Terminarz
Od?wie?
26
Zobacz bramki na Zczuba.tv

Pierwsza połowa obfitowała w gole - jako pierwszy do siatki już w 4. minucie trafił były gracz Interu Mediolan Hernan Crespo. Odpowiedział mu w niesamowity sposób Dejan Stankovic, który w odstępie 40 sekund dwukrotnie pokonał strzałami z dystansu bramkarza rywali.

Po 23. minutach było już 3:1, gdy po rzucie rożnym gola zdobył Estebian Cambiasso. Parma zdołała odpowiedzieć kolejnym trafieniem Crespo, jednak w drugiej połowie gości dobili - Thiaggo Motta, który wszedł z ławki oraz znów Stankovic. Serb zanotował tym samym hat-tricka.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

92. min. Koniec spotkania.

88. min. Sneijder odniósł kontuzję i opuścił boisko. W jego miejsce nikt już nie może wejść, bo Benitez wykorzystał komplet zmian.

75. min. Hat-trick Stankovicia!! Piłkę podaje mu Sneijder i Serb zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu

72. min. Gol dla Interu!!! Zamieszanie w polu karnym gości - piłkę Thiaggo Motcie zgrywa Pandev, a piłkarz który przed chwilą pojawił się na boisku, z najbliższej odległości pakuje piłkę pod poprzeczkę

67. min. Zmiana w Interze - Thiaggo Motta za Babianny'ego

63. min. Parma atakuje, ale z jej ataków jak na razie nic nie wynika.

52. min. Szansa dla Parmy!! Angelo dostaje piłkę na prawą stronę pola karnego. Miał dużo czasu i miejsca, ale uderza prosto w słupek

47. min. Szansa dla Interu, ale Cambiasso strzela obok słupka

46. min. Rozpoczęła się już druga część spotkania - po jednej zmianie w każdej z drużyn. W Parmie Valiani za Gobbiego, a w Interze Natalino za Santona

II połowa

46. min. Koniec pierwszej połowy, która liczbą bramek mogłaby spokojnie obdarować co najmniej dwa pełne mecze piłkarskie

44. min. Rzut wolny dla Interu z około 20 metrów, strzela Sneijder - mocno i raczej celnie, ale piłka odbija się od muru i wychodzi na róg

38. min. Wymarzona sytuacja dla Parmy na doprowadzenie do remisu. Wrzutka z głębokiego prawego skrzydła i piłka ląduje idealnie na głowie szybującego w powietrzu Crespo. Jego strzał genialnie wybity jednak na róg przez Castellazziego

35. min. Parma nie daje za wygraną!! Piłka odbija się chaotycznie od nóg obrońców i piłkarzy gości tuż przed polem karnym, aż w końcu trafia do Crespo, a ten już wie co z nią zrobić. Argentyńczyk mocnym strzałem zza pola karnego mieści piłkę tuż przy słupku, nie dając szans bramkarzowi

26. min. Gospodarze wyraźnie "poczuli krew" i chcą pogrążyć przeciwnika. Na bramkę Parmy sunie akcja za akcją. W kolejnej bardzo niebezpieczna wrzutka Sneijdera z prawej strony, ale nie było komu zamknąć dośrodkowania

23. min. Inter znów trafia!! Rzut rożny, przedłużony głową przez Biabiany'ego, a akcję zamknął Cambiasso, który pewnym strzałem "z główki" zdobywa kolejną bramkę

19. min. Niesamowita minuta Stankovicia!! Serb zdobywa dwa gole w odstępie zaledwie 40 sekund!!! Obie bramki po strzałach z dystansu, obie po odbiciu piłki od obrońców, co zmyliło bramkarza gości. Fantastyczny zwrot akcji na San Siro

14. min. Kolejna kontra Parmy - Candreva biegnie swobodnie przez prawie pół boiska i jego strzał z dystansu wyłapany przez golkipera. Po chwili kolejny atak gości - przy biernej postawie obrońców zza pola karnego strzela Giovinco, ale piłka przechodzi tuż obok słupka

12. min. Inter ciśnie rywali, jednak jedna z kontr znów stwarza zagrożenie pod bramką gospodarzy. Strzał Crespo obroniony przez Castellazziego, ale sędzia i tak odgwizdał spalony

8. min. Inter próbuje odpowiedzieć, ale bez efektu zarówno wrzutka Sneijdera w pole karne jak i rzut rożny wykonany sekundy później

4. min. Sensacyjny początek meczu na San Siro!! Wrzutka z prawej strony w pole karne, gdzie tuż pod bramką czyhał już były gracz Interu Hernan Crespo. Zdołał on uprzedzić Materazziego i bramkarza Castellazziego i z najbliższej udległości wpakował piłkę do bramki.

1. min. Pierwszy gwizdek już za nami. Oba zespoły mają zgoła odmienne cele w tej kolejce. Inter chce przerwać serię dwóch porażek, a Parma z kolei marzy o wygraniu czwartego spotkania z rzędu

12:27 Na stadionie San Siro pustki. Jest to efekt strajku kibiców, którzy wywiesili transparent: "Przepraszamy za spóźnienie, jeszcze siedzimy przy schodach". Fani są przeciwko tak wczesnej godzinie rozgrywania meczów