Kto wygra w finale Ligi Mistrzów?
FC Barcelona
Juventus Turyn

• KONIEC

Ale głupio musi być teraz autorom tych wszystkich przedlosowaniowych memów, w których Juventus był pokorną zeberką, a reszta lwami i innymi takimi (były i gorsze analogie) - wszyscy tak chcieli wpaść na Juventus, a tu figa z makiem, a raczej wysmakowane 2:1 i wymęczone 1:1. Real, choć bardzo się starał, nie mógł sforsować obrony Juventusu, Juventus, choć nie starał się aż tak bardzo, obronił się przed naporem i strzelił akurat tyle, ile było potrzeba - jedną bramkę. I tak Starej Damie udało się to, co nie udało się... albo dobra, nie będziemy robić porównań politycznych. Juventus kontra Barcelona w finale Ligi Mistrzów! Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Jeszcze Real, jeszcze tłok w polu karnym, jeszcze Casillas z Marcelo kuriozalnie tracą piłkę do spółki, Juventus spokojnie i trochę jakby bez pomysłu jak przetrwać tę ostatnią minutę, Tevez i Marcelo przy linii końcowej i.... KONIEC!

• 90. min. + 2

Znowu gorąco pod domkiem Buffona!

Tymczasem, Pogba z Ramosem pokazują, jak NIE wykonywać "taczki".

• 90. min. + 1

Rzut wolny dla Juventusu jeszcze, po faulu Carvaala, Juve wznawia bardzo szybko, Vidal do Pereiry, interweniuje Isco, Juve wrzuca z autu, sędzia dolicza cztery minuty.

Dwie bardzo groźne sytuacje w polu karnym Juventusu, ale włoskiej drużynie udało się jakoś w końcu wybić piłkę. Tevez ruszył z kontratakiem, ale podejmował same najgorsze decyzje i w końcu stracił piłkę.

• 89. min.

Jeszcze jedna, ostatnia już, zmiana w Juventusie: schodzi Pogba, wchodzi Pereyra.

• 88. min.

Llorente w polu karnym wykonuje zwód, Varane wpada w poślizg, Llorente wystawia Pogbie, ale ten uderza niemal prosto w odbijającego przed siebie piłkę Casillasa.

• 87. min.

Pogba pobiegł z szaleńczą indywidualną kontrą i nadział się na Ramosa. Będzie rzut wolny, szybko wykonany, i już z rekontrą pędzi Real, a raczej Chicharito, sam na bramkę, po prostopadłym podaniu, ale broni Buffon.

• 85. min.

Hernandez atakuje, jedenastu zawodników Juventusu się broni.

• 84. min.

Z boiska schodzi Alvaro Morata, pojawia się na nim Fernando Llorente.

• 84. min.

Bale uderza z dystansu po raz kolejny, jak struna wyciąga się Buffon.

• 83. min.

Bardzo dalekie wybicie okazuje się niezwykle niebezpieczne, bo oto dwóch graczy Juve pędzi za piłką w pole karne Realu, którego broni tylko jeden obrońca. No i Casillas, który zgarnia piłkę, wypuszcza ją sobie i rozpoczyna akcję, dobiegając tam, gdzie nawet Neuer rzadko się zapuszcza.

• 82. min.

"Tę rezerwację biletów do Berlina to na razie wstrzymajcie".

• 81. min.

Marcelo próbuje z dystansu, piłka wraca, Real oblega, Real zamyka Juventus, robi się dość frustrująco, jest rzut rożny dla Realu, James na głowę Moraty, ale Real już znowu przy piłce, Isco zakłada siatę Pogbie, Bale do Kroosa, Kroos do Buffona.

• 79. min.

Pierwsza zmiana w Juventusie. Wchodzi Barzagli, schodzi Pirlo.

• 78. min.

Real ostro i uparcie atakuje, Juventus broni się nieco desperacko, Real nie zwalnia tempa, Juventus na chwilę przejmuje piłkę, ale walczak Marcelo zabiera piłkę Moracie. James gra z Ronaldo, Ronaldo gra z Isco, teraz już wszyscy grają ze sobą, bo zaczyna się pozycyjne oblężenie. Ronaldo zbliża się skrzydłem, Chiellini wybija na aut.

• 77. min.

Czasem słońce, czasem deszcz.

• 76. min.

Lichtsteiner dostaje żółtą kartkę za picie w niedozwolonej strefie. Powaga.

• 75. min.

I znów Real zrywa się do ataku, James zablokowany, jeszcze Marcelo i czyściutki wślizg Vidala, ale jeszcze rzut rożny dla Królewskich, wrzutka Rodrigueza trafia na głowę Bale'a, głowa Bale'a nie trafia jednak w bramkę.

• 74. min.

Hernandez przewraca się w polu karnym, Evra przewraca się na nim. Gospodarzom marzy się rzut karny, ale tym razem nie ma wątpliwości, że nie powinno go być.