Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Bunt w Zenicie Sankt Petersburg

Mistrzowie Rosji latem wydali na transfery więcej niż Real Madryt i Barcelona. Zamiast lepszej gry mają potężny konflikt w drużynie, który próbuje rozwiązać jeden z najważniejszych ludzi w Rosji.

• 90. min. + 4

KONIEC MECZU. Milan wygrał z Zenitem 3:2. To bardzo ważne zwycięstwo dla włoskiej drużyny - po dwóch meczach ma na koncie 4 punkty i nadal realnie może myśleć o awansie do kolejnej fazy. Sytuacja Zenitu jest bardzo trudna - dwa mecze, dwie porażki, zero punktów, małe szanse na sukces w Lidze Mistrzów. Dziękujemy na udział w relacji i zapraszamy na kolejne - czekają nas spotkania Ajax - Real Madryt i Manchester City - Borussia Dortmund.

• 85. min.

Gospodarze ostatkiem sił próbują atakować. Czy uda im się wyrównać?

• 82. min.

Yepes ostro sfaulował Hulka, za co obejrzał żółtą kartkę.

• 82. min.

Kolejna genialna interwencja Abbiatiego ratuje Milan! Aniukow strzelał z linii pola karnego - mocno, tuż przy słupku. Włoski bramkarz z największym trudem obił to uderzenie.

• 80. min.

Kolejna próba Witsela sprzed pola karnego. Strzał po nodze obrońcy wychodzi poza boisko.

• 75. min.

Milan wraca na prowadzenie! Po akcji z prawej strony boiska i dośrodkowaniu w pole karne Hubocan atakowany przez Pazziniego kieruje piłkę do własnej siatki. Ależ pech Zenita.

• 71. min.

Bystrow schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Żyrianow.

• 67. min.

Z drugiej strony - jak Milan przechodzi do ataku pozycyjnego, to Zenit ma problem z odebraniem piłki. Inna sprawa, że włoski klub raczej przebywa na połowie rywala, niż stwarza sytuacje.

• 62. min.

Zenit ma wyraźną przewagę, Milan jest w dołku i rozpaczliwie broni się. Jeśli strzelić kolejnego gola Włochom, to teraz.

• 57. min.

Milan przyjął cios na początku połowy, ale nie zamierza składać broni. Od czasu do czasu pod bramką Małafiejewa robi się groźnie, ale obrońcy Zenitu nie grają już tak niepewnie jak na początku meczu.

• 55. min.

Witsel próbował zaskoczyć Abbiatiego strzałem z 20 metrów. Obok bramki.

• 49. min.

I mamy wyrównanie! Szyrokow pokonuje Abbiatiego po rzucie rożnym. Piękna główka rosyjskiego pomocnika.

Zaczęła się druga połowa. Oba zespoły po przerwie bez zmian.

• 45. min. + 1

Po pierwszej połowie Milan prowadzi z Zenitem 2:1 po bramkach Emanuelsona i El Shaarawy'ego. Włosi zdominowali grę w pierwszych 20 minutach, a Rosjanie stracili gole po fatalnych błędach. Potem na boisku rządzili już tylko gospodarze - cudów w bramce dokonywał jednak Abbiati, który kilkukrotnie powstrzymywał groźne strzały Hulka i jego kolegów. Tuż przed końcem pierwszej połowy Brazylijczyk zdobył jednak kontaktową bramkę. Czy Zenit jest w stanie jeszcze wygrać ten mecz? Wracamy za 15 minut.

Zenit przegrywa już tylko 1:2! Kontaktowa bramka Hulka! Brazylijczyk dostał kapitalne podanie w pole karne od Szirokowa i z łatwością wykończył tę akcję. Abbiati tym razem bez szans.

• 45. min.

Sędzia doliczył 2 minuty.

• 42. min.

Tym razem włoskiego bramkarza próbował zaskoczyć Aniukow. To był jednak za słaby strzał na dzisiejszą formę Abbiatiego.

• 40. min.

Abbiati wykonuje w bramce cudów. Hulk z całej siły huknął z rzutu wolnego z 16 metrów. Bramkarz Milanu nie dość, że obronił ten strzał, to jeszcze złapał piłkę.

• 37. min.

Ostre dośrodkowanie Hulka z rzutu wolnego, jeden z piłkarzy Zenita przeciął piłkę i prawie pokonał Abbiatiego. Kolejna świetna interwencja włoskiego bramkarza.

• 34. min.

Potężna bomba Hulka, a za chwile kolejna groźna sytuacja Zenita - w obu akcjach świetnie spisał się Abbiati.