Równowaga - obie ekipy w rewanżu mają duże szanse na awans. BVB65% ; Malaga 35% na awans do półfinału.

kopniety.blox.pl

• feminus

Oceniono 5 razy 3

No szkoda, ze nie wstrzelili sie, ladny dynamiczny byl meczyk; ale bez goli to jak seks bez orgazmu, jakos tak nie teges.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Wojtala: Borussia to nie Bayern

- Zobaczyliśmy różnicę, jaka jest w tym sezonie między Borussią i Bayernem - mówi Paweł Wojtala po bezbramkowym remisie Malagi z Borussią w ich pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. - Zespół z Monachium słabość Malagi by brutalnie wykorzystał - twierdzi były piłkarz m.in. Hamburgera SV i Werderu Brema. Mimo to Wojtala wierzy, że w rewanżu Robert Lewandowski i jego koledzy poradzą sobie z hiszpańskim debiutantem

Liga Mistrzów. Goetze: Wynik biorę na siebie

- Jestem na siebie bardzo, bardzo zły. Powinienem strzelić dwie bramki - powiedział po bezbramkowym remisie z Malagą pomocnik Borussii Dortmund. Goetze, tak jak jego koledzy, raził we wtorek nieskutecznością. - To bardzo niebezpieczny wynik - twierdzi kapitan BVB Sebastian Kehl.

• KONIEC

Piłkarze powinni dostać burę w szatni za pierwszą połowę, którą próbowali zwieść nas i przekonać, że obejrzymy ciekawy mecz. Druga połowa była interesująca niczym wiosenne porządki. Swoją drogą, emocje też były równie odległe, co wiosna. Może w nieodległej przyszłości, w której czeka na nas rewanż, doczekamy się ciekawszej gry. Goli doczekamy się na pewno. Choćby w rzutach karnych. Swojej szansy upatrywać w nich mogą okropnie pudłujący zawodnicy Borussii z Robertem Lewandowskim na szpicy. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 4

Koniec meczu. Fanfary.

• 90. min. + 2

Ostatnia zmiana w drużynie Borussii: schodzi Mario Goetze, wchodzi Oliver Kirch.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty. Według Dariusza Szpakowskiego to oznacza, że "jeszcze trochę emocji przed nami". Optymista czy marzyciel?

Lewandowski zgrywa czym popadnie do Schiebera, który jak popadnie uderza w ostatni rząd trybun.

• 89. min.

Rzut wolny dla Malagi z bardzo dogodnego miejsca. Roque Santa Cruz zamiast dośrodkowywać sprytnie znajduje Antunesa stojącego pod polem karnym, ten strzela na bramkę i było całkiem blisko. Z tym, że "całkiem" jest tu słowem kluczowym.

• 88. min.

Ależ mamy fantastyczne widowisko! Niestety, my musieliśmy przełączyć na inny kanał i oglądać mecz Malagi z Borussią.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w drużynie Malagi: schodzi Isco, wchodzi Duda.

• 86. min.

Dośrodkowanie w pole karne Malagi okazuje się bardzo niebezpieczne dla bramkarza i jednego z piłkarzy gospodarzy. Mało brakowało a doszłoby do zderzenia, które mogłoby sporo namieszać. Willy'emu udało się jednak uniknąć szybko i stanowczo zbliżającej się przeszkody.

• 84. min.

Koza, powiadasz Michale, koza?

• 83. min.

Lewandowski słusznie podał w pole karne Schieberowi. Schieber zmieścił się ze zwodem, ale piłka po jego strzale nie zmieściła się w bramce. Nieco spudłował, ale niewiele ponad strzał w swojej sytuacji mógł wymyślić.

• 82. min.

Ładna akcja Malagi, Joaqin podał do Iturry, ten wycofał do Antunesa, który strzelił zza pola karnego. Niestety dla fanów Malagi do akcji włączył się też Weidenfeller, broniąc.

• 80. min.

Goetze najpierw zaplątał się we własnych nogach, czym zwolnił kontrę, po czym ślicznie minął dwóch rywali. Trzeci skorzystał z opóźnienia, które Goetze wywołał na początku akcji i wybił mu piłkę sprzed nosa na aut.

• 80. min.

Druga zmiana w drużynie Borussii:schodzi Sebastian Kehl, wchodzi Sven Bender.

• 78. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wybita lekko przed pole karne, gdzie jest Santana. Obrońca Borussii musiał wiedzieć, że zdobycie bramki z jego pozycji jest prawie niemożliwe, ale pewnie nie mógł wiedzieć, jak bardzo da się przy tej okazji spudłować.

• 77. min.

Iturra ukarany kartką za faul na Lewandowskim, co oznacza, że Chilijczyk nie wystąpi w rewanżu na SignalIduna Park.

• 77. min.

Santa Cruz o krok (dosłownie) od przejęcia piłki po świetnym krosie, ale przebiegający przypadkowo (naprawdę) w okolicy Piszczek zdjął mu piłkę z nogi.

• 76. min.

Druga zmiana w drużynie Malagi: opuszcza boisko Julio Baptista, pojawia się na nim Roque Santa Cruz.

• 74. min.

Niespodziewanie wielu biegających po boisku ludzi jak na tak niespodziewanie nudną drugą połowę.