Liczba oddanych głosów: 1062

Komentarze (16)
  • transmisjewhd

0

Liga Mistrzów Mecz FC Bayern vs Arsenal FC transmisja na żywo w HD bez ścin, polecam
    s z o r t . p l / b a y e r n v s a r s e n a l h d [usuń spacje]

• mikejar

Oceniono 8 razy 0

Szczesny , zacznij uczciwie trenowac. Rznac CELEBRYTE to bedziesz jak pojdziesz na emeryture.

Liga Mistrzów. Wenger: Czerwona kartka zabiła mecz

W 37. minucie meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem a Bayernem czerwoną kartkę za faul na Robbenie zobaczył Wojciech Szczęsny. Dodatkowo sędzia podyktował rzut karny. Menedżer Kanonierów Arsene Wenger był wściekły na taką decyzję arbitra.

Liga Mistrzów. Porażka Arsenalu pozytywem przed Premier League

Bayern był, jest i będzie faworytem tej edycji Ligi Mistrzów, ale przebieg jego starcia z Arsenalem ma również wpływ na rywalizację o mistrzostwo Anglii. Skoro w pierwszej fazie spotkania Arsenal sprawił, że Bawarczycy przestali wyglądać jak nadludzie, skoro grając w dziesiątkę tak długo potrafił się bronić, dlaczego miałby się obawiać Chelsea czy Manchesteru City? - pyta Michał Okoński, dziennikarz "Tygodnika Powszechnego" i autor bloga "Futbol jest okrutny".

• KONIEC

"Koniec meczu" = "koniec dwumeczu", ale sytuacja Arsenalu jest trudna. Była trudna przez cały mecz - nie dość, że Kanonierzy musieli grać z Bayernem (to już postawiło ich w trudnej sytuacji), to jeszcze przez większą część meczu musieli to robić w dziesiątkę. Wygląda na to, że rewanżu najbardziej wyczekiwać powinien Łukasz Fabiański, który znowu będzie miał okazję zaprezentować się z dobrej strony. Ale warto wierzyć. Ten wariant polecamy kibicom Arsenalu. Dziękujemy za udział w relacji, od rana zapraszamy na kolejny dzień z igrzyskami w Soczi.

Pep Guardiola nie jest pod wrażeniem.

• 90. min. + 2

Koniec meczu.

Robben decyduje się na bezpośrednie dośrodkowanie z rzutu rożnego, co jest taką sobie decyzją. Pizarro decyduje się na mocny strzał zza pola karnego, co jest już decyzją lepszą, ale słupek znów jest po stronie Fabiańskiego i uderza w piłkę.

Goetze dostaje przypadkowo piłkę w polu karnym. W jego działaniu przypadku nie ma - jest za to soczysty wolej. Piłka ociera się lekko o jednego z rywali i zapewnia gościom kolejny rzut rożny.

• 88. min.

Świetne podanie górą od Lahma, Mueller zgrywa głową, pochyla się i szczupakiem wrzuca piłkę do bramki Fabiańskiego.

• GOOOOOOL

88. min.

0:2! Mueller!

• 87. min.

Koscielny w wariackiej kontrze podszywa się pod środkowego napastnika. Wilshere w jeszcze bardziej wariackim rzucie wolnym kopie prosto do Neuera.

• 86. min.

Rosicky postanawia przetestować nową umiejętność: przechodzenie przez ściany ludzi. Okazuje się, że nie umie przenikać przez ludzi. Sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• 83. min.

Strzał Kroosa wybity z pola karnego, ale tak daleko, że nie ma szans na kontrę, bo najbliżej do tej piłki ma Neuer. Nieudany odbiór Robbena i piłkę wybija Fabiański Ale znów nie ma kontry ani akcji Arsenalu, znów Bayern przy piłce. Wygląda na to, że wynik 0:1 będzie mógł zostać obwołany sukcesem Arsenalu.

• 81. min.

W polu karnym Arsenalu zamieszanie jak w urzędzie skarbowym w ostatnim dniu składania zeznań podatkowych. Nawet obrońcy pokładają się dość podobnie, co petenci. I też, ekhem, kończy się szczęśliwie. Udaje się wybić na róg.

• 80. min.

Goetze skośnym strzałem zza pola karnego posyła piłkę w ramiona Łukasza Fabiańskiego.

• 79. min.

Ostatnia zmiana. Thiago zastąpiony Pizarrem.

• 78. min.

Tak Fabiański podrywał zespół do gry, gdy Alaba zmarnował karnego.

• 77. min.

Robben rozpędził się z piłką i zapomniał, że to nie hokej, wypadł więc z nią za linię końcową. My go rozumiemy, też nam dziwnie widzieć trawę, nie lód. Ale Bayern już znów jest i przy piłcei pod polem karnym Arsenalu. Alaba do Goetzego, ten zaś źle strzela z tego nienajlepszego podania, piłkę wybija Koscielny.

• 75. min.

Coś jakby zamieszanie w polu karnym Arsenalu. Rafinha oddaje coś jakby strzał.

• 73. min.

Ostatnia zmiana Wengera - Rosicky za Oxlade-Chamberlaina.

• 72. min.

Robben posyła z rogu przed pole karne, ale nie ma tym razem oblężenia, bo po podaniu Rafinhii tenże Robben traci piłkę.

• 72. min.

Monachijczycy usypiają nie tylko piłkarzy rywali, ale i potencjalnych reklamodawców.

W końcu przyspieszenie, kros w pole karne i ratunkowe wybicie piłki na róg przez obrońców.