Inter

4 0

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Inter strzela cztery gole

Błędy popełniała zarówno obrona Werderu jak i bramkarz Tim Wiese. A wykorzystywał je głównie Samuel Eto'o. Kameruńczyk zaliczył hat trick, a Inter pokonał Werder 4:0.

Odśwież
30
Koniec

90. min. Jeden z ostatnich ataków Interu zatrzymany. Eto'o został wyprzedzony przez obrońców.

88. min. Ogromne zamieszanie w polu karnym Interu. Bramkarz włoskiego zespołu wyszedł daleko od bramki, ale piłkarze niemieckiej drużyny nie potrafili tego wykorzystać.

81. min. Czwarty gol dla Interu! Samuel Eto'o trafia dziś hat trick. Znów wykorzystał prostopadłe podanie, tym razem od Sneijdera. Bezmyślnie zachował się bramkarz Werderu, który interweniował juz na 16. metrze. Eto'pozwolił mu wyjechać poza pole karne i strzelił do pustej bramki.

75. min. Jedna z nielicznych okazji dla Werderu zmarnowana przez gości. Strzał z rzutu wolnego z 30 m poszybował gdzieś wysoko nad bramką.

68. min. Groźnie po rzucie rożnym dla Interu. Obrońcy Werderu za blisko wybili piłkę i Stanković znów groźnie strzelał z 25 m. piłka minęła słupek bramki Tima Wiese.

64. min. Doskonała okazja dla Interu po faulu Proedla tuż przed polem karnym. Ale uderzenie Sneijdera poszybowało nad poprzeczką.

60. min. Kolejna wymuszona zmiana w Interze. Lucio wybił piłkę po rzucie rożnym dla Werderu, po czym zaczął kuleć i usiadł na murawie. Od razu pokazał, że potrzebna będzie zmiana. Wskazywał na kolano.

57. min. Gdy Inter podchodzi pod pole karne Werderu, jest groźnie. Przed momentem w ostatniej chwili został zablokowany Sneijder.

51. min. Coraz groźniej pod bramką Interu. Wesley wykorzystał zamieszanie i uderzył mocno po ziemi z linii pola karnego. Ale Castelazzi świetnie obronił. Nowy bramkarz Interu zaczął mecz rozgrzany.

48. min. Hugo Almeida został skrzywdzony przez sędziów, którzy odgwizdali spalonego, gdy minął Cordobę. Pomylili się.

46. min. Groźnie pod bramką Interu. Obrońcy kilka razy musieli wybijać piłkę, by zażegnać niebezpieczeństwo.

46. min. Już grają. A Inter z rezerwowym bramkarzem Luca Castellazzi zastąpił Julio Cesara.

Przerwa

45. min. W końcowych minutach pierwszej połowy na boisku niewiele się dzieje. Inter jest zadowolony z prowadzenia. Werder nie potrafi dostać się pod bramkę rywali.

42. min. Okres przewagi Werderu. Obrońcy Interu nie potrafią wybić piłki, ale z ataku gości nic nie wynika. W końcu Hogo Almeida został złapany na spalonym.

37. min. Ataki Werderu są bardzo wolne, a podanie które ma otworzyć napastnikom drogę do bramki zwykle trafia do obrońców Interu. Goście są rozbici.

34. min. Inter prowadzi już 3:0! Obrona Werderu jest obiegana bezlitośnie. Kolejne prostopadłe podanie. Tym razem Eto'o wypatrzył Sneijdera, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.

28. min. Świetny strzał Stankovicia, który dziś ma olbrzymią ochotę na strzelenie gola z dystansu. Wiese wyciągnął się jak długi i wybił piłkę nad poprzeczkę.

26. min. Znów trafia Inter! I znów Eto'o! Co robi dziś obrona Werderu? Kameruńczyk dostał długie podanie z własnej połowy od Lucio, wbiegł w pole karne i strzelił obok bramkarza.

21. min. Gol dla Interu! Samuel Eto'o wykorzystał błąd obrony Werderu, która nie potrafiła wybić piłki. Kameruńczyk przejął ją, popędził na bramkę rywali i strzelił pod interweniującym bramkarzem.

19. min. Groźny strzał Stankovicia. Piłka uderzona z 30 m opadała w kierunku bramki Tima Wiese, ale przeleciała nad poprzeczką.

18. min. Marin próbował przedryblować pół drużyny Interu ale szybko straci piłkę.

13. min. Inter zdecydowanie przeważa. Próbuje atakować skrzydłami.

8. min. Jak Sneijder mógł nie trafić? Dokładne podanie w pole karne a Holender, naciskany przez bramkarza Werderu strzela obok słupka.

4. min. I znów groźnie Werder. Almeida uderza z rzutu wolnego i świetnie broni Julio Cesar.

3. min. Ach! Jaka okazja dla Hugo Almeidy! Werder wyszedł z kontrą, a Almeida próbował lobować wychodzącego 20 m od własnej bramki bramkarza Julio Cesara. Zrobił to jednak zbyt lekko i piłkę dogonił Lucio.