(628)

Liczba oddanych głosów: 885

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

City postanowiło jednak powalczyć o awans i przez pół godziny wyglądało całkiem groźnie. Gol dla City wpadł po bardzo ładnej akcji, może wpadłyby i kolejne, ale po kompletnie niepotrzebnym faulu Clichy wyleciał z boiska. Żeby udawać, że dwumecz nie jest jeszcze rozstrzygnięty Messi w ostatniej minucie meczu przestrzelił jeszcze karnego, ale po tym, co dziś widzieliśmy, nie chce nam się wierzyć, że City mogłoby wygrać na Camp Nou dwiema bramkami. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

Messi nie wykorzystał karnego! Uderzył źle, Hart odbił piłkę, Messi jeszcze dobijał głową, ale nie trafił w bramkę!

• 90. min. + 3

Zabaleta fauluje Messiego w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla Barcelony!

• 90. min. + 2

Rzut wolny dla Barcelony niedaleko pola karnego City. Rozegranie zaczyna się na lewym skrzydle, przenosi na prawe, potem piłka wraca na połowę Barcelony, a potem znów trafia na lewe skrzydło. Ostatecznie kończy się zablokowaną próbą dośrodkowania.

Piłka w bramce City, ale gola nie ma. Szybka wymiana piłki, Pedro zagrał w pole karne do Messiego, a Argentyńczyk przelobował bramkarza. Messi w momencie podania był jednak na pozycji spalonej.

City ewidentnie postanowiło sięgnąć do klasyka myśli szkoleniowej i naciera na chaos. Barcelona przejmuje piłkę i wyprowadza błyskawiczną kontrę. Na linii środkowej faulem przerywa ją Kompany za co dostaje żółtą kartkę.

• 88. min.

Żółta kartka dla Adriano. Gracz Barcy zatrzymywał nieprzepisowo Aguero.

• 87. min.

Messi posyła prostopadłe podanie w pole karne City. Zabaleta wybija piłkę głowa, Kompany jednak na wszelki wypadek wybija ją na rzut rożny. Messi wznawia grę z rogu, krótkie rozegranie kończy się stratą.

• 86. min.

Manchester cofnięty na własną połowę, ale Barcelonie jakoś specjalnie się nie spieszy. Po kilkudziesięciu podaniach piłkę w pole karne dostał Messi, ale faulował rywala.

• 84. min.

Ładna akcja Barcelony. Seria podań, Alba dośrodkowuje spod końcowej linii, ale żaden z zawodników nie dochodzi do piłki. Żaden? Jest jedna osada jeden piłkarz. Adriano przejmuje ją przed polem karnym i mocno uderza. Demichelis blokuje.

• 82. min.

Fernandinho zaatakował prawą flanką, ale wypędził się z piłką na aut i w łatwy sposób zepsuł akcję swojego zespołu. City jednak jest już przy piłce bo Busquets faulował jednego z obrońców rywali.

• 80. min.

Ostatnia zmiana w Barcelonie. Schodzi Neymar, wchodzi Pedro.

• 79. min.

Rzut wolny dla City, ale Kompany przegrał pojedynek z Mathieu.

• 78. min.

Ostatnia zmiana w City, za Silvę wchodzi Sagna.

• 77. min.

Ładna akcja Barcelony. Adriano dostał piłkę na prawej flance i dośrodkował w pole karne wprost pod nogi Alby. Ten odegrał do Messiego, a Argentyńczyk uderzył, ale Hart przeniósł piłkę nad bramką.

• 76. min.

Alba wpada w pole karne City, ładnym zwodem ogrywa obrońcę, ale tak się tym ekscytuje, ale potem uderza słabo i prosto w Harta.

• 75. min.

Alves opuścił boisko. Zastąpił go Adriano.

• 74. min.

Czerwona kartka dla Clichy'ego! Francuz w niegroźnej sytuacji fauluje Daniego Alvesa i dostaje drugą żółtą kartkę.

• 72. min.

Busquets stracił piłkę przed własnym polem karnym. Rozłożył szeroko ręce domagając się faulu, ale sędzia był innego zdania. Na jego szczęście Bony nie trafił czysto w piłkę.