Liga belgijska. Teodorczyk tym razem bez gola [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 03 lutego 2017
  • 90. min. + 3

Koniec meczu! Anderlecht rozczarował z Lokeren i zremisował tylko 0-0. Teodorczyk miał kilka okazji w pierwszej połowie, ale w drugiej był niewidoczny. Dziękujemy za śledzenie relacji!

• 90. min. + 1

Fatalne uderzenie Sofiane Hanniego, które podsumowuje niemoc Anderlechtu w ofensywie.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Lokeren: Khadim Rassoul zmienił Mario Ticinovicia.

• 86. min.

Mocne uderzenie Bruno, ale Copa wybił piłkę na rzut rożny. Sędzia jednak tego nie zauważył i Lokeren zaczęło od bramki.

• 85. min.

Mirić wychodził już sam na sam, po czym zgubił piłkę! Wreszcie trochę ożywienia w tym spotkaniu.

• 83. min.

Tielemans uderza ze skraju pola karnego, ale prosto w ręce Copy.

• 78. min.

Nadal niewiele dzieje się w tym spotkaniu.

• 73. min.

Massimo Bruno zmienia Alexandru Chipciu.

• 73. min.

Bardzo spokojny fragment meczu, Teodorczyk niewidoczny.

• 68. min.

Zmiana w Anderlechcie: Sofiane Hanni wszedł za Nicolae Stanciu. Zmiana również w Lokeren: Marko Mirić wszedł za Gary'ego Martina.

• 62. min.

Teodorczyk dostał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

• 59. min.

Stanciu mocno uderzył z rzutu wolnego, ale Copa zdołał odbić piłkę.

• 57. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Anderlechtu i goście rozpoczynają od bramki.

• 52. min.

Bardzo spokojny początek drugiej części spotkania, przed chwilą bardzo nieudanie dośrodkowywał Stanciu.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 1

Nieudany drybling Teodorczyka na środku boiska. Polak stracił piłkę, a niedługo potem sędzia zakończył pierwszą połowę. Polak oddał kilka strzałów, ale zbyt słabych, by pokonać Copę. Obu stronom brakuje klarownych okazji strzeleckich, a Anderlecht nieco zawodzi.

• 41. min.

Koen Persoons z pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

• 37. min.

Teodorczyk był bliski gola, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca! Dwa rzuty rożne, które nastąpiły po chwili, nie przyniosły żadnego efektu.

• 35. min.

Terki oddał potężne, ale niecelne uderzenie z rzutu wolnego.

• 33. min.

Teodorczyk zgrał piłkę głową do Tielemensa, ale ten nie zdołał oddać uderzenie. Po chwili akcję miało Lokeren, ale mocne uderzenie jednego z piłkarzy zablokował... jego kolega.

• 27. min.

Niecelne uderzenie Huppertsa po szybkiej kontrze Lokeren.

• 25. min.

Piłka znalazła Teodorczyka w polu karnym, ale Polak został zablokowany przez obrońcę rywali.

• 21. min.

Ciekawostka od Piotra Koźmińskiego, dziennikarza UEFA.com oraz "Super Expressu". - Teodorczyk 17 goli. Lubanski w najlepszym sezonie w... Lokeren 17 goli. Dowód jak bardzo liczby kłamią:)

• 15. min.

Niecelne uderzenie De Riddera z dystansu.

• 13. min.

Teodorczyk uderza głową, ale za lekko, by zaskoczyć Copę.

• 10. min.

Bardzo wyrównany początek spotkania, ale obu zespołom brakuje dobrych okazji strzeleckich.

• 7. min.

Guus Hupperts oddał mocne uderzenie, ale obok bramki Anderlechtu.

• 4. min.

Nieudane zagranie Stanciu, Lokeren od bramki.

• 1. min.

Teodorczyk uderzał już z dystansu, ale Copa bez problemu złapał piłkę.

• 1. min.

Zaczęli! Mecz poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci ojca Rene Weilera, menedżera Anderlechtu.

• Anderlecht jest drugi w tabeli z 48 pkt - do prowadzącego Club Brugge traci jeden pkt. Za to Lokeren zajmuje dopiero 12. miejsce z 25 pkt.

• Teodorczyk jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców z 17 golami - drugi Jelle Vossen (Club Brugge) ma o 4 trafienia mniej od Polaka.

• Skład Lokeren: Copa, Maric, Galitsios, Ninaj, Ticinovic, Persoons, Terki, Hupperts, Martin, de Ridder, Straetman

• Skład Anderlechtu: Boeckx; Sowah, Nuytinck, Spajic, Obradovic; Tielemans, Dendoncker; Stanciu, Trebel, Chipciu; Teodorczyk

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu ligi belgijskiej: Lokeren - Anderlecht. Liczymy oczywiście na kolejne trafienia Łukasza Teodorczyka, który znalazł się w podstawowym składzie gości.