Bayern Monachium

2 0

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Manchester chce surowej kary dla Teveza

Manchester City uważa, że Carlos Tevez, który odmówił wejścia na boisko podczas meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, zasługuje na wyższą karę, niż zasądzone dwutygodniowe zawieszenie i pół miliona funtów grzywny.

Liga angielska. Ujawniono sekrety ławki City

Angielski dziennik "Daily Mail" zatrudnił specjalistów od czytania z ruchu warg, by rozszyfrowali, co działo się na ławce Manchesteru City podczas meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, kiedy to Carlos Tevez miał odmówić trenerowi wejścia na boisko. Nie potwierdziła się wersja Argentyńczyka, który tłumaczył sytuację nieporozumieniem.

Liga Mistrzów. Zabaleta: Zespół musi pomóc Tevezowi

Po zawieszeniu przez Manchester City Carlosa Teveza w obronie kolegi stanął kolega z reprezentacji Argentyny Pablo Zabaleta. - Musimy mu pomóc. W dwóch ostatnich latach był dla nas bardzo ważnym zawodnikiem - przyznał obrońca ?The Citizens?.

Liga Mistrzów. Szaleństwo Carlosa Teveza

Trener Roberto Mancini twierdzi, że król strzelców ligi angielskiej odmówił gry we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. - Dla mnie jest skończony, więcej nie zagra w Manchesterze City - mówi Włoch. Piłkarz utrzymuje, że doszło do nieporozumienia.

Odśwież
39
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Kolarov ładnie wbiegł w pole karne. strzelił jednak obok słupka.

90. min. Na boisko wszedł Arjen Robben. Publiczność w Monachium przywitała go brawami na stojąco. Poza tym dzieje się niewiele.

85. min. Aguero próbował ataku prawym skrzydłem. Nic z tego nie wyszło. Po pierwsze był sam przeciwko trzem rywalom. Po drugie obrońcy Bayernu grają dziś bezbłędnie.

82. min. Hart znów wyprzedził Gomeza. Wcześniej był jednak na pozycji spalonej.

79. min. Ależ okazja dla Bayernu. Po dośrodkowaniu strzelał Gomez. Hart znów świetnie broni. Koniuszkami palców wybił piłkę, a Mueller nie zdążył do piłki.

78. min. Ribery znów zaczął rajd z piłką. Kolo Toure tylko faulem mógł zatrzymać Francuza.

76. min. Piłkarze z Manchesteru wymieniają dużo podań, częściej są przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Z kolei gdy ją tracą, faulują rywali.

71. min. Mueller do Gomeza przed polem karnym, ale napastnikowi piłkę spod nóg wybili obrońcy, po chwili atak Bayernu, ale Hart broni mocny strzał Schweinsteigera. Bramkarz City gra dziś wyśmienicie, ale jego obrona dużo gorzej.

68. min. W drugiej połowie mecz jest słabszy. City nie ma pomysłu na atak. Bayern jest zadowolony z wyniku.

65. min. Ostre starcie Boatenga i Aguero. Obaj upadli na murawę ale gwizdek sędziego znów milczy. Karnego nie ma.

62. min. Na stadionie w Monachium gromkie ?ole, ole?. Im bliżej końca, tym większą przewagę ma Bayern.

60. min. Kolejne dośrodkowanie w pole karne City. Poślizgnął się Kompany, ale nie było tam nikogo, kto strzeliłby w kierunku bramki Harta.

57. min. Co za okazja dla Bayernu. Lahm dośrodkował z lewej strony, ale zrobił to tak mocno, że Gomez w zasadzie został trafiony piłką i ta poleciała obok słupka.

53. min. Dziwna zmiana trenera City. Ściągnął z boiska Edina Dzeko - napastnika - a wprowadził Nigela de Jonga - pomocnika.

49. min. Groźnie pod bramką City. Dalekie podanie Muellera do Toniego Kroosa. Niemiec w ostatniej chwili się poślizgnął. Gdyby nie to, znalazłby się w sytuacji sam na sam.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Gol dla Bayernu! Mario Gomez strzelił drugiego gola w meczu! Dośrodkowanie Kroosa z rzutu wolnego przedłużył Daniel Van Buyten. Piłkę lecącą do siatki zatrzymał Hart, ale wobec dobitki Gomeza nic nie mógł zrobić, choć rozpaczliwie próbował interweniować. Manchester City na kolanach.

44. min. Franck Ribery padła na murawę w polu karnym, po starciu z Vincentem Kompany'm. Francuz domaga się karnego, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

43. min. Manchester City wygląda na zespół nieco oszołomiony.

38. min. Gol dla Bayernu! Ale sytuacja! Hart bronił dwa razy. Najpierw świetnie zatrzymał uderzenie Ribery'ego. Potem w nieprawdopodobny sposób obronił dobitkę Muellera. Zabrakło mu rąk by zatrzymać też dobitkę Gomeza. Gdzie byli obrońcy City, którzy pozwolili na trzy strzały?

36. min. Niesamowite! Schwiensteiger nie trafił do bramki z kilku metrów! Wcześniej świetnie zagrał mu Mueller. Joe Hart byłby beza szans, ale Niemiec uderzył tuż nad poprzeczką.

34. min. No i kibice na stadionie w Monachium wstali z miejsc. Ribery minął obrońcę jeszcze na własnej połowie. Popędził kilkadziesiąt metrów skrzydłem, zagrał do Mullera, ale strzał napastnika reprezentacji Niemiec został zablokowany. Efektownie.

31. min. Ależ zamieszanie. Bayern przez minutę nie opuszczał okolic pola karnego City. W końcu z dystansu strzelał Ribery i świetnie obronił Hart.

28. min. Zagranie w pole karne Bayernu, ale Dżeko nie zorientował się, gdzie jest piłka i wybili ją obrońcy.

25. min. Strzał Yaya Toure z rzutu wolnego. Świetna obrona Neuera. Wcześniej faulowany w środku boiska był David Silva. To nie jest łatwy mecz dla Hiszpana.

22. min. Atak City zatrzymany przez wślizg obrońcy. Ataki gości są bardziej dynamiczna.

19. min. Mecz się wyrównał. Od kilku minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie okazji do strzelenia gola.

15. min. Strzał Edina Dżeko zablokowany. Bośniak wcześniej świetnie się zastawił, trudno go przewrócić.

14. min. Dwie groźne akcje Bayernu. Najpierw Muller podawał ze skrzydła do Gomeza, którego w ostatniej chwili uprzedził obrońca. Po chwili Rafinha zagrywał z prawego skrzydła. Piłka przeleciała przez pole karne i nikt jej nie sięgnął.

11. min. Na razie przewagę ma Manchester. Bayern czeka na kontry.

8. min. Indywidualna akcja Philippa Lahma. Obrońca podał do Bastiana Schweisteigera, który uderzył nad poprzeczką.

4. min. Ależ okazja dla City. Dżeko doszedł do dośrodkowania z prawej strony, ale jego strzał obronił Hart.

3. min. Atak Manchesteru i najpierw Boateng chyba faulował Silvę w polu karnym, po chwili uderzał Aguero, ale jego strzał został zablokowany.

1. min. Już gramy.

20:40 Bayern ma za to świetny bilans meczów z angielskimi zespołami na własnym boisku. W 15 spotkaniach wygrał dziewięć razy, a przegrał tylko raz - 18 lat temu z Norwich.

20:32 Bayern ma się kogo obawiać. Edin Dżeko strzelił Bayernowi cztery gole w pięciu ostatnich meczach przeciwko Bawarczykow, gdy grał jeszcze w Wolfsburgu.

20:18 Mecz rozpocznie się o 20.45