(1)
Manchester City
(2)

Liczba oddanych głosów: 3

Artur Boruc nie zatrzymał Manchesteru City. Polski bramkarz dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki, choć przy żadnej z bramek nie zawinił. Manchester City zmniejszył stratę do Chelsea. Ma ich tylko o osiem mniej.

Koniec meczu.

Sane przegrywa pojedynek jeden na jednego z Arturem Borucem!

Sterling schodzi z boiska, w jego miejsce Nolito.

• 87. min.

Świetna interwencja Boruca przy strzale Silvy. Gola i tak by nie było. Hiszpan był na spalonym.

• 84. min.

Sane minął obrońcę i hukną, szczęśliwie dla Boruca, w poprzeczkę!

• 77. min.

Rzut wolny dla City. Dośrodkowanie Silvy, Fernandinho strzelał głową, ale niecelnie.

• 74. min.

Powtórki pokazały, że to Mings skierował piłkę do bramki Boruca, ale na razie za strzelca uznano Aguero.

• 71. min.

Otamendi w miejsce Toure.

• GOOOOOOL

69. min.

Goooool! Niestety, Artur Boruc po raz drugi wyjmował piłkę z siatki. Sterling zakręcił obrońcą na skrzydle, wstrzelił piłkę w pole karne, Aguero wystawił nogę, obok niego był Mings, który też się nieco dołożył do tego trafienia.

• 67. min.

Afobe okiwał obrońców, oddał do Artera, a ten pięknym strzałem próbował pokonać Caballero. Ten sparował na rzut rożny.

• 63. min.

Sane powalił Smitha. Ten długo się nie podnosił, ale chyba nic poważnego się nie stało. Już wraca do gry.

• 59. min.

Sterling ukarany żółtą kartką za faul na Kingu.

• 58. min.

Pierwsze minuty drugiej połowy to napór Bournemouth. Teraz do roboty wzięli się gracze Guardoli. Fernandinho szaleje na lewej stronie, ale gola z tego nie ma.

• 49. min.

Ibe wywalczył rzut wolny. Arter zdecydował się na dalekie dośrodkowanie. Przeciął je Caballero.

Gramy! Druga połowa. Czy zespół Boruca odrobi straty jak w meczu z Liverpoolem?

• 45. min.

Przerwa. Drużyna Artura Boruca przegrywa 0:1 z Manchesterem City. Gola strzelił Sterling.

• 45. min.

Wilshere jednak kontuzjowany. W jego miejsce Afobe.

• 45. min.

De Bruyne uderzył z 30 metrów, ale obok bramki Boruca.

• 43. min.

Fraser wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Bournemouth szansy nie wykorzystało. Fraser tym razem dośrodkowywał, ale niecelnie.