Liczba oddanych głosów: 288

Komentarze (3)
  • dec756025

0

w szczegółach meczu napisaliście, że w 90 minucie bramkę strzelił Kagawa, ale chyba oglądaliście inny mecz.

Wi�cej o wydarzeniu

• Legia ma jeszcze szansę na awans do Ligi Europy. Wszystko rozstrzygnie mecz ze Sportingiem Lizbona w Warszawie.

• KONIEC MECZU

KONIEC MECZU! Legia wyjeżdża z Dortmundu upokorzona. Wicemistrzowie Niemiec strzelili mistrzom Polski aż osiem goli. Drużyna Jacka Magiery może być zadowolona tylko ze swoje skuteczności. Cztery gole na Signal Iduna Park to solidny wynik.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Marco Reus dobija Legię! Hattrick reprezentanta Niemiec. A Radosław Cierzniak wpuszcza kolejny prosty strzał. Tym razem między nogami...

Sędzia dorzuca do drugiej połowy dwie minuty.

Pulisic zabawił się z defensywą Legii, ale jego strzał obronił Radosław Cierzniak.

• 87. min.

Oczywiście to nie koniec ataków. Borussia walczy o kolejne gole.

• GOOOOOOL

83. min.

Nemanja Nikolić! Ekspresowa odpowiedź mistrzów Polski! Co za mecz! To już 11! Słownie - JEDENASTY gol w Dortmundzie!

• GOOOOOOL

81. min.

To musiało się tak skończyć! Miażdżącą przewagę Borussii wykorzystał Felix Passlack. 18-latek wykończył piłkę odbitą przez Cierzniaka i trafił na 7:3!

• PILNE

77. min.

Aubameyang... i tylko słupek! Najskuteczniejszy piłkarz Bundesligi w tym sezonie zmarnował doskonała sytuację.

• 76. min.

Borussia cały czas rozgrywa piłkę na połowie Legii. Mistrzowie Polski ograniczają się do sporadycznych wypadów pod bramkę Weidenfellera.

• 75. min.

Ostatnia zmiana w drużynie Jacka Magiery. Vadis Odjidja-Ofoe poza boiskiem, a na murawie Nemanja Nikolić.

• 74. min.

Tempo spotkania nieznacznie spadło, ale szalona pierwsza połowa musi zostawić swój znak na dyspozycji zawodników.

• 72. min.

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schuerrle za Dembele.

• 68. min.

Aleksandar Prjović, strzelec dwóch goli dla Legii już na ławce rezerwowych. W jego miejsce Mateusz Wieteska. Reaguje też Thomas Tuchel, który chce kolejnych goli. Za Sahina wszedł Pierre-Emerick Aubameyang, najlepszy strzelec BVB.

• 65. min.

Dobry drybling Radovicia w środku pola, a chwilę później strzał na bramkę Borussii. Niestety, zbyt lekki...

• 63. min.

I kolejna kartka. Tym razem ukarany Michał Pazdan.

• 61. min.

Vadis Odjidja-Ofoe faulował przeciwnika i jest pierwsza indywidualna kara w tym meczu.

• 60. min.

W odpowiedzi Marco Reus z rzutu wolnego, ale daleko od bramki Radosława Cierzniaka.

• 57. min.

Kluczowy odbiór Michała Pazdana i piłka ekspresowo znalazła się pod nogami Kucharczyka. Polak przyjął, popatrzył i sprytnym strzałem po ziemi pokonał Weidenfellera.