Real Madryt
(105)

Liczba oddanych głosów: 233

• KONIEC

Jako się rzekło, kobyłka u płotu remis w pełni zasłużony, może minimalnie bliżej szczęścia była dziś Borussia. Po dwóch seriach spotkań Real i BVB mają po cztery punkty w grupie. Sporting, który dziś pokonał Legię 2:0, z trzema punktami jest 3. Legia zamyka tabelę. Dziękujemy za relację, zapraszamy na kolejne i życzymy dobrej nocy.

• PILNE

KONIEC

I koniec meczu! Zasłużony remis w Dortmundzie - Borussia i Real zdobywają po punkcie i prowadzą w tabeli grupy F

• 90. min. + 3

Ale zamieszanie na polu karnym Realu! Interwencja Varane'a, ale Francuz nie wybił piłki, ruszyło do niej kilku piłkarzy, ale najszybszy był Navas. Aubameyang próbował ją wyłuskać. Za agresywnie. Na żółtą kartkę.

• 90. min. + 1

Schmelzer! Ależ blisko był gola. Samobójczego. Niepewna interwencja po zagraniu Moraty, ale piłka mija bramkę

• 89. min.

Zmiana w Realu - Morata za Benzemę

• 87. min.

Pulisić przedarł się w pole karne Realu, jego zagranie źle wybił Carvajal, piłka trafiła do Schuerrle, a ten przyładował w okienko - Navas sięgnął piłki, ale nie miał szans

• GOOOOOOL

87. min.

Ależ kapitalny GOOOOL! Schuerrle wyrównuje!!!

• 86. min.

Real zamknięty na własnej połowie, ale "Królewscy" bez paniki radzą sobie z atakami Borussii

• 83. min.

Ależ błąd Ramosa! Nie przejął piłki, miał ja Pulisić, ale zamiast zagrywać do Schuerrle przed pole karne, strzelał - Navas obronił, a odbitą piłkę wybił na rzut rożny Carvajal

• 81. min.

Ronaldo! Real wymienił kilka podań przed polem karnym. Benzema, Bale - swoje zrobili. Ronaldo - niekoniecznie. Strzał kilka metrów nad bramką

• 78. min.

Mor zmienia Guerreiro. Za chwilę świetna akcja Ronaldo, ale uderzenie Portugalczyka broni Burki.

• 77. min.

Czwórką zawodników wychodził Real, przeciwko było tylko dwóch piłkarzy Borussii, trzeci, wracający Guerreiro, faulował Chorwata. Żółta kartka.

• 75. min.

Schuerrle uderza z ostrego kąta. Niezbyt mocno, ale precyzyjnie, Real ratuje interwencją Keylor Navas

• 74. min.

Weigl fauluje Modricia. Żółta kartka dla piłkarza Borussii

• 73. min.

Pulisić za Dembele w Borussii

• 70. min.

Pierwsza zmiana w Realu - schodzi James, w jego miejsce Kovacić

• 70. min.

Ale odpowiedź Borussii! Guerreiro mocno zza pola karnego, ale Navas broni!

• 68. min.

Real krótko rozegrał rzut rożny, Ronaldo wrzucił piłkę w pole karne, Benzema z bliska uderza w słupek, ale Varane dobija z najbliższej odległości!

• GOOOOOOL

68. min.

GOOOOOOL!!! Varane!!!

• 66. min.

Szansa Realu. Kroos dośrodkował z rzutu rożnego, Bale wyskoczył piętro wyżej niż Schmelzer, ale piłka przeleciała nad poprzeczką