Barcelona

Komentarze (64)

• manchestermaniak97

Oceniono 12 razy 2

barcy brakuje sił to nie to samo co za guardioli.Zespół to teraz tylko garstka symulantów którzy zamiast grać to myśli że sędzia bedzie taki głupi aby sie nabrac na boiskowe sztuczki messiego czy busqetsa.Mam nadzieje ze barca odpadnie z lm bo zupełnie nic do niej nie wnosi ale tylko psuje dobrą range tego turnieju.VIVA MANUTD!

• boleczek369

Oceniono 23 razy -1

Jesteśmy tak zazdrosnym i zmatowiałym narodem że po prostu wstyd. Barca jest najlepsza na świecie i ma najlepszego piłkarza i dlatego o niej się pisze. Jakby grał tak MU czy MC czy nawet MILAN, to by się o nich pisało, czy to tak ciężko zrozumieć. W życiu wam matoły nic nie wyszło i wszystkim źle życzycie. Zamiast się cieszyć że możemy oglądać taką piłkę jaka gra Barca, to tylko narzekamy. Jak sobie sąsiad kupi nowy samochód, to mu zaraz życzymy żeby mu się jak najszybciej popsuł, albo najlepiej jakby mu ukradli. Jak macie problemy z sobą to do odpowiedniego lekarza jakim jest psycholog, kilka porad i wam tez pomoże, a nie tylko marudzić....

• rossonero9

Oceniono 12 razy -6

nigdy bym nie przypuszczał ,ze Milan ,klub tak znienawidzony jeszcze kilka lat temu wsród Polskiej czesci sPOłeczestwa ,ma aż tylu sympatyków...

inchinatevi al diavolo ,stiamo tornando

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Marzenie Barcelony zmieni się w koszmar?

Po sensacyjnej porażce 0:2 z Milanem w 1/8 finału Katalończycy pierwszy raz od 2007 r. mogą odpaść przed półfinałami Ligi Mistrzów. Takiej straty Barcelona nie odrobiła w europejskich pucharach od 26 lat.

Liga Mistrzów. Media zachwycone grą Milanu. "Messi zamilkł, stadion oszalał"

Sportowe media poświęciły w czwartek dużo miejsca pojedynkowi Milanu z Barceloną w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dziennikarze przede wszystkim chwalili piłkarzy z Mediolanu za wyłączenie z gry Lionela Messiego. Jordi Roura za porażkę obwiniał stan murawy, zaś Gerard Pique zastanawiał się, czy kibice przypadkiem nie przeceniają piłkarzy z Camp Nou.

• KONIEC

Massimiliano Allegri twierdził, że Milan w tym meczu odbierze Barcelonie piłkę, ale nic podobnego się nie stało. Milan zagrał tak, jak grały wszystkie drużyny, które wygrywały w ostatnich latach z Barceloną - pozwolił jej na posiadanie piłki, ale daleko od własnej bramki. Przed polem karnym kapitalnie odbierał rywalom przestrzeń uniemożliwiając praktycznie rozgrywanie piłki. A sam atakował bardzo groźnie. I dwa razy zaatakował skutecznie. Co jest naprawdę dobrą wiadomością przed rewanżem, jeśli bowiem Barcelona nie chce pożegnać się z Ligą Mistrzów -będzie musiała zagrać naprawdę wielki mecz. Który bardzo chętnie obejrzymy. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!

• 90. min. + 5

Pique przejmuje piłkę przed polem karnym, podanie na skrzydło do Daniego Alvesa, który dośrodkowuje. Ale Abbiati wychodzi z bramki i łapie piłkę. Wybija. Sędzia kończy mecz! Milan wygrywa z Barceloną!

• 90. min. + 4

Kontra Milanu. Dwóch atakujących na dwóch obrońców, choć po lewej stronie dołącza się jeszcze jeden gracz gospodarzy. Traore go jednak nie widzi i marnuje doskonałą okazję. Nie podaje nawet drugiemu z partnerów, decydując się na uderzenie skazana na zablokowanie.

• 90. min. + 3

Dośrodkowanie w pole karne Milanu, ale Abate wybija. Niang jednak nie potrafi utrzymać piłki, Mascherano podaje do Iniesty, który daje się sfaulować. Ale tylko po to, żeby natychmiast wznowić grę i zgubić piłkę.

• 90. min. + 2

Pedro pada w polu karnym. Razem z nim pada Mexes, który był prowodyrem całego padu. Nie były to jednak działania na tyle zaczepne, żeby dyktować cokolwiek i przeciw komukolwiek.

• 90. min. + 1

Dośrodkowanie Daniego Alvesa w pole karne, ale obrońcy spokojnie wybijają. Dalekie podanie Montolivo do Traore, który goniąc za piłką taranuje Mascherano. Zdaniem sędziego, za takie coś należy się żółta kartka.

Sędzia daje Barcelonie szansę na wymienienie większej liczby podań i ew. stratę większej liczby goli. Dolicza pięć minut.

• 88. min.

Druga zmiana też w Barcelonie. Mascherano za - jak się okazało - jednak zbyt kontuzjowanego Puyola.

• 88. min.

Druga zmiana w Milanie. Traore za El Shaarawy'ego.

• 87. min.

Rzut rożny dla Barcelony. Xavi dośrodkowuje, Puyol wyprzedza obrońcę i uderza przy okazji robiąc sobie chyba krzywdę w opatrunek. Piłka leci jednak obok bramki.

• 86. min.

Hm, wygląda na to, że to triumf angielskiej piłki.

• 85. min.

Winni się znaleźli. Szybko i skutecznie.

• 84. min.

Dobre prostopadłe podanie do Pedra, któremu zabrakło milimetrów, żeby wyprzedzić obu obrońców i dopaść w polu karnym do piłki. Po przepychance Pedro pada w polu karnym i 22 głowy zwracają się w kierunku sędziego. Karnego nie ma, nikt nie protestuje. Nie ma też powtórki.

• 82. min.

Chyba znów wydarzyło się coś ważnego.

• 81. min.

Podanie w pole karne do Nianga, który oddaje El Shaarawy'emu. Napastnika Milanu opada trzech obrońców, więc oddaje piłkę kompletnie niepilnowanemu Muntariemu, który pewnie pokonuje Valdesa.

• GOOOOOOL

81. min.

2:0! Muntari!

• 79. min.

Xavi uderza z rzutu wolnego mimo bardzo blisko ustawionego muru. Hiszpan nie protestuje - ma plan. Plan, który bierze w łeb, ale nie jakoś spektakularnie.

• 78. min.

Rzut rożny dla Milanu. Dośrodkowanie po ziemi w pole karne, Muntari przepuszcza piłkę, ale obrońcy Barcelony nie dają się tym oszukać i blokują zagranie. Piłka wraca do El Shaarawy'ego, który jednak stoi na pozycji spalonej.

• 77. min.

Goście wymieniają podania na przestrzeni kilku metrów. Iniesta przełamuje schemat, uderzając nagle z półobrotu i zza sporej zasłony. Ładnie podkręcona piłka nieznacznie mija dalszy słupek.