Sędzia doliczył cztery minuty.

• 89. min.

Trzecia zmiana w Manchesterze. Schodzi kapitan Rooney, w jego miejsce Memphis Depay.

• 86. min.

Druga zmiana w United. Schneiderlin za Martiala.

Mourinho zamyka mecz.

• 85. min.

Cudownie Artera mija Ibrahimović (podbił sobie piłkę nad robiącym wślizg pomocnikiem rywala), wpada w pole karne, ale zagrywa niecelnie do Rooneya.

• 81. min.

Trzecia zmiana w Bournemouth. Max Gradel za Jamesa Cooka.

• 75. min.

A tak w garniturze klubowym prezentuje się Jose Mourinho.

• 75. min.

Bournemouth nie idzie za ciosem po bramce. Jest cofnięte, nie stara się atakować. To daje United okazję do rozwinięcia skrzydeł.

• 75. min.

Juan Mata cieszy się z pierwszej bramki.

• 75. min.

Pierwsza zmiana w United. Mata schodzi, w jego miejsce wchodzi Henrik Mchitarjan.

• 71. min.

Zlatan - i wszystko jasne.

• 69. min.

Zmiany w Bournemouth tuż przed bramką. Grabban za Wilsona, Afobe za Ibe'a.

• 69. min.

Pierwszy raz gospodarze przeprowadzili akcję po stracie dwóch bramek. Adam Smith dostał piłkę w polu karnym (przysnął chyba Luke Shaw), zaczął dryblować na lewą nogę i kropnął w krótki róg bramki De Gei. Prześliczny gol!