Jak Szczęsny zagra tak samo jak np. z BAYERNEM MONACHIUM to Wenger pomyśli pewnie nad przekazaniem bluzy z nr. 1 komuś INNEMU.

Najważniejsza sportowa wiadomość dnia: czy Szczęsny bronił poniżej
    oczekiwań dziennikarzy spod znaku dozgonnych wielbicieli Boruca.

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Arsenal wygrał po dwóch golach Cazorli

Arsenal wreszcie zwycięski - w meczu 27. kolejki angielskiej Premier League ?Kanonierzy? pokonali 2:1 na własnym boisku Aston Villę. Oba gole strzelił Santi Cazorla, przy bramce dla gości błąd popełnił Wojciech Szczęsny.

• 90. min. + 4

KONIEC! Po emocjonującym meczu Arsenal pokonuje u siebie Aston Villę 2:1. Obie bramki zdobył Cazorla.

Szczęsny spokojnie wychodzi z bramki i łapie piłkę. Za chwilę sędzia powinien odgwizdać koniec meczu.

Sędzia dolicza 4 minuty.

Aston Villa próbuje odpowiedzieć, ale to Arsenal miał szansę - Walcott dostał piłkę z prawej strony i uderzył na bramkę. Guzan broni.

• 85. min.

Po ataku pozycyjnym piłka trafiła na prawą stronę do Monreala, który oddał ją do niepilnowanego Cazorli - Hiszpan z 5 metrów pokonał Guzana.

• 85. min.

Arsenal prowadzi 2:1!

• 81. min.

Ależ szansa Giroud - po rzucie rożnym piłka trafiła do Francuza, który stał na linii pola bramkowego. Strzelił jednak w sam środek bramki, a Guzan wykazał się świetnym refleksem.

• 77. min.

Giroud strzelał z 30 metrów. Po ziemi i bardzo słabo, Guzan nie miał żadnego problemu.

• 73. min.

Podolski zmienia Jenkinsona.

• 73. min.

Aston Villa wyczuła swoją szansę - teraz to gospodarze prowadzą grę i raz po raz meldują się pod polem karnym Arsenalu.

• 68. min.

Niestety błąd Wojciecha Szczęsnego - Aston Villa wyprowadzała kontrę - Weimann biegł środkiem pola, mając przed sobą dwóch partnerów. Zdecydował się jednak na strzał - piłka leciała metr od środka bramki, a polski bramkarz nie zdołał jej wybić.

• 68. min.

Remis! Aston Villa wyrównuje!

• 66. min.

Delph fauluje Walcotta, za co dostaje żółtą kartkę.

• 63. min.

Cazorla miał dobrą okazję na strzał z rzutu wolnego z 25 metrów. Trafił w mur.

• 58. min.

Kontra Aston Villi, próbował główkować Agbonlahor, ale nie trafił w światło bramki.

• 58. min.

Wilshere strzelał z 18 metrów. Został zablokowany, rzut rożny.

• 57. min.

Strzał Cazorlii z ostrego kąta, Guzan nie miał problemów.

• 53. min.

Arsenal bardzo chce podwyższyć prowadzenie, w polu karnym Guzana lądują kolejne dośrodkowania. Obrońcy Aston Villi w tej połowie na razie bezbłędni.

• 50. min.

Cazorla mógł strzelać z linii pola karnego, ale przekombinował i został zablokowany. Za chwilę Wilshere i Giroud koronkowo wymienili piłkę przed polem karnym, ale obrońcy Aston Villi znowu zdołali zablokować strzał, tym razem Francuza. Tylko rzut rożny.

• 48. min.

Aston Villa zaczęła drugą połowę od dwóch kornerów, Szczęsny nie musiał interweniować po żadnym z nich.