Napoli

1 1

Odśwież
34
90. min. Koniec meczu.

86. min. Kolejna okazja dla Bayernu. Schweinsteiger przejął piłkę w środku boiska, popędził w stronę bramki Napoli. Ale gdy wbiegał w pole karne podał Gomezowi zbyt mocno. Wyszło coś pomiędzy podaniem a strzałem. De Sanctis złapał piłkę bez problemu.

81. min. Ribery biegł na bramkę. Został zatrzymany przez obrońcę, chyba faulem. Jeszcze zdążył wstać, ale już nie był w stanie strzelić. Według sędziego faulu nie było.

78. min. Boateng dośrodkował w pole karne, ale Gomez w ogóle nie dotknął piłki. Wbiegający za nim Ribery nie zdołał jej sięgnąć, bo ubiegł go obrońca.

75. min. Okres przewagi Bayernu ale nic z niego nie wynika. Bawarczycy wymieniają mnóstwo podań, ale gospodarze bronią się prawie całą drużyną.

71. min. Akcja Bayernu. Ribery podał przed pole karne do Kroosa, ale strzał Niemca został zablokowany.

68. min. Bayern gra zdecydowanie mniej dokładnie w drugiej połowie. Akcje nie są już tak płynne. Przed momentem Napoli było przed szansą na gola, ale Cavani został w polu karnym zatrzymany przez obrońców.

65. min. Od dłuższego czasu na boisku w Neapolu niewiele się dzieje. Piłkarze obu zespołów mocno się faulują. Częściej przy piłce Bayern.

59. min. Ribery padł w polu karnym Napoli. Sędzia uznał, ze Francuz symulował faul i ukarał go żółtą kartką. W powtórkach nie jest to tak jednoznaczne.

57. min. Ależ okazja! Ribery ze skrzydła zagrał w pole karne do Gomeza. Ale ten, zamiast strzelać od razu, wdał się w drybling i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

54. min. Akcja lewym skrzydłem Ribery'ego. Wywalczył rzut rożny. Po chwili zamieszanie w polu karnym i strzelał Muller. Niecelnie.

51. min. De Sanctis leży na murawie po starciu z Mullerem. Trzyma się za głowę. Ale już wstaje, nic mu nie jest.

49. min. I nie ma gola! Gomez strzelił po ziemi, ale blisko środka bramki. De Sanctis broni.

48. min. Rzut karny dla Bayernu! Sędzia długo się zastanawiał ale jeden z obrońców Napoli został trafiony przez Gomeza w rękę. Okazja!

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Dośrodkowanie Kroosa w pole karne Napoli. Skakał do główki Van Buyten, ale według sędziego faulował rywala.

44. min. Pod koniec pierwszej połowy Napoli atakuje odważniej. Przed momentem kolejne dośrodkowanie, tym razem Zunigi, zablokowane. Ale Napoli jest częściej przy piłce.

39. min. Gol dla Napoli Maggio dynamicznie poszedł prawym skrzydłem. Nie zatrzymał go Lahm. Maggio strzelił w środek pola karnego, a tam Badstuber interweniował tak nieszczęśliwie, że wepchnął piłkę do własnej bramki. Manuel Neuer pokonany w Lidze Mistrzó po raz pierwszy... przez kolegę z drużyny.

37. min. Zbyt mocne podanie do Gomeza i napastnik nie doszedł do piłki.

34. min. Lavezzi zabrał piłkę na prawym skrzydle, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Po chwili, po dośrodkowaniu próbował uderzać Hamsik, ale nie trafił w piłkę, która uderzyła w rękę Schweinsteigera. Sędzia nie podyktował rzutu karnego i chyba słusznie po trafienie było przypadkowe.

29. min. Ribery walczył z obrońcą, by zabrać mu piłkę i znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sędzia uznał, że Francuz faulował.

26. min. Van Buyten strzelał z rzutu wolnego. Huknął potężnie. Piłka jeszcze trafiła w mur i wyleciała za linię. Sędzia przyznał gościom rzut rożny. Niesłusznie, bo piłka powinna trafić do bramkarza Napoli.

24. min. Napoli jest częściej przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika. Przed chwilą Maggio strzelał niecelnie. Manuel Neuer na razie w bramce Bayernu się nudzi.

20. min. Strzał Gomeza zza linii pola karnego. Napastnik Bayernu strzelił mocno, po ziemi, ale tuż obok słupka.

16. min. Dośrodkowanie Zunigi z łatwością wyłapuje Neuer.

15. min. Piłkarze Napoli mają ogromny problem z utrzymaniem piłki. Wystarczą dwa podania i ją tracą. Bayern przeciwnie, świetnie wymienia podania.

13. min. Jeden z nielicznych ataków Napoli. Lavezzi dośrodkował z lewego skrzydła, przerzucił całe pole karne. Z drugiej strony próbował wrzucać Maggio, ale trafił w obrońcę.

10. min. Schweinsteiger zagrał w pole karne do Kroosa, ale ten chyba nie był zdecydowany, którą nogą uderzyć. Gdyby zdecydował się na lewą, pewnie byłby gol.

7. min. Tym razem szybka kontra Napoli. Lavezzi został faulem zatrzymany przez Badstubera i żółta kartka dla piłkarza Bayernu.

4. min. Marek Hamsik próbował minąć Philippa Lahma. Nie dał rady. W dodatku potem faulował Badstubera.

2. min. Gol dla Bayernu Ależ początek meczu! Boateng dośrodkował do Toniego Kroosa, który wpadł w pole karne i uderzył obok bezradnego De Sanctisa. Mocno, po ziemi. Bayern prowadzi.