CSKA Moskwa

2 3

Odśwież
38
90. min. Koniec meczu.

87. min. CSKA wciąż atakuje, ale nieskutecznie.

83. min. Jak Vagner Love tego nie strzelił? Po dośrodkowaniu stał sam przed pustą bramką. Wystarczyło przyłożyć nogę...

81. min. Już pięć goli w tym meczu, a piłkarze chcą więcej. Aldonin strzelał zza pola karnego, ale broni Julio Cesar.

79. min. Gol dla Interu! Co za odpowiedź! Cambiasso zagrał do wchodzącego w pole karne Zarate. Ten, niewiele robić sobie z asysty dwóch obrońców, strzelił precyzyjnie obok słupka. Świetne uderzenie.

77. min. Gol dla CSKA! Ależ uderzenie Vagnera Love! Brazylijczyk wykończył ładną akcję swojego zespołu. W polu karnym Interu z łatwością minął obrońcę. Huknął tuż przy słupku. Julio Cesar był bezradny.

75. min. Milito na pozycji spalonej. Argentyński napastnik bardzo się dziś stara, ale nie ma szczęścia w sytuacjach podbramkowych.

71. min. Ale okazja dla CSKA. Zagranie Dżagojewa wzdłuż linii bramkowej, ale Vagner Love spóźnił się do tego podania.

70. min. Rzut wolny dla CSKA i znów uderzenie, tym razem Tosicia, przechodzi przez mur. tym razem piłkę łapie bramkarz Interu.

66. min. Ale okazja dla Interu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ogromne zamieszanie w polu karnym, zgranie Nagatomo przeszło między nogami Milito. Co najmniej kilka razy piłkarze Interu powinni strzelić na bramkę Gabułowa. W odpowiedzi kontra CSKA zatrzymana tuż przed polem karnym Interu.

63. min. W odpowiedzi strzał Zarate. Broni Gabułow, z kłopotami.

62. min. Mocny strzał Dżagojewa. Prosto w ręce Julio Cesara, ale Brazylijczyk musiał bronić na raty.

59. min. Próba ataku CSKA była zbyt wolna. Wszyscy piłkarze Interu zdążyli wrócić na własną połowę i dośrodkowanie w pole karne trafiło na głowy obrońców. CSKA musi grać szybciej, jeśli chce strzelić gola.

56. min. Zarate, który zmienił Pazziniego, przed momentem prawie strzelił trzeciego gola dla Interu. Groźnie uderzał po indywidualnej akcji. Broni Gabułow.

52. min. Ależ podanie do Chivu. Rumun wychodził przed bramkę, ale okazało się, że był na minimalnym spalonym.

48. min. Ależ okazja dla CSKA! Mamajew obrócił się w polu karnym i strzelił tuz obok słupka. Gdyby strzał był celny, Julio Cesar nie miałby szans.

46. min. Gramy po przerwie.

Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Gol dla CSKA! Ale bomba. Dżagojew strzelił z rzutu wolnego nad murem blisko środka bramki, ale tak mocno, że Julio Cesar nie był w stanie obronić jego uderzenia.

45. min. Sekou Oliseh faulowany tuż przed polem karnym Interu. Dobra okazja dla CSKA.

40. min. Strzał Vagnera Love tuż obok słupka.

39. min. Piłkarze Interu strzelają głównie zza pola karnego. Przed momentem próbował Pazzini, ale uderzył słabo i daleko od słupka.

37. min. Oliseh wrzucał ze skrzydła do Mamajewa, ale Rosjanina w porę uprzedził Julio Cesar. Mogło być groźnie.

34. min. Strzał Alvareza z dystansu, ale w nogi obrońcy. Inter wciąż był przy piłce i ostatecznie znów z dystansu strzelał Zanetti. Nisko nad poprzeczką, ale jednak niecelnie.

30. min. Ależ okazja dla CSKA. Dżagojew obrócił się z piłką w polu karnym Interu i mocno strzelił. Julio Cesar obronił z najwyższym trudem.

27. min. Mamajew najpierw zabrał piłkę rywalowi, ale potem fatalnie dośrodkował. W odpowiedzi mediolańczycy przeprowadzili kontrę złożoną z kilku zaledwie podań, którą skończyli strzałem. Prosto w bramkarza, ale im wyraźnie gra się lepiej.

23. min. Gol dla Interu! Ależ akcja po której Giampalolo Pazzini musiał tylko odpowiednio ustawić nogę by trafić. Wcześniej Yuto Nagatomo dynamicznie zbiegł z prawego skrzydła, przepuścił piłkę między nogami Bierezutskiego i dośrodkował do włoskiego napastnika.

22. min. Mecz trochę stracił na tempie. Gospodarze wymieniają podania w środku boiska i częściej są przy piłce, ale nie mogą przedrzeć się pod pole karne Interu.

18. min. Kontrowersyjna sytuacja. Doumbia tak długo dryblował w polu karnym Interu, że w końcu Lucio chyba go sfaulował. Sędzia zdecydował, że nic nie było.

17. min. Dośrodkowanie z prawego skrzydła i Obi zdziwił się bardzo, że nie było rzutu rożnego. Piłkarz Interu nabił obrońcę, ale sędzia tego nie zauważył.

14. min. Niepewna interwencja obrońców CSKA i Diego Milito groźnie uderzał z pola karnego. Prosto w ręce Gabułowa.

13. min. Zamieszanie w polu karnym Interu po dośrodkowaniu Nababkina. Ale ani Vagner Love, ani Doumbia nie byli w stanie oddać strzału.

11. min. Ależ okazja dla Interu. Pazzini z prawego skrzydła przerzucił całe pole karne, a jego podanie trafiło na głowę Obiego. Jego strzał obronił Gabułow.

9. min. Rzut wolny dla gospodarzy. Dżagojew wrzuca piłkę w pole karne, ale bezbłędnie wybijają ją obrońcy Interu.

6. min. Gol dla Interu! Lucio trafia do siatki w dziwnej sytuacji. Bramkarz CSKA, skacząc do dośrodkowania z rzutu rożnego zderzył się z obrońcą. Po ich głowach piłka trafiła do niekrytego obrońcy Interu, który łatwo skierował piłkę do bramki.

3. min. Przy piłce utrzymują się gospodarze. Strzału z dystansu próbował Aldonin, ale uderzył bardzo, bardzo niecelnie.