Ligue 1. Paris Saint-Germain - Bordeaux 0:0

Gospodarze biją głowami w mur.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w Bordeaux. Maurice-Belay za Jussiego.

• 85. min.

Z minuty na minutę coraz goręcej w polu karnym gości. Wydaje się jednak, że dowiozą remis do końca.

• 82. min.

Menez znajduje lukę, aby uderzyć, ale Carrasso zachowuje się przytomnie i łapie piłkę.

• 79. min.

Diabate uderza sprzed pola karnego, piłka odbija się od rywala i będzie rzut rożny.

• 77. min.

Dwie zmiany w Bordeaux. Plasil za Obraniaka, Sertic za Saiveta.

• 73. min.

Paryżanie coraz bliżej zdobycia bramki. Nie wydaje się jednak, aby zdobycie bramki było czymś, czego należy się koniecznie spodziewać po tym meczu.

• 69. min.

PSG coraz częściej hasa po polu karnym gości, ale nie ma miejsca, żeby oddać jakiś porządny strzał.

• 66. min.

Pastore próbuje przedryblować całe pole karne, ale szybko zostaje zatrzymany. Znowu nie dzieje się wiele.

• 63. min.

Menez kapitalnie wbiegł w pole karne między dwóch obrońców i został przewrócony przez jednego z nich. Nie potrafił zrozumieć, dlaczego sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

• 60. min.

Pierwsza zmiana w meczu. Menez za Rabiota.

• 59. min.

Obraniak prześlicznie podał Diabatemu w pole karne, a ten długo dryblował, zastanawiając się, jak uderzyć i zmarnował doskonałą okazję.

• 57. min.

Uderzenie z dystansu nieznacznie mija teraz bramkę PSG.

• 56. min.

Obraniak bardzo długo holuje piłkę, jest kilkakrotnie faulowany, ale sędzia nie odgwizduje faulu. Zawodnik w końcu się przewraca.

• 53. min.

Potężne przyłożenie Ibrahimovicia z wolnego! Bramkarz nie miałby żadnych szans. Jego szczęście, że piłka minimalnie minęła słupek bramki.

• 52. min.

Henrique fauluje Nenego tuż przed polem karnym.

• 49. min.

Druga połowa zaczęła się trochę dynamiczniej, ale sytuacji choć symbolicznie podbramkowych też jak na razie żadnych.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Gospodarze stanęli jeszcze przed dwiema znakomitymi okazjami w ostatniej minucie, ale szczęście uratowało żyrondystów.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 42. min.

Tu po prostu nie może paść bramka. A już na pewno nie w tej połowie.

• 39. min.

Bordeaux przestaje się bać, zaczyna atakować. Z wejściem w pole karne gospodarzy ma jednak podobne problemy, co oni w wejściem w ich.

• 36. min.

Dośrodkowanie w pole karne PSG do Jussiego, który próbuje uderzyć z woleja z trudnej pozycji. Nie trafia w piłkę. Wobec zaskoczenia obrońcy dostaje jeszcze jedną szansę, ale ją marnuje.

• 33. min.

Gospodarze ponownie nacierają, ale w pole karne wedrzeć się nie mogą.

• 30. min.

Sakho wskakuje na Diabatego, uderzając go przy okazji łokciem w twarz. Koledzy Malijczyka rzucają się w stronę sędziego, ale ten nie daje graczowi PSG kartki.

• 28. min.

Ciani najpierw ograny bez trudu przez Nenego, ale potem jednak - zdaniem sędziego - faulowany, gdy jeszcze próbował odebrać piłkę wbiegającemu w pole karne rywalowi.

• 25. min.

Ibrahimović fauluje obrońcę w polu karnym. Wie o tym i nie protestuje. Był już kilka metrów od bramki.

• 22. min.

Kolejna akcja gospodarzy. Gracze próbują klepki na kilku metrach, ale widać, że nie są jeszcze zbyt dobrze zgrani i często muszą zbierać piłkę, która została zagrana nieco za daleko.

• 19. min.

Dobre wypuszczenie Pastorego, który natychmiast świetnie uderza pod poprzeczkę, ale Carrasso kapitalnie wyciąga się i przenosi piłkę nad poprzeczką! W końcu coś się stało.

• 16. min.

Nie jest to najbardziej porywający mecz.

• 13. min.

Rabiot bawił się pod własnym polem karnym i stracił piłkę. Obraniak i spółka byli bliscy wdarcia się w pole karne, ale gospodarzom udało się naprawić błąd.

• 10. min.

Goście w końcu zaczynają przeprowadzać jakieś kontry. Na razie jednak bardzo delikatne, jakby nie chcieli zezłościć bogatszych rodaków.

• 7. min.

Ibrahimović skoszony tuż przed polem karnym. Z długo celebrowanego rzutu wolnego nic jednak nie wyszło.

• 6. min.

Na razie dzieje się niezbyt wiele. PSG spokojnie konstruuje akcje, goście im nie przeszkadzają.

• 4. min.

Początek meczu bardzo spokojny.

• 1. min.

Zaczęli.

• Składy:

PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Sakho, Maxwell - Rabiot, Thiago Motta, Matuidi - Nene, Ibrahimović, Pastore

Bordeaux: Carrasso - Sane, Henrique, Ciani - Mariano, Jussie, N'Guemo, Obraniak, Marange - Diabaté, Saivet

• PSG, z zawodnikami takimi, jak Ibrahimović, Lavezzi, Motta czy Silva i potężnymi pieniędzmi, miało być siłą nie do pokonania, ale po dwóch kolejkach ma na koncie dwa punkty. Tymczasem Bordeaux reprezentanta Polski Ludovika Obraniaka na razie cieszy się z dwóch zwycięstw. Czas na konfrontację tych dwóch drużyn.