Manchester City

1 1

Po spotkaniu

Liga Mistrzów. Borussia tylko zremisowała z City

Borussia Dortmund przez cały meczem z City dominowała, z Manchesteru wyjeżdża jednak tylko z jednym punktem. Tuż przed końcem spotkania arbiter podyktował rzut karny, z którego wyrównał Mario Balotelli. Wcześniej świetną okazję dla gości zmarnował Robert Lewandowski.

Kto wygra mecz?
Borussia Dortmund

Komentarze (45)

• marmuszk

Oceniono 4 razy 0

Mecz super a Lewy jedna z głównych ról. Oglądanie takiego meczu w celach szkoleniowych przez Fornalika to jak słuchanie wykładu o Kancie przez małorolnego, nawet mało śmieszne

• Gość: arris

Oceniono 11 razy 9

Ja ogladalem mecz na zywo i 50% tego co lewy robi dla zespolu to w tv nie widac. Dobry mecz lewego a jrszcze lepszy kuby i piszczka

• godbac51

Oceniono 26 razy -12

Jak mozna Lewandowskiego uwazac za dobrego EUROPEJSKIEGO napastnika jak on marnuje 1000 sytuacji w kazdym meczu... Sir A. Ferguson to chyba sie przekonal, ze wydawanie jakichkolwiek pieniedzy na Lewego to strata kasy jak ma sie takiego snajpera jak van Persie...

Pokaż starsze odpowiedzi (2)

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów: Reus: Zasłużyliśmy na wygraną. Mancini potwierdza

Borussia Dortmund zremisowała z Manchesterem City w drugim meczu grupowym tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. - Powinniśmy byli wygrać ten mecz - stwierdził po ostatnim gwizdku strzelec jedynek bramki dla BVB - Marco Reus. - Nie zasłużyliśmy na remis - zgodził się z nim trener City, Roberto Mancini.

• KONIEC

Za nami druga kolejka Ligi Mistrzów, która ostatnio z całych sił stara się nam udowodnić, że nie bez kozery nosi właśnie taką nazwę. A dziś wszystko zgadzało się nawet formalnie - mistrz Anglii i mistrz Niemiec nie potrafiły zdecydować, które mistrzostwo jest więcej warte, ale trzeba przyznać, że wiele do powiedzenia miał w tej dyskusji Joe Hart, co zresztą jeszcze gorzej może wpływać na nastroje kibiców reprezentacji przed meczem Polska - Anglia. Zwłaszcza, że Robert Lewandowski też miał swoje pięć sekund, w których zmarnował okazję stuprocentową. Teraz będzie miał prawie dwa tygodnie, żeby popracować nad formą i odwrócić role. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 4

Ostatnia kontra Borussii. Piszczek świetnie zgrywa głową do Lewandowskiego, który nie potrafi jednak opanować piłki, gdy przeszkadza mu dwóch obrońców.

• 90. min. + 3

Po strzeleniu dwóch bramek w trzy minuty i drugiego hat tricka w drugim kolejnym meczu rozjaśnia się nawet oblicze Cristiano Ronaldo.

Żółta kartka dla Reusa, który nie może już znieść tych emocji.

• 90. min. + 2

Podanie do Lewandowskiego, który świetnym balansem ciała oszukuje dwóch rywali i uderza po linii prostej, czyli tuż przy słupku. Ale piłka nigdy nie wpada do bramki. Własnym ciałem zasłania ją Hart, który nie przestaje fruwać w bramce. Ponownie zbija na rzut rożny.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza cztery minuty.

Przerzut na lewą stronę do Reusa, który uderza z ostrego kąta z woleja. Gdzieś w odległą galaktykę.

• 89. min.

Balotelli! Włoch bardzo spokojnie podchodzi do karnego i kładzie Weidenfellera jeszcze przed strzałem. Potem uderza w drugą stronę.

• 89. min.

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU CITY!!! Zamieszanie w polu karnym, próba przerzutu na drugą stronę, piłka odbija się od ręki Suboticia i jest karny!

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Borussii. Kehl za Goetzego.

• 87. min.

Gospodarze rozklepali rywali. Zabaleta wrzucił piłkę w pole karne, a Aguero uderzył głową. Weidenfeller zabawił się w Harta i niezwykle efektownie strącił piłkę na róg. Genialna interwencja.

• 85. min.

Skoro nawet Yaya Toure jest wściekły na sędziego i krzyczy do niego "sam jesteś faul na Goetzem", to wiedzcie, że na boisku źle się dzieje. Sędzia tłumaczy mu, że jest sędzią, a nie faulem na Goetzem i daje mu żółtą kartkę, aby zostać lepiej zapamiętanym.

• 85. min.

Marco Reus i Łukasz Piszczek gratulują sobie udanego ordalium.

• 84. min.

Kompany w każdej wolnej chwili ćwiczy do startu na igrzyskach w swojej drugiej ulubionej dyscyplinie - skokach do wody.