Talisca, który przed momentem pojawił się na boisku dobił Zenit! Benfica w ćwierćfinale!

Nic się już chyba nie zmieni. Zenit nie potrafi stworzyć groźnej akcji.

• 88. min.

Zenit potrzebuje do awansu dwóch goli!

• 87. min.

Jimenez uderzył ile sił w nogach! Łodygin zdążył sparować piłkę na poprzeczkę, ale jako pierwszy dopadł do niej Gaitan, który głową dobił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOL

86. min.

GOOOOOOOL!!!! 1:1!!!! BENFICA ODWRACA LOSY MECZU!

• 82. min.

Roszada w składzie gospodarzy. Jusupow zmienił Mauricio.

• 79. min.

Dziuba przedarł się przez obronę! Miał kolejną świetną okazję! Bramkarz szybko jednak przeczytał jego zamiary, wyszedł z bramki i obronił jego strzał.

• 73. min.

Pizzi zmieniony przez Salvio.

• 71. min.

Bardzo ładne wejście lewą stroną Żyrkowa. Rosjanin popatrzył jak ustawieni są partnerzy i idealnie wrzucił futbolówkę na głowę Hulka. Mamy remis. Jeżeli takim wynikiem zakończy się mecz będzie dogrywka.

• GOOOOOOL

70. min.

GOOOOOOOL!!! HUULK SIĘ OBUDZIŁ!

• 68. min.

Mitroglou zmieniony przez Jimeneza.

• 67. min.

Sanchez zdecydował się na indywidualny rajd. Kręcił kilkoma piłkarzami i runął tuż przed polem karnym. Sędzia kazał mu się podnieść.

• 64. min.

Błyskawiczna odpowiedź gości! Jonas stanął oko w oko z Łodyginem! Kąt był ostry i to ułatwiło pracę bramkarzowi, który wygrał ten pojedynek.

• 63. min.

Zenit się rozkręcił. Dziuba miał drugą "setkę" w tym meczu. Znów nie trafił w bramkę! Tym razem uderzył nad poprzeczką.

• 61. min.

Zenit rozegrał rzut rożny "na krótko". Hulk dośrodkował w pole karne i Smolnikow znalazł się w doskonałej sytuacji. Uderzył za lekko i bramkarz mógł złapać piłkę.

• 59. min.

Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuścili: Kokorin i Aniukow. Pojawili się na nim: Szatow i Smolnikow.

• 58. min.

Tymczasem Gaitan ucierpiał, bo został popchnięty przez rywala. Lekarze udzielają mu pomocy.