Komentarze
Od?wie?
42
Zobacz to na Zczuba.tv! »

Wynik meczu otworzył właśnie Polak. Wykorzystał złe podanie do bramkarza gospodarzy, wybiegł zza pleców jednego z zawodników, minął Llorisa i strzelił do pustej siatki.

Potem sędzia pomylił się jednak, dyktując rzut karny dla Lyonu. Wykorzystał to Lisandro Lopez.

Decydującą bramkę zdobył najlepszy zawodnik meczu, Miladen Pjanic.

90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +2 Kapitalną piłkę dostał Jeleń, powinien po raz kolejny przerzucić piłkę nad Llorisem i tym razem trafić do siatki, ale źle trafił w futbolówkę i ta minęła słupek bramki gospodarzy. Trzeba jednak przyznać, że skutecznie utrudniał mu życie Cris.

90. min. +1 Aż cztery minuty dolicza arbiter.

88. min. Zamieszanie pod bramką gospodarzy, groźny, niespodziewany strzał głową, ale błyskawicznie reaguje Lloris.

87. min. Dudka schodzi, za niego 17-letni Sanogo

85. min. 2:1! Sorin źle piąstkuję piłkę wrzuconą w pole karne. Futbolówka trafia wprost pod nogi Pjanica, który z całej siły uderza ją do bramki. Ten zawodnik jest dziś bohaterem gospodarzy.

84. min. Dobra wrzutka w pole karne, piłka trafiła do Kallstroema, który uderza w słupek z woleja. Trzeci słupek Lyonu w tym meczu.

83. min. Jeleń dostał piłkę przed polem karnym, natychmiast obrócił się w kierunku bramki i uderzył. Piłka leciała tuż przy słupku, ale Lloris - nie bez kłopotów - obronił.

80. min. Kolejna ciekawa piłka Pjanica w pole karne, ale adresat był skutecznie blokowany przez obrońcę gości.

78. min. Gomis schodzi, zastąpił go debiutujący Lacazette.

77. min. Quercia za Contout.

75. min. Kolejna niezła kombinacyjna akcja Lyonu, ale dośrodkowania nie są dziś mocną stroną gospodarzy.

71. min. Kim Kallstroem zastąpił Bastosa. Wcześniej Govou wszedł za Makouna.

70. min. Znakomity kontratak Lyonu, ale tylko do momentu jednego z kluczowych podań. Które było okropnie niecelne.

68. min. Jeleń dobrze podaje partnerowi i Lloris broni strzał nogami.

67. min. Zaczynało się niewinnie, a mogło być groźnie. Obrońca tylko blokował napastnika, a Sorin nie kwapił się do przejęcia piłki w swoim polu karnym. W końcu złapał futbolówkę.

62. min. Roy Contout dostał dobrą, długą piłkę, długo utrzymywał się przy piłce osamotniony w polu karnym w walce z dwoma obrońcami, ale w końcu się poślizgnął.

59. min. Piękne podanie Pjanica między obrońcami do Gomisa. Ten oddaje strzał z bliskiej odległości, ale Sorin nie daje się pokonać.

58. min. Polacy znowu grają ze sobą. Jeleń do Dudki, a ten od razu uderza. Bardzo niecelnie.

54. min. Pjanic popisał się świetnym zwodem, ale jego strzał został zablokowany przez kolejnego obrońcę.

50. min. W równolegle rozgrywanym meczu Lille prowadzi na wyjeździe z Toulouse 2:0. Na początku drugiej połowy gola strzelił Ludovic Obraniak.

48. min. Kontynuacja tej akcji. Wrzutka w pole karne, Cris przedłuża piłkę głową i Gomis trafia do bramki po długim rogu. Sędzia słusznie odgwizduje jednak spalonego.

47. min. Pjanic po raz kolejny straszy Sorina. Tym razem w słupek trafia podkręcona piłka posłana z rzutu wolnego.

46. min. Rozpoczyna się druga połowa.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy. To był jedyny celny strzał gospodarzy w tej części meczu. Mają jednak sporą przewagę, jeśli chodzi o większość elementów gry, w tym posiadanie piłki.

45. min. +2 1:1! Lisandro Lopez pewnie wykonuje rzut karny.

45. min. +1 Niesamowita sytuacja! Zamieszanie w polu karnym Auxerre, w końcu technicznie uderza Makoun. Pięknie podkręcona piłka, która wydaje się zmierzać do bramki, odbija się jednak od słupka. Piłka zostaje wybita, ale na krótko. Dostaje ją Sissoko, który biegnie z lewej strony pola karnego. To on zahacza o nogę Pedrettiego, ale sędzia myli się i dyktuje rzut karny!

42. min. Michel Bastos otrzymał piłkę w polu karnym, ładnie się zachował, ale nie zdołał oddać dobrego strzału.

38. min. Błąd defensywy Lyonu mógł ich wiele kosztować, ale gracz gości przejąwszy piłkę w polu karnym też nie bardzo wiedział, co dalej z nią począć.

36. min. Bardzo aktywny w drużynie gospodarzy jest Pjanic. Dzięki niemu znów mogło być groźnie, ale skończyło się na zmarnowanym kornerze.

32. min. I znowu kilka mniej ciekawych minut w meczu na szczycie ligi francuskiej.

27. min. Od kilku minut przewagę ma Lyon. I choć atakuje, nie można powiedzieć, że wyrównanie wisi w powietrzu.

24. min. Znowu ciekawą piłkę w pole karne posyła Pjanic, ale Lisandro nie zdążył jej uderzyć.

21. min. Rzut wolny przed polem karnym gości. Pjanic wrzuca sprytną piłkę i minimalnie nad bramką uderza Cris.

18. min. Niektórym piłkarzom puszczają nerwy, oglądamy teraz trochę niesportowego zachowania.

15. min. 0:1! Jeleń! Antoine Reveillere za słabo podaje do Llorisa. Piłkę błyskawicznie przejmuje Jeleń, obiega bramkarza i strzela lewą nogą do pustej bramki.

13. min. Jeleń na milimetrowym spalonym. Zdążył uderzyć, odrobinę obok bramki.

9. min. Parę spokojniejszych minut na Stade Gerland.

5. min. Jeleń dostał dobrą piłkę w pole karne, łatwo przepchnął Crisa i pięknie przelobował Llorisa. Napastnik już miał zamiar cieszyć się z bramki, ale piłka odbiła się od słupka i zanim zdążyła wtoczyć się do bramki, Boumsong zdołał ją wybić z linii.

2. min. Akcja dwójki Polaków. Jeleń dobrze przyjął piłkę w polu karnym i podał do Dariusza Dudki, który uderzył. Hugo Lloris musiał się ratować wybiciem na róg.

1. min. Początek meczu.