Milan w półfinale Pucharu Włoch! Pożegnalny mecz Krzysztofa Piątka? [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 28 stycznia 2020
  • 120. min. + 1
    Milan w półfinale Pucharu Włoch po dogrywce! Sześć goli! Pożegnalny mecz Piątka?

Milan pokonał po dogrywce Torino 4:2 i awansował do półfinału Pucharu Włoch. Krzysztof Piątek rozegrał 65 minut, jednak nie zdołał zdobyć gola. Wiele wskazuje na to, że mógł to być ostatni mecz Polaka na San Siro.

• PILNE

120. min. + 1

Koniec meczu! Milan awansował do półfinału Pucharu Włoch!

• 119. min.

Dośrodkowanie w pole karne Milanu, ale pewnie łapie piłkę Donnarumma.

• 116. min.

Castillejo otrzymał dobre podanie w pole karne Torino, ale nieczysto uderzył piłkę z woleja.

• 112. min.

Podwójna zmiana w Torino. Boisku opuścili Rincon i De Silvestri, a w ich miejsce weszli Lyanco i Laxalt.

• 112. min.

Żółta kartka dla Ibrahimovicia.

• 108. min.

Szybka akcja Milanu, zagranie Castillejo w pole karne, Leao odegrał do Ibrahimovicia, który strzałem przy słupku pokonuje Sirigu.

• 108. min.

Ibrahimović! 4:2!

• 106. min.

Calhanoglu uderzył z narożnika pola karnego, piłka musnęła dłoń Sirigu, ale wpadła przy słupku bramki.

• 106. min.

CALHANOGLU! 3:2!

• PILNE

106. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

105. min. + 1

Koniec pierwszej połowy dogrywki. Nadal remis - 2:2.

• 105. min.

Milicco uderzał na bramkę Donnarummy, ale jego strzał został zablokowany.

• 102. min.

Jakim cudem Milan nie prowadzi?! Theo Hernandez otrzymał kapitalne podanie, znalazł się w sytuacji sam na sam z Sirigu i uderzył prosto w bramkarza, który potem obronił także jego dobitkę.

• 100. min.

Przerwa w grze. Conti ostro faulował w środku pola, przez co Belotti potrzebował pomocy medycznej.

• 98. min.

Szalone tempo spotkania. Piłka błyskawicznie przemieszcza się spod jednej bramki pod drugą. Bronił najpierw Sirigu, chwilę potem dwukrotnie Donnarumma.

• 95. min.

Ależ kontra Milanu! Fatalna strata Rincona w środku pola, Leao ruszył skrzydłem, zagranie w pole karne, Ibrahimović przepuścił piłkę do Calhanoglu, którego strzał broni Sirigu.

• 93. min.

Conti ukarany żółtą kartką.

• PILNE

91. min.

Zaczynamy dogrywkę!

• PILNE

90. min. + 5

A więc będzie dogrywka! W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2.

• 90. min. + 5

Jeszcze jedna okazja Ibrahimovicia. Szwed uderzył jednak prosto w Sirigu.

• 90. min. + 3

Jak Ibrahimović tego nie trafił?! Leao minął rywala na skrzydle, wyłożył piłkę do Szweda, a ten spudłował z najbliższej odległości, choć miał przed sobą tylko pustą bramkę.

• 90. min. + 1

Calhanoglu otrzymał piłkę przed polem karnym, uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od nogi Djidjiego i wpadła do bramki, strzeżonej przez Sirigu.

• PILNE

90. min. + 1

CALHANOGLU! MILAN DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!

• 89. min.

Aż pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 89. min.

Zmiana w Torino. Millico wchodzi w miejsce Berenguera.

• 88. min.

Ostatnie minuty meczu, jednak ataki Milanu nie są w stanie zagrozić bramce Sirigu.

• 85. min.

Dośrodkowanie na głowę Ibrahimovicia, jednak Szwed uderza nad bramką.

• 82. min.

Djidji zmienia Bremera, strzelca dwóch bramek.

• 81. min.

Calhanoglu zmienia Krunicia na boisku.

• 79. min.

Aina oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

• 76. min.

Zmiana w Milanie. Leao wchodzi w miejsce Bonaventury.

• 75. min.

Żółta kartka dla Krunicia. Dobra okazja z rzutu wolnego dla Torino.

• 73. min.

Świetna okazja Milanu, ale zaprzepaszczona, bo Ibrahimović zagrał piłkę ręką w polu karnym Torino.

• 71. min.

Aina minął rywala na lewym skrzydle, dośrodkował na głowę Bremera, który strzałem głową pokonał Donnarummę.

• PILNE

71. min.

Znowu Bremer! Torino prowadzi 2:1!

• 68. min.

Torino atakuje, ale próbę dośrodkowania wybija Bennacer.

• 65. min.

To koniec meczu dla Krzysztofa Piątka. W jego miejsce na boisku pojawił się Zlatan Ibrahimović.

• 64. min.

Świetna okazja Torino! Berenguer oddał strzał z linii pola karnego, ale pewnie broni Donnarumma. A nawet, gdyby nie obronił, był spalony.

• 60. min.

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Aina.

• 58. min.

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Castillejo dośrodkował w pole karne, ale Romagnoli uderzył ponad bramką.

• 56. min.

Przerwa w grze, Belotti potrzebował pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• 54. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, fatalny błąd Donnarummy, ale piłkarze Torino nie zdołali wykorzystać zamieszania w polu karnym.

• 54. min.

Kjaer ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

• 52. min.

Krunić uderza sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

• 51. min.

Verdi dośrodkował w pole karne, ale zrobił to bardzo niecelnie. Od bramki zacznie Donnarumma.

• 48. min.

Belotti fauluje Bennacera w środku pola.

• 48. min.

Milan próbuje atakować, ale obrońcy Torino skutecznie zapobiegają oddaniu strzału.

• PILNE

46. min.

• PILNE

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Milan do przerwy remisuje 1:1 z Torino.

• 43. min.

Dośrodkowanie w pole karne Torino, ale piłka po strzale Krunicia poszybowała nad poprzeczką.

• 41. min.

Piłka znalazła się w bramce Torino, ale gol nie został uznany, po zagraniu piłki ręką przez Krzysztofa Piątka.

• 40. min.

Rebić znalazł się w doskonałej sytuacji, ale minimalnie przestrzelił. Będzie jednak rzut rożny.

• 37. min.

Żółta kartka także dla Izzo, za faul na Castillejo.

• 37. min.

Zaostrzyło się spotkanie. Rebić uderzył łokciem rywala, za co zobaczył żółtą kartkę.

• 34. min.

Bremer otrzymał kapitalne podanie za plecy obrońców, po czym pewnie pokonał Donnarummę w sytuacji sam na sam.

• PILNE

34. min.

Bremer! I jest remis!

• 33. min.

Rebić znalazł się w doskonałej sytuacji na zdobycie gola, ale Sirigu łapie piłkę.

• 32. min.

Akcja Torino, ale po raz kolejny nie została zakończona celnym strzałem.

• 29. min.

Żółta kartka dla Theo Hernandeza.

• 25. min.

Castillejo uderzył z narożnika pola karnego, ale odbija piłkę Sirigu na rzut rożny.

• 21. min.

Torino utrzymuje się przy piłce na własnej połowie.

• 19. min.

Milan wychodził z akcją, Piątek faulowany w środku pola.

• 18. min.

Torino próbuje atakować, jednak ich dotychczasowe próby nie są skuteczne.

• 15. min.

Akcja Torino, zakończona faulem na Castillejo w polu karnym Milanu.

• 12. min.

Castillejo przejął piłkę w środku pola, odegrał na skrzydło do Rebicia, a ten wyłożył ją do pustej bramki Bonaventurze, który wyprowadził Milan na prowadzenie.

• PILNE

12. min.

Bonaventura! Milan prowadzi 1:0!

• 11. min.

Duże zamieszanie w polu karnym Torino. Piątek nie zorientował się jednak wystarczająco szybko, że piłka spadła pod jego nogi. Przejęli ją obrońcy rywala.

• 11. min.

Dośrodkowanie w pole karne Torino z rzutu wolnego. Piątek wyciągnął się tak bardzo, jak było to możliwe, ale nie sięgnął piłki. Obrońcy wybili ją na rzut rożny.

• 9. min.

Kontra Milanu. Piątek ruszył z piłką, ale jego fatalne podanie zakończyło całą akcję.

• 7. min.

Ależ okazja Piątka! Theo Hernandez odegrał mu piłkę tuż przed bramkę Torino, ale Polak nie trafił w nią czysto.

• 5. min.

Rebić znalazł się z piłką w polu karnym Torino, próbował oddać strzał, ale jego próba została zablokowana.

• 2. min.

Pierwsza dobra okazja piłkarzy Torino, ale obrońcy Milanu zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Obydwa zespoły już są na murawie.

• To może być pożegnalny mecz Krzysztofa Piątka. Polak rozmawiał z Jose Mourinho na temat transferu do Tottenhamu:

Piątek rozmawiał z Mourinho! Transfer do Tottenhamu bardzo realny

Przyszłość Krzysztofa Piątka jest wciąż niejasna, ale ostatni tydzień zimowego okienka transferowego będzie dla niego bardzo gorący. Jak dowiedział się Sport.pl, napastnik AC Milan odbył dziś rano wideokonferencję z Jose Mourinho! Niewykluczone, że jego transfer do Tottenhamu stanie się więc faktem. Wszystko wyjaśni się do piątku.

• Początek spotkania o 20:45.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu ćwierćfinałowego Pucharu Włoch, w którym Milan zmierzy się z Torino.

Milan
Bramki: Bonaventura (12.), Calhanoglu (90., 106.), Ibrahimović (108.) Kartki: Hernandez, Rebić, Kjaer, Krunić, Conti, Ibrahimović - żółta Skład: Donnarumma - Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez - Castillejo, Bennacer, Krunić (81. Calhanoglu), Bonaventura (76. Leao) - Piątek (65. Ibrahimović), Rebić (106. Kessie)
Torino
Bramki: Bremer (34., 71.) Kartki: Rincon, Izzo - żółta Skład: Sirigu - Izzo, N'Koulou, Bremer (82. Djidji) - De Silvestri (112. Laxalt), Rincon (112. Lyanco), Lukić, Aina - Verdi, Berenguer (90. Millico) - Belotti