podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Czy Manuel Pellegrini już gra o posadę?

Jeśli Manchester City odpadnie z Barceloną, to mistrzom Anglii pozostanie jedynie obrona drugiego miejsca, a nie walka o tytuł z Chelsea. Choć Manuel Pellegrini tego nie przyznaje, dla jego przyszłości w angielskim klubie może być to kluczowe spotkanie. Mecz Barcelona - Manchester City w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

• KONIEC

No i nie ma angielskich drużyn w ćwierćfinale LM. Barcelona dzisiaj przypieczętowała swoje zwycięstwo, chociaż wygrała tylko 1:0 po golu Rakiticia. Świetnie spisywał się Hart, który obronił około 3745 strzałów, z czego 2356 Messiego. Ale mogło być różnie. W 78. minucie City miało karnego, którego nie wykorzystał jednak Aguero. A gdyby wykorzystał, to mogłoby być różnie. Ale nie było.

To już koniec 1/8 finału LM. W ćwierćfinale oprócz Barcelony zameldowali się: Juventus, PSG, Real, Atletico, Monaco i Bayern. Losowanie w piątek o 12 i tam też będziemy. Serdecznie zapraszamy, a za dzisiejszą relację dziękujemy.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

City jeszcze odbiera piłkę, ale ubiega z nią jakieś pół metra gdy sędzia sięga po gwizdek po raz ostatni.

• 90. min. + 2

Kontra Barcelony po rzucie rożnym City, z piłką gna... Pique i fenomenalnie podaje do Neymara, który wychodzi sam na sam, ale Hart znowu broni!

• 90. min. + 1

No to jeszcze zmiana w drużynie Barcelony: schodzi Alves, wchodzi Adriano.

Alba w okolicach pola karnego, ale piłka przy Kompanym. Ten jednak, na spółkę z Demichelisem próbował zrobić wszystko, żeby było groźnie, ale Hart nie dał się nabrać swoim kolegom i piłkę przechwycił.

Aguero dostaje piłkę, kiwa z nią rywali, ale ci wybijają mu ją bardzo bezlitośnie, kontra Barcelony, podanie do Neymara, ten strzałopodaje do Messiego, który strzela w Harta, wszyscy padają wyczerpani tą akcją i własnym zdziwieniem, że nie było gola.

• 87. min.

Zmiana w City. Nie ma Milnera, jest Lampard.

• 86. min.

Messi nadbiega skrzydłem podaje do Suareza, Hart broni, jeszcze raz i Suarez trafia w poprzeczkę, ale i tak na spalonym.

• 84. min.

Zmiana w Barcelonie. Schodzi Rakitić, strzelec gola, a wchodzi Rafinha.

• 83. min.

Piękne przejecie piłki przez Suareza, który już pędzi na bramkę, a zrozpaczony Demichelis fauluje go, będzie więc rzut wolny dla Barcelony z bardzo niebezpiecznej pozycji. Tuż z przed pola karnego. Neymar naradza się z Messim, w końcu strzela ten drugi, ale ponad bramką.

• 81. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Kompany niepilnowany, uderza głową, ale robi to bardzo lekko i ter Stegen nie takie piłki już dzisiaj bronił.

• 80. min.

Dani Alves pociąga Silvę za rękaw, sędzia pociąga za kartkę i pokazuje ją Alvesowi, Alves pociąg nosem, bo nie zagra w następnym meczu.

• 79. min.

Piękne podanie w uliczkę Suareza do Neymara. Brazylijczyk wyszedł sam na sam, ale źle przyjął piłkę, ta mu odskoczyła i Hart był szybszy.

• 78. min.

Nieeeemagola! Aguero strzela w ter Stegena!

• 77. min.

Karny dla City! Aguero sfaulowany przez Pique!

• 77. min.

Sagna bohatersko uprzedza podanie do Messiego, a potem przeszkadza Messiemu jeszcze raz. Ale Barcelona posiada piłkę, pogrywa nią leniwie, choć nagle Neymar przyspiesza, pędzi na bramkę, a tu odważnie wychodzi mu z nogą Hart i blokuje jego strzał.

• 75. min.

Aguero z 18 metrów i zablokowany. Piłka nadal w posiadaniu gości, podanie na prawą stronę i dośrodkowanie Navasa. Oj złe to było dośrodkowanie. Poszukiwania piłki trwają. Są małe szanse na szczęśliwe ich zakończenie.

• 72. min.

Ładnie teraz zabrano piłkę Rakiticiowi, City idzie do przodu, ładne podanie do Wilfrieda i zaskakujący strzałowolej tegoż. Zaskakujący, acz niecelny.

• 72. min.

Schodzi Yaya Toure, wchodzi Bony.

• 70. min.

Nieeeemagooola! Rakitić pędzi skrzydłem podaje do Neymara, Neymar zgrywa do Messiego, który bezlitośnie dla Harta mieści piłkę w bramce, ale sędzia podnosi chorągiewkę, że był spalony.