Pokaż starsze odpowiedzi (1)

• Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Trener Galatasaray mimo awansu: "Ten mecz nie powinien zostać rozegrany"

Galatasaray Stambuł pokonał w przełożonym meczu Ligi Mistrzów Juventus 1:0 i awansował do 1/8 finału. We wtorek opady śniegu uniemożliwiły grę i spotkanie zostało kontynuowane w środę po południu. Ale nawet trener zwycięskiego zespołu Roberto Mancini przyznał, że mecz nie powinien zostać rozegrany nawet w środę, bo błotnista murawa uniemożliwiała piłkarzom grę w piłkę. - To było niebezpieczne dla zawodników - powiedział Włoch.

• 90. min. + 3

Koniec! Niesamowity awans Galatasaray! Juventus zagra w Lidze Europejskiej. Bohaterem Wesley Sneijder, który pokonał Buffona w 85. minucie. Przypomnijmy, że mecz rozpoczął się we wtorek, ale po 31. minutach został przerwany z powodu opadów śniegu. W środę zawody wznowiono, ale boisko było w takim stanie, że gra na nim stała się nieprzewidywalna. Piłka stawała w połowie podania. Wydawało się, że lepiej radzi sobie w tych warunkach Juventus, ale to Turcy zdobyli w końcówce gola i cieszą się z awansu.

• 85. min.

Bramka Wesleya Sneijdera. Długa piłka, najwyżej wyskoczył Drogba, zgrał ją do Sneijdera, a ten mimo asysty Bonucciego, pokonał Buffona! Ale historia!

• GOOOOOOL

85. min.

Goooooola! Sneijder! Galatasaray w tym momencie ma awans!

• 84. min.

Zamieszanie pod bramką Galasaray. Niewiele brakowało. Juventus atakuje, chociaż nie musi.

• 79. min.

Kapitalna akcja Juventusu. Pięć podań z pierwszej piłki. W tych warunkach to bezcenne. Akcję strzałem kończy Marchisio. Piłka nie łapie kozła, broni Muslera.

• 75. min.

Czas pędzi szybciej dla Galatasaray. Juventusowi wystarczy remis, Turcy, żeby awansować, muszą wygrać.

• 71. min.

Piłkarze szukają zielonej trawy. W tym wypadku nie ma mowy o pleonazmie. Jak już znajdują, to tam próbują sobie odbić nieudane akcje na trawie brunatnej. Ale to taka trochę egoistyczna gra, bo przecież zamiast się popisywać, to trzeba strzelać gole.

• 67. min.

Niezła akcja Juventusu zakończona strzałem Asamoaha. W Stambule od kilkunastu minut już nie sypie, ale boisko nie zdąży się wyleczyć do końca spotkania.

• 63. min.
    • 62. min.

Galatasaray w natarciu. Wrzutka w pole karne Juventusu, obrońcy wybijają, ale tam już czeka Eboue. Tylko dlaczego strzela z pierwszej piłki z woleja? Kiks.

• 61. min.

Poprawka wysoko nad poprzeczką. Jak to się mówi, strzelający się odchylił. A może to murawa...

• 60. min.

Drogba bije rzut wolny, a piłka trafia w rękę...Teveza. Argentyńczyk tłumaczy, że to przypadkiem. Sędzia nie wierzy, więc wolny będzie bliższej odległości. Ale skoro nie wierzy, to dlaczego nie pokaże Tevezowi żółtej kartki?

• 58. min.

Drogba blisko bramki! Kapitalna akcja snajpera Galatasaray zakończona strzałem z 15. metra. Jakim cudem Buffon to obronił?!

• 51. min.

W redakcji poruszenie. Odżyły wspomnienia z lutego tego roku, kiedy inaugurowaliśmy sezon na sztucznym boisku na warszawskiej Agrykoli. Wtedy piłka również nie chciała się odbijać i turlać, bo śnieg zalegał do połowy piszczeli.

• 51. min.
    • 51. min.

Sneijder znalazł sobie trochę miejsca i od razu strzelił. Piłka przeleciała jednak nad bramką Juventusu.

• 49. min.

Absurdalnie wygląda ten mecz. Piłkarze próbują grać podaniami, ale piłka w połowie podania staje w błocku.