Liga Mistrzów. Czy UEFA zamknie stadion Legii Warszawa?

Po burdach na trybunach, okrzykach w kierunku kibiców Borussii Dortmund oraz odpalonych racach Legia Warszawa może spodziewać się kar od UEFA od finansowych po zamknięcie stadionu włącznie. Na taryfę ulgową nie ma co liczyć.

• KONIEC

Zapraszamy na kilka słów po meczu na Facebooku Sport.pl. Optymizmu nie ma...

• KONIEC

To była prawdziwa katastrofa. Mistrz Polski na tle gości był zupełnie niewidoczny. Sześć goli straconych plus fatalne zachowanie kiboli, którzy próbowali wedrzeć się na sektor gości to najgorsze wieści dzisiejszego wieczoru. Wiele wskazuje, że Legię nie ominą kary ze strony UEFA.

KONIEC!!! Niestety. Legia przegrywa w pierwszym od 21 lat meczu Ligi Mistrzów aż 0:6...

W tym natłoku smutku i żałości przypomnijmy sobie coś miłego.

• 89. min.

Niestety strzał Nikolicia z rzutu wolnego wysoko nad bramką...

• 88. min.

NIEMAGOLA!!! Minutę po stracie gola bramkę mógł zdobyć Nikolić. Jego strzał głową zablokowany przez obrońcę Borussii. Niedługo potem przed polem karnym faulowany został piłkarz Legii. Mamy rzut wolny.

• 87. min.

Prostopadłe podanie w pole karne do Aubameyanga, którego nie miał ochoty przykryć Czerwiński. Napastnik Borussii strzela jak profesor i jest pogrom.

• 87. min.

0:6. Brak słów.

• 84. min.

Kontra Legii, wyglądało to całkiem ładnie. Jednak gdy na prawym skrzydle piłkę dostał Alexandrow skończyło się najgorzej jak mogło. Bułgar ewidentnie przestraszył się przeciwnika i zamiast dośrodkować posłał piłkę niemal w trybuny.

• 82. min.

Gdy z kontrą idą piłkarze Legii, przeciwnicy doskakują do nich jak wygłodniałe psy. Nic się nie da sensownego zrobić.

• 80. min.

Piłkarze Legii próbują skonstruować atak pozycyjny i ze skutkiem! Guihlerme wywalczył rzut rożny.

• 79. min.

Kolejna zmiana w zespole Borussii. Schodzi Weigl, w jego miejsce Ginter.

• 78. min.

Dośrodkowanie Langila, ale obrońcy gości wyjaśniają sytuację.

• 78. min.

Langil w starciu z Piszczkiem wywalczył rzut rożny.

• 77. min.

Sroga lekcja Niemców. Mistrz Polski nie istnieje i tylko przyjmuje razy. Nie tak miało to wszystko wyglądać.

• 76. min.

NIESTETY.... 0:5... Castro w swojej pierwszej akcji pognębił Malarza.

• 75. min.

Podwójna zmiana w zespole gości. Gonzalo Castro za Goetze, a Mor za Dembele. Tymczasem roszada również w Legii. Na murawie melduje się Radović.

• 74. min.

Żółtka kartka dla Mario Goetze, który sfaulował Langila.

• 73. min.

Teraz piłkarze Borussii spokojnie rozgrywają atak pozycyjny nie dając Legii nawet dotknąć futbolówki. Na szczęście po około minucie akcje gości przerwał Guihlerme.