Komentarze
Od?wie?
41
Po meczu:

Wybrzeże Kości Słoniowej prowadzenie objęło w 16. minucie. Dośrodkowanie Drogby wykorzystał Kalou. Burkina Faso częściej było przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. W 45. minucie mogło być 2:0. Drogba potężnie uderzył z dystansu, Diakite obronił z dużymi problemami.

W 53. minucie Pitroipa w polu karnym zmylił dwóch rywali, wyłożył piłkę do Traore, ten uderzył z pierwszej piłki, ale Barry był na posterunku. W 60. minucie Gosso wyłożył piłkę Gervinho, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale z pięciu metrów uderzył ponad bramką. W 73. minucie po dośrodkowaniu w pole karne głową uderzył Dagano. Piłka trafiła w poprzeczkę. W 82. minucie było już po meczu. Dośrodkowanie w pole karne, Kone próbował wybić piłkę, ale niefortunnie przelobował własnego bramkarza.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +5 Koniec meczu!

90. min. +3 Piłkarze Burkina Faso jeszcze starają się o honorowe trafienie. Na razie nic im nie wychodzi.

90. min. Sędzia dolicza aż pięć minut.

86. min. Obie drużyny przestały się starać.

82. min. 2:0! Dośrodkowanie w pole karne, Kone próbował wybić piłkę, ale niefortunnie przelobował własnego bramkarza. Gol samobójczy.

81. min. Na boisku nie ma też już Yaya Toure Za niego Bony.

78. min. Z boiska schodzi Nakoulma, za niego Bance.

76. min. Drogba w polu karnym. Sprytnie próbował minął rywala, ale ten nie dał się nabrać.

73. min. Poprzeczka! Dośrodkowanie w pole karne, walkę o górną piłkę wygrał Dagano, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę!

68. min. Dośrodkowanie w pole karne, Gradel uderza z powietrza z pierwszej piłki, ale nieczysto w nią trafił i Diakite bez problemu ją złapał.

65. min. Z boiska zszedł Kalou. Za niego Gradel.

63. min. Teraz w dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Gervinho. Uderzył wewnętrzną częścią stopy, Diakite skutecznie interweniował.

60. min. Fatalnie Gervinho. Gosso wyłożył piłkę napastnikowi Arsenalu, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale z pięciu metrów uderzył ponad bramką!

58. min. Bardzo pewnie gra dzisiaj Barry. Tym razem wyłapał dośrodkowanie.

56. min. Gervinho wywalcza rzut rożny. Ze stałego fragmentu gry nic nie wynika.

53. min. Znowu groźnie pod bramką WKS-u. Pitroipa w polu karnym zmylił dwóch rywali, wyłożył piłkę do Traore, ten uderzył z pierwszej piłki, ale Barry był na posterunku.

51. min. Traore mocno z dystansu, ale w sam środek bramki i Barry pewnie chwyta piłkę.

49. min. Okazja Burkina Faso, ale Pitroipa w polu karnym nie utrzymał się na nogach i stracił piłkę.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

45. min. Mogło być 2:0. Drogba potężnie uderzył z dystansu, Diakite broni z dużymi problemami.

42. min. Gervinho świetnie minął jednego rywala, próbowała zagrać w pole karne do Drogby, ale zrobił to niecelnie i Diakite przechwytuje piłkę.

38. min. Długie zagranie do Gervinho. Zawodnik Arsenalu nie sięga jednak piłki i jest ona znowu w posiadaniu Burkina Faso.

34. min. Ładny rajd Kalou po lewej stronie, ale zagrał na pamięć i piłka trafiła do jednego z rywali.

31. min. Dośrodkowanie Kalou z rzutu rożnego wyłapane przez Diakite.

30. min. Rzut wolny dla Burkina Faso. Niecelne dośrodkowanie Traore.

26. min. Po raz kolejny aktywny Traore. Ładny zwód i strzał lewą noga z narożnika pola karnego. O metr obok bramki.

23. min. Dobra sytuacja do zdobycia bramki wyrównującej. Ładne zagranie z klepki tuż przed polem karnym, Dagano odegrał do Traore, ale ten uderzył za lekko i Barry nie miał problemów ze schwytaniem piłki.

22. min. Trzy szybkie podania w środku pola pozwoliły Burkina Faso wyjście na dogodną pozycję, ale Traore niecelnie dośrodkował.

20. min. Obraz gry po bramce się zmienił. To WKS teraz kontroluje grę.

16. min. 1:0! Dośrodkowanie z prawej strony, obrońcy Burkina Faso źle ustawienie, piłkę musnął jeszcze Y. Toure, spadła ona pod nogi Kalou i ten w łatwej sytuacji pokonał Diakite.

14. min. Na razie niewielką przewagę niespodziewanie ma Burkina Faso. Drogba zupełnie niewidoczny.

9. min. Dośrodkowanie w pole karne WKS-u, do piłki doskakuje Bamba, próbuje wybić ją głową, ale niefortunnie uderza w światło swojej bramki. Barry na posterunku.

6. min. Groźna sytuacja w polu karnym WKS-u. Pitroipa był faulowany, ale sędzie nie tego nie zauważył i nie podyktował rzutu karnego.

3. min. Nakoulma przy piłce przy prawym narożniku boiska. Minął sprytnie dwóch rywali, ale w końcu stracił piłkę.

1. min. Początek meczu.

Przed meczem:

W pierwszej kolejce WKS pokonał 1:0 Sudan. Z kolei Burkina Faso przegrało 1:2 z Angolą.

W pierwszym dzisiejszym meczu tej grupy Sudan zremisował 2:2 z Angolą.