0 : 0
Komentarze
Od?wie?
25
90. min. Koniec meczu.

88. min. Żadna z drużyn nie ma pomysłu na strzelenie gola. Dudka rozpoczął Atak Auxerre, który skończył się podaniem do bramkarza rywali.

82. min. Niculae trafił do siatki, ale był na kilkumetrowym spalonym.

80. min. Jeleń został zmieniony. Miał w meczu jedną szansę by strzelić gola i jej nie wykorzystał. Miałby ich więcej, ale w decydujących momentach odskakiwała mu piłka.

70. min. Jeleń ładnie zgrywał do Birsy, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

66. min. Traore uderzał mocno z 20 m. Obrońca Auxerre w ostatniej chwili wystawił nogę i zablokował strzał.

61. min. Błąd Dariusza Dudki, który stracił piłkę w środku pola, ale zmarnowany przez piłkarzy. Atak Monaco zakończyło niecelnym podaniem.

51. min. Fatalne zachowanie Jelenia. Polak był zupełnie niepilnowany, tuż przed polem karnym Monaco dostał podanie z prawego skrzydła, ale piłka odbiła mu się od nogi i trafiła do bramkarza Monaco.

48. min. Dudka znów próbował strzału z 30 m. Nad poprzeczką.

47. min. Groźne dośrodkowanie Pinota w pole karne Auxerre, ale wybili obrońcy.

46. min. Grają po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

42. min. Okazja dla Monaco. Pinot podał płasko w pole karne do Nene, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

38. min. Dariusz Dudka miał okazję uderzyć z rzutu wolnego po faulu na Jeleniu. Z 30 m, ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

34. min. Na boisku nie dzieje się wiele. Nene Łatwo zatrzymany przy linii.

31. min. Dariusz Dudka nieźle radzi sobie w środku pomocy. W destrukcji udanie zastępuje Pedrettiego. Podaje jednak niedokładnie lub jego podania marnują koledzy.

25. min. Świetne podanie Dudki do Jelenia. Były piłkarz Wisły Kraków po dośrodkowaniu z prawego skrzydła jednym dotknięciem posłał prostopadłe podanie w pole karne. Jeleń jednak źle przyjał piłkę i ta mu odskoczyła.

21. min. Świetna okazja dla Coulibaly i Auxerre. Obrońca wyskoczył do dośrodkowania i uderzył minimalnie obok słupka.

19. min. Pierwszy strzał Jelenia. Polak wysoko wyskoczył do dośrodkowania, ale blisko przy nim był Perez i Jeleń strzelił bardzo niecelnie.

16. min. Zbyt wielu podbramkowych sytuacji na razie nie ma. Dośrodkowanie Nene w pole karne wybijają obrońcy Auxerre.

8. min. W pierwszych minutach atakuje Monaco. zagranie na skrzydło do Nene jednak zbyt mocne i Brazylijczyk wypadl z piłką za linię.

5. min. Okazja dla gospodarzy. Środkowy obrońca Puygrenier zapędził się pod bramkę Auxerre, jednak uderzył bardzo niecelnie.

1. min. Już ruszyli.

W Auxerre zabraknie Benoit Pedrettiego. zamiast niego na boisku Dariusz Dudka.

Monaco znajduje się w dołku. Klub z Lazurowego Wybrzeża miał spore aspiracje, ale w ostatnich siedmiu meczach zanotował tylko jedno zwycięstwo, dwa remisy i cztery porażki. Obecnie Monaco jest w tabeli dziewiąte, z dwunastoma punktami straty do lidera.

Auxerre ma 55 punktów i traci tylko punkt do lidera z Bordeaux.