Nie

Komentarze (79)

• mateo167

Oceniono 8 razy 2

Dortmundziacy slusznie wygrali NIE TRANSMITOWANY MECZ,bo w pierwszym meczu tyle mieli sytuacji,ze tutaj malaga mogla wygrac 3:0 i nie przejsc dalej :)

• artekx-x

Oceniono 6 razy -2

no

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Borussia urosła z Polakami

- Borussia trafiła do piłkarskiego nieba, w którym od dawna nie była - mówi Mirosław Trzeciak. - Bez trójki naszych nie grałaby o finał Ligi Mistrzów - dodaje Andrzej Juskowiak.

Liga Mistrzów. Oburzenie kibiców na komentarz Sergiusza Ryczela

Część polskich kibiców, którzy oglądali ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Malagą, jest zniesmaczonych komentarzem dziennikarza nSport Sergiusza Ryczela. Komentator ewidentnie sprzyjał Borussii, w której gra trzech Polaków.

• KONIEC

Okazało się, że piłka nożna to taka gra, w której 22 facetów biega po boisku przez 90 minut, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Nawet jeśli jeszcze na trzy minuty przed końcem do zwycięstwa brakuje im dwóch bramek. Wobec takiego rozstrzygnięcia wszelkie słowa są małe, dlatego zamiast się rozwodzić powiemy tylko wow, głęboko westchniemy i zaprosimy na jutro na relację z ćwierćfinału Juventus Turyn - Bayern Monachium. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na jutro. Dobranoc!

• KONIEC

BORUSSIA DORTMUND W PÓŁFINALE LIGI MISTRZÓW!

• 90. min. + 4

Eliseu jeszcze przejmuje piłkę... Dośrodkowanie, blokuje Schmelzer! Koniec meczu!

• 90. min. + 3

Malaga jeszcze próbuje przedzierać się pod bramkę Weidenfellera, obrońcy Borussii wybijają...

Borussia rzuciła się do szaleńczego ataku. Lewandowski dostał piłkę na lewej stronie. Wrzucił w pole karne. Santana kopnął. Zamieszanie. Wszyscy leżą. Wszyscy stoją. Co tam się dzieje. Schieber próbuje dobijać na leżąco. Z metra. Nie wpycha piłki do bramki. Mnóstwo piłkarzy w okolicy. W tym też Santana. Obrońca stoi właściwie na linii bramkowej. I w końcu wpycha piłkę do bramki!

• GOOOOOOL

90. min. + 3

3:2! Santana!

• 90. min. + 1

Wrzutka w pole karne Malagi, zgranie przed bramkę do Santany, który może z bliska wepchnąć do siatki... Tylko nie może, bo pod nogi rzuca mu się Gamez i wybija mu piłkę! Ale dopada do niej Reus i strzela do pustej bramki.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

2:2! Reus!

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 89. min.

Jeszcze jedna akcja Borussii. Jeszcze jedno prostopadłe podanie w pole karne, jeszcze jedna pułapka ofsajdowa Malagi, jeszcze jeden Subotić złapany na spalonym.

• 88. min.

Toulalan faulował Suboticia a potem długo zwijał się z bólu na ziemi. W tym czasie przeżył m.in. odwiedziny Weidenfellera, który przyszedł prosić o szklankę mąki i powiedzieć mu, co z nim zrobi, jeśli ten zaraz się nie podniesie. W końcu sędzia dał Toulalanowi kartkę.

• 87. min.

Ostatnia zmiana także w Maladze. Za Joaquina wchodzi Portillo.

• 86. min.

Sergio Sanchez fauluje Lewandowskiego. Do piłki podchodzi Reus. Uderza mocno i... tyle dobrego można powiedzieć o jego strzale.

• 85. min.

Ostatnia zmiana w Borussii. Hummels za Gundogana.

• 84. min.

Zagranie w pole karne, bo co tu robić. Lewandowski wyskakuje mimo trudnej sytuacji, bo co mu pozostało. I trafiłby w poprzeczkę, ale jeszcze przedtem Willy postanowił przerzucić tę piłkę nad bramką. Rzut rożny nie przyniósł bramki ani odpowiedzi na pytanie o sens życia. Zwłaszcza tego pierwszego.

• 83. min.

Druga zmiana w Maladze. Santa Cruz za Baptistę.

• 82. min.

Kapitalne prostopadłe podanie Isco, Julio Baptista ucieka Santanie i uderza obok Weidenfellera. Piłka leci (chyba) do bramki, ale tuż przed linią dopada do niej Eliseu i wpycha do pustej bramki. I w zasadzie z powodu tego zagrania bramka nie powinna zostać uznana - w momencie strzału Baptisty Eliseu był na spalonym.

• GOOOOOOL

82. min.

Gol dla Malagi! Eliseu!

• 81. min.

Sędzia postanowił na jakiś czas powiesić gwizdek na kołku. Gdy zobaczył, jak Isco oberwał od Suboticia, gwizdek musiał wrócić z emerytury.