28.04.2014, godzina 21:00

Arsenal

3 0

Wi�cej o wydarzeniu

Koniec spotkania. Arsenal wygrał z Newcastle 3:0 i czwarte miejsce w lidze, które da Kanonierom grę w el. Ligi Mistrzów jest coraz bliżej.

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 84. min.

Sanogo za Giroud.

• 80. min.

Rosicky dośrodkowuje w pole karne Newcastle, ale na jej drodze staje Coloccini.

• 74. min.

Rosicky zmienia Ramseya, a Flamini Oezila.

• 69. min.

Świetna szansa Podolskiego. Podawał mu Oezil. Podolski strzelał z pierwszej piłki z kilkunastu metrów, pomylił się o kilkadziesiąt centymetrów.

• 66. min.

Świetna akcja Arsenalu. Kontrę wyprowadził Oezil, podał do Ramseya, który zamarkował wbiegnięcie z piłką w pole karne i podał na skrzydło do Oezila. Ten dośrodkował na piąty metr, wprost na głowę Giroud, który wpakował futbolówkę do siatki Newcastle. 3:0!

• 60. min.

Dobry mecz Koscielnego. Świetnie czyta grę i już kilka razy przeciął groźne podania Newcastle.

• 58. min.

Szczęsny broni groźny strzał Gouffrana!

• 52. min.

Świetna szansa Arsenalu! Cazorla uderzał z woleja z dwunastu metrów, ale piłka przeleciała nad bramką Krula.

• 50. min.

Tiote faulował Ramseya. Rzut wolny z 20 metrów. Cazorla wrzuca piłkę w pole karne, ale obrońcom Newcastle udaje się wybić piłkę na rzut rożny.

Gramy!

• 45. min.

Przerwa.

• 43. min.

Oezil na tę bramkę czekał od 11 kolejek.

• 41. min.

Giroud dwa razy próbował pokonać Krula i Krul dwa razy obronił jego strzały z kilku metrów. Piłka jednak trafiła do Oezila, który wpakował ją do pustej siatki.

• 42. min.

Goool! Oezil i 2:0 dla Arsenalu!

• 34. min.

Żółta kartka dla Ramseya po faulu na Tiote.

• 33. min.

Tiote próbował pokonać Szczęsnego zza 30. metra, ale Polak pewnie złapał piłkę.

• 28. min.

Mogło być 2:0. Podolski dostał dobrą piłkę i wyszedł sam na sam z Krulem. Ale ten skrócił mu kąt. Niemiec zdążył trącić piłkę w kierunku bramki, futbolówka toczyła się do pustej bramki, ale minęła słupek o nieco ponad metr.

• 26. min.

Opis bramki: Cazorla wrzucił piłkę w pole karne Newcastle z rzutu wolnego. Ta przeleciała nad głowami obrońców i spadła kilka metrów od bramki Krula. Sissoko próbował ją wybić, ale nie udało mu się. Piłka doleciała do Koscielnego, który pokonał bramkarza.