Dramat Milanu! Przegrał 0:5 z uczestnikiem Ligi Mistrzów. Piątek bez błysku [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 22 grudnia 2019

Koniec! Milan przegrał 0:5 z Atalantą! Katastrofalny mecz gości!

• 83. min.

Muriel na 5:0! Milan kompromituje się z Atalantą. To był błąd Donnarummy

• 72. min.

Piękny strzał zza pola karnego!

• 72. min.

Ilicić dobija Milan! 4:0!

• 63. min.

Kapitalna kontra gospodarzy. Ilicić dobija Milan! Milan na deskach!

• 63. min.

3:0 dla Atalanty!

• 61. min.

Krzysztof Piątek na boisku. Trudno będzie mu coś zmienić

• 61. min.

Strzelcem gola Pasalić

• 61. min.

2:0 dla Atalanty!

• 53. min.

Strzał Malinowskiego niecelny. Gospodarze w ataku

• 49. min.

Wysoki pressing Atalanty. Milan szybko traci piłkę

Gramy ponownie! Piątek wciąż na ławce

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Milan przegrywa 0:1 z Atalantą i to najlepsza wiadomość dla Milanu bo gospodarze mogli strzelić więcej goli. Może w drugiej połowie wejdzie Piątek

• 44. min.

Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego

• 42. min.

Strzał Leao zablokowany

• 40. min.

Donnarumma łapie piłkę po rożnym. Milan rusza z akcją

• 40. min.

Kolejny atak Atalanty. Będzie rożny dla gospodarzy

• 40. min.

Kessie wyjechał z piłką. Pomocnik Milanu gra dziś najgorzej ze wszystkich u gości. Dramatycznie prowadzi piłkę, zagrywa wyłącznie niedokładnie

• 32. min.

Krzysztof Piątek rozgrzewa się, ale przy takiej grze Milanu to Polak nic nie pomoże

• 32. min.

Spadło tempo spotkania. Atalanta cofnęła się, a Milan nie umie tego wykorzystać

• 27. min.

Atalanta gra trochę spokojniej, a Milan atakuje, ale bez skutku

• 22. min.

Conti byl blisko groźnego strzału, ale uprzedził go bramkarz Atalanty

• 19. min.

Milan gubi się w obronie. Goście na razie wyglądają bardzo przeciętnie

• 18. min.

Niezłe dośrodkowanie Suso i Musacchio niewiele się pomylił

• 16. min.

Kolejny strzał Ilicicia

• 15. min.

Pasalić w poprzeczkę! Atalanta nie schodzi z pola karnego Milanu

• 10. min.

Wow! Co za bramka Gomeza! Rajd z piłką przez 30 metrów, kiwnął w polu karnym Contiego i uderzył pod poprzeczkę w samo okno. Gospodarze prowadzą!

• 10. min.

1:0 dla Atalanty!

• 9. min.

Najczęściej przy piłce w Milanie na razie Donnarumma. Akcja Suso przed chwilą zapowiadała się nieźle, ale strzał nieudany